Jak zachytit miminko na kameru?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.19 21:56
Jak zachytit miminko?

Ahoj holky, jsem na začátku 27 TT. Pohyby cítím už krásně, dokonce i jde vidět i přes tričko když malej kope ALE snažím se ho zachytit na kameru (abych měla nakou vzpomínku) ale celou dobu se pohybuje a jak mile zapnu telefon přestane :D :( tak by mě zajímalo jak to děláte abych to stihla. jestli třeba máte nějakou fintu, že ho vyprovokujete aby se hýbal nebo tak ????

Reakce:
veria
Nadpozemská drbna 25598 příspěvků 06.05.19 21:59

Tak to mne nikdy nenapadlo natáčet si břicho :mrgreen:
A ani to na mým moc teda vidět nebylo pokud si dobre pamatuju.

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1440 příspěvků 06.05.19 22:01

Já se o to snažila, malá tam vyváděla, se mi uplně vlnilo břicho ale nikdy se mi to nepovedlo zachytit… :(

ozzian
Závislačka 3966 příspěvků 06.05.19 22:03

Tak zachycení mě ani tak netrápí, spíš mě mrzí, že mi kolikrát obrací břicho vzhůru nohama /31tt/ a v setině sekundy, když řeknu teď! A přítel se ihned podívá, tak přestane. Nemusí ani sahat, stačí pohnout očima a břicho umře. Nebo je relativně klid, něco si tam jen šmrdlá (máme navíc placentu vepředu takže ty jemnější záležitosti vidět nejsou), a jen odejde na wc, tak má asi tak půl minuty na to, aby mi z břicha skopnul hrnek/ovladač/telefon, ale samozřejmě jen do chvíle, než by mohl být spatřen v akci. Takže tak nějak :D

Uživatel je onlinedebra.morgan
Echt Kelišová 8968 příspěvků 06.05.19 22:04
@veria píše:
Tak to mne nikdy nenapadlo natáčet si břicho :mrgreen:
A ani to na mým moc teda vidět nebylo pokud si dobre pamatuju.

to víš no, musíš mít zarámovaný pozitivní tt, nejlíp všechny, které jsi dělala, v homemade rámečku z těstovin, 150 fotek z utz různě po bytě - zvětšené, natočené pohyby na mobil, sádrový odlitek pupku a koz, čerstvou fotku z porodnice, at te ani nenapadne zakrývat miminu přirození!, a pak suprčupr nastajlovaný poporodní fotky a zprávu o narození oznámit jak jinak než vtipnou smskou ;)

Uživatel je onlinedebra.morgan
Echt Kelišová 8968 příspěvků 06.05.19 22:05

@ozzian jj, to taky dělá, snaží se prokopat ven a když manžel přiblíží ruku, tak hraje mrtvýho brouka :mrgreen: říkám chlapovi, at si to nebere osobně, ale už začíná pochybovat…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.19 22:08

@ozzian tak přesně takhle to máme taky :/ proto to chci aspoň zachytit, jelikož přítel je celý den v práci, tak nemá šanci to vidět :( a když už náhodou je doma a malej kope, tak než se otočí tak je to pryč.

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 894 příspěvků 06.05.19 22:09

U prvního se mi to povedlo několikrát, byl to divoch, pořád kopal a kopal, zejména, když jsem zrovna ležela, zato druhého jsem nenatočila. Občas šťouchnul, kopnul, ale že by ho to bavilo víc jak dvakrát, třikrát, to ne, takže jsem neměla šanci ho natočit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.19 22:14
@debra.morgan píše:
to víš no, musíš mít zarámovaný pozitivní tt, nejlíp všechny, které jsi dělala, v homemade rámečku z těstovin, 150 fotek z utz různě po bytě - zvětšené, natočené pohyby na mobil, sádrový odlitek pupku a koz, čerstvou fotku z porodnice, at te ani nenapadne zakrývat miminu přirození!, a pak suprčupr nastajlovaný poporodní fotky a zprávu o narození oznámit jak jinak než vtipnou smskou ;)

Tak určitě takhle praštěná nejsem :lol:.Ale jelikož je to první mimčo a ještě po dlouhé době vytoužené a chlap je přes den v práci, tak bych chtěla aspoň aby to viděl na videu, protože kdykoliv je doma a malej se hýbe, tak jak mile se podívá na břicho přestane.

Uživatel je onlineMargery
Extra třída :D 11592 příspěvků 06.05.19 22:17

Já pustila písničku a mimino pařilo :lol: u každého dítěte jedno krátké video, ale pouštím to teda jen sobě :lol: tatínka už oba nakopali osobně :mrgreen:

veria
Nadpozemská drbna 25598 příspěvků 06.05.19 22:27
@debra.morgan píše:
to víš no, musíš mít zarámovaný pozitivní tt, nejlíp všechny, které jsi dělala, v homemade rámečku z těstovin, 150 fotek z utz různě po bytě - zvětšené, natočené pohyby na mobil, sádrový odlitek pupku a koz, čerstvou fotku z porodnice, at te ani nenapadne zakrývat miminu přirození!, a pak suprčupr nastajlovaný poporodní fotky a zprávu o narození oznámit jak jinak než vtipnou smskou ;)
:mrgreen: :mrgreen:
Rámeček z těstovin je top! Předpokládám ze z domácích těstovin! :jazyk:
ozzian
Závislačka 3966 příspěvků 06.05.19 22:40

Jako je mu to lito, to vidim. A nevi jak si to ma vysvetlit (ja taky ne). Zkraje, kdyz sahal jestli neco uciti a necitil, jsem ho chlacholila, ze ma na nej vychovny a uklidnujici vliv a holt kope jeste do polstare, ale ted, kdyz uz nekope a spis se jen kutali do bouli a lamani zeber, uz mi dosly argumenty. Tolik presne nacasovanych nahod x krat za vecer kazdy den? 8o :D

Chiquinquirá
Závislačka 2918 příspěvků 06.05.19 22:57

Já jsem bříško vždycky trošku promačkávala prsty a ona se za chvíli pohnula :) mě se to natočit teda provedlo už kolem 20tt :)

wewa
Ukecaná baba ;) 2443 příspěvků 06.05.19 23:03
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsem na začátku 27 TT. Pohyby cítím už krásně, dokonce i jde vidět i přes tričko když malej kope ALE snažím se ho zachytit na kameru (abych měla nakou vzpomínku) ale celou dobu se pohybuje a jak mile zapnu telefon přestane :D :( tak by mě zajímalo jak to děláte abych to stihla. jestli třeba máte nějakou fintu, že ho vyprovokujete aby se hýbal nebo tak ????
Číhat s mobilem hold ;)
Kalukap
Ukecaná baba ;) 1780 příspěvků 07.05.19 02:22

Malý dělal přesně to stejné. Jakmile jsem nastavila mobil, byl klid. :lol: Ale nakonec se povedlo.

Váš příspěvek
Reklama