Lehké problémy v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.19 09:49
Lehké problémy v těhu

Prosím anonymní, je to pro mě stydlivé téma :mavam:
Budoucí maminky, maminky máte něbo měli jste na začátku těhu problémy s hemeroidy? Mám jeden, zatím moc nebolí, ale přeci jen :pocitac: Mohu na to nějakou mast, máte zkušenost která pomáhá? nebo je lepší zajít za obvodní a řešit to víc než mastí? slyšela jsem něco o porodu, že mohou vylézt a je to hrůza, docela mám nahnáno :zed:
Přítel mi teď říká ty můj hemíku :lol:

Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 10814 příspěvků 06.05.19 09:56

Můžou vylejzat celé těhotenství, ke konci spíš, protože máš větší tlak na spodek.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.19 09:59

@Kriss Tina Jsem ve 3tím měsíci, začátek :zed: ale v práci v kanclu :pocitac:

Rive
Ukecaná baba ;) 1863 příspěvků 06.05.19 10:03

Dubova kůra :palec:
Koukni na dědka kořenáře, má u těch dubovek hezký článek.
Pak ještě doporučuju si na wc dávat pod nohy stupínek, abys byla jakoby ve dřepu.

Khalesi
Zasloužilá kecalka 901 příspěvků 06.05.19 10:09

Stupinek na wc je strasne fajn, ja jak to objevila tak uz je tam nastalo.
Ale…jsi tehotna, na zacatku, ted je to lehky problem ovsem na konci to muze byt problem veeeliky. Vubec bych se niceho nezdrahala a resila to s dr. Ne ze jako plasan hned volas ale dalsi kontrolu to oznamila a chtela nejaky postup nebo reseni. Je to docela bezny problem tak se neboj ze na tebe bude dr koukat jak na blazna.
At jsi brzo fit a uzivej!

murra
Kecalka 406 příspěvků 19 inzerátů 06.05.19 10:14

Mela jsem po porodu, na radu doktorky jsem mazala gelem z dubove kury. Zmizel rychle. Gel je bez predpisu a stoji par korun. Na tvem miste bych to zkusila a kdyby nepomohl, tak potom zajdi k doktorce.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.19 10:20

Já si vytlačila hemeroid při prvním porodu. Pak jsem mazala nějakou mastí, co mi dali hned v porodnici a mastí z dubové kůry a zalezl. Teď jsem ve 31.tt a mám ho zas, je větší a nepříjemný. Mažu dubovou kůrou a aspoň se nezvětšuje. Další dítě už neplánujeme, takže jestli se to porodu nezlepší, půjdu to řešit k lékaři.
Ještě se doporučují sedací koupele buď v dubové kůře nebo i v heřmánku.
Prosím anonym, je to citlivé :-)

Tichošlápek
Extra třída :D 14869 příspěvků 06.05.19 10:30

Jestli už ti vylezl takto brzy, tak bych si nechala napsat detralex.

Hrnekmleka
Kecalka 154 příspěvků 06.05.19 10:41

Souhlasim s Detralexem, skoc za praktikem nebo gynekologem. Mas zacpu? Bylo by lepsi abys nemela, zkus i vice vlakniny (ovoce, zelenina, ovesne vlocky, atd…) abys nemela potize s vyprazdnenim. Bude se to totiz zhorsovat (vliv tlaku v brise + vliv hormonu).

dana.dv
Zasloužilá kecalka 893 příspěvků 06.05.19 10:47

Mažu HEMAGELEM a zabírá to.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.19 11:12

Děkuji za rady :) ne ne, nemám zácpu, chodím normálně a ani to moc nebolí, jen je to trochu cítlivější a vystouplý hajl jeden. Kdysi mi vylezl taky - asi 3 roky zpět, pak až nyní, takže to asi bude trochu problém :nevim: určitě to doktorce řeknu, nerada bych měla celej zade bolák

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.19 22:01
Bolest u srdce

Zdravim, chtela jsem se zeptat jsem ve 23tt a uz nejaky cas me nekolikrat denne bolibu srdce chvilema se to ne vydrzet je to normalni? :nevim:

Váš příspěvek
Reklama