Alergie na Lactacyd?

Anonymní
30.12.19 14:46

Alergie na Lactacyd?

Ahoj, setkal se někdo s tím, že by měl alergii na Lactacyd? Byl mi doporučen teď v pátek na gynekologii, večer jsem se umyla a celkem dobrý, ale druhý den jsem cítila pálení, tak jsem se jím šla umýt (i když k pálení by dojít nemělo, měla jsem zrovna dokončenou léčbu a dr mi říkal, že vše vypadá ok), no hrůza, pálení jak svině asi po půl hodině od sprchy a pálení při močení, až mě to dohnalo k doktorovi na pohotovost, jaká to byla bolest :(. V moči dr nic nenašel a večer jsem se zase umyla, pálení nepřestávalo - přičítala jsem to tomu močáku, atb mi totiž pro jistotu napsal, no a dnes dopolko znovu pálení (dr otevřeno nemá, takže tam ani nemůžu dojít), takže jsem se umyla laktacydem a hrůza. Až teď odpoledne mi došlo, že veškerý pálení začalo až po páteční sprše s laktacydem, takže jsem se teď vydrbala intim gelem s tea tree a zatím (ťuk ťuk) žádné pálení.
Myslíte že je možné mít alergii na nějakou složku v gelu, který je naopak všemi doporučován a neměl by ničím dráždit?? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5211
30.12.19 15:04

Já jsem lactacyd používala dlouho, cca před rokem jsem koupila další balení a vyskákala mi po něm vyrážka které jsem se zbavovala asi 14 dní. Takže ano, alergie může být na všechno. Když jsem tenkrát měla reakci já tak jsem i zjišťovala jestli nezměnili složení, ale ne, jen se mi rozjela alergie na nějakou složku kterou jsem předtím snášela. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.12.19 15:06

Tak to je skvělý, teda no :? A co teď? Tu sliznici mám podrážděnou, mám šílený strach že se mi zase rozjedou kvasinky.. plus ty atb :,(
Zavádím si laktobacily a beru probiotika, tak snad to bude stačit a ty mrchy se nevrátí :think:

• Nahlásit
  • Citovat
221
30.12.19 15:14

Ahoj, myslím, že jako první pomoc ten gel s tea tree je ok. Doporučila bych mycí olej od saloos Intimia, taky obsahuje tea tree. Použila jsem ho vždycky když jsem cítila, že je něco špatně a vždy mi to pomohlo. Ale nikdy jsem neměla takovýhle extrém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.12.19 15:20

@Agnes86 Díky, mrknu na to :)

• Nahlásit
  • Citovat
708
30.12.19 15:34

Já můžu doporučit mycí pěnu Ginexid. Mám jí doporučenou od několika lékařů a používám jí už strašně dlouho :palec: za mě to nejlepší co jsem kdy měla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.12.19 15:35

Nemá ještě někdo zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
30.12.19 16:04

Stalo se mi uplne to same, po umyti dobre ale druhy den, nehorazna bolest, svedeni a paleni, pomohl mi Tea Tree Oil

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.12.19 16:04

Ahoj, mi tohle Lactacyd způsobuje taky, vůbec ho nemůžu používat. Dcerce jsem koupila ten pro holčičky a taky letěl do koše, pálilo ji to. :nevim: Mi pomohl při takovém akutním podráždění panenský olivový olej ( já vím, divné, ale fakt to po něm bylo ok). Používáme teď obě Chilly delicate. Jinak ty laktobacily jsem si taky zaváděla a dělám to i po každé menstruaci. Chce to vytrvat, mi to moc pomohlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22218
30.12.19 16:21
@Anonymní píše:
Ahoj, setkal se někdo s tím, že by měl alergii na Lactacyd? Byl mi doporučen teď v pátek na gynekologii, večer jsem se umyla a celkem dobrý, ale druhý den jsem cítila pálení, tak jsem se jím šla umýt (i když k pálení by dojít nemělo, měla jsem zrovna dokončenou léčbu a dr mi říkal, že vše vypadá ok), no hrůza, pálení jak svině asi po půl hodině od sprchy a pálení při močení, až mě to dohnalo k doktorovi na pohotovost, jaká to byla bolest :(. V moči dr nic nenašel a večer jsem se zase umyla, pálení nepřestávalo - přičítala jsem to tomu močáku, atb mi totiž pro jistotu napsal, no a dnes dopolko znovu pálení (dr otevřeno nemá, takže tam ani nemůžu dojít), takže jsem se umyla laktacydem a hrůza. Až teď odpoledne mi došlo, že veškerý pálení začalo až po páteční sprše s laktacydem, takže jsem se teď vydrbala intim gelem s tea tree a zatím (ťuk ťuk) žádné pálení.
Myslíte že je možné mít alergii na nějakou složku v gelu, který je naopak všemi doporučován a neměl by ničím dráždit?? :nevim:

Já ho ještě ředím. Používám ho léta nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.12.19 17:55

Díky moc za všechny příspěvky. To je teda mazec, vůbec jsem nečekala, že by tak protěžovaná značka intimní hygieny mohla nadělat takovou paseku :?

Snad to bude dobrý, já s těma kvasinkama bojuju už dost dlouho a konečně to vypadalo ok :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
30.12.19 18:06

Známá tu alergii měla taky, na ten Lactacyd, pomohl prášek na alergii

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.12.19 18:46

Žádné prášky na alergii doma nemáme, ale snad bude stačit intim gel s tea tree a ty laktobacily, co stejně beru k atb :?

• Nahlásit
  • Citovat
5211
30.12.19 20:48
@Anonymní píše:
Díky moc za všechny příspěvky. To je teda mazec, vůbec jsem nečekala, že by tak protěžovaná značka intimní hygieny mohla nadělat takovou paseku :?Snad to bude dobrý, já s těma kvasinkama bojuju už dost dlouho a konečně to vypadalo ok :zed:

To nic není moje sestra je alergická na některé léky proti alergii a to na účinnou látku :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama