Nevolnost od 28tt v dusnu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Deňa1995
Stálice 98 příspěvků 07.05.19 13:40
Nevolnost od 28tt v dusnu

Ahoj holky, od 28tt kde prijdu a je dusno se mi chce hned omdlivat je mi nevolne blbe se mi dycha taky se vam to nektere stava nebo stavalo? Rodim v cervenci a jsem zvedava co budu delat az budou horka :roll: Tyden zpet jsem sla na gyndu kde meli zabednene okna bylo tam totalni dusno a me zaclo sumet v usich zacla se totalne potit a omdlivat :?

Přečtěte si článek: Jak probíhá 28. týden těhotenství?

Reakce:
Aduš8
Závislačka 4496 příspěvků 07.05.19 13:43

@Deňa1995 mám to taky, když je někde vydýcháno, je mi na omdlení. Ale patří to k těhotenství, měla jsem to i v prvním a to jsem rodila v listopadu, kdy napadl sníh. Vůbec se nestyď otevřít okno, nebo o to požádat, lepší, než sebou praštit. A toho, co přijde ve vedrech se obávám. Já to vidím na zahradu a nohy ve škopku. :D

Deňa1995
Stálice 98 příspěvků 07.05.19 13:46
@Aduš8 píše:
@Deňa1995 mám to taky, když je někde vydýcháno, je mi na omdlení. Ale patří to k těhotenství, měla jsem to i v prvním a to jsem rodila v listopadu, kdy napadl sníh. Vůbec se nestyď otevřít okno, nebo o to požádat, lepší, než sebou praštit. A toho, co přijde ve vedrech se obávám. Já to vidím na zahradu a nohy ve škopku. :D
:lol: :lol: ja to vidim doma v byte asi porad u vetraku a u nasich na zahrade taky tak :lol: :lol: :lol:
hadraplanka
Kecalka 344 příspěvků 07.05.19 15:09

@Deňa1995 Mě tahle radost oblažuje už od 23. týdne. Naštěstí ne pořád, záleží na počasí. Bohužel dělat se s tím nedá nic. Jen hodně pij (ideálně čistou vodu), choď na procházky, ať ti nelítá tlak, a když to na tebe přijde, tak si prostě sednout na zem a čekat. Já rodím na konci srpna a taky nevím, jak přežiju léto.

Váš příspěvek
Reklama