Překyselené pH, co s tím?

Anonymní
29.12.19 18:20

Překyselené pH, co s tím?

Ahoj,
vím, že je tu těch příspěvků asi plno, ale zeptám se znovu. Mám dlouho problémy s výtokem. Jsem přeléčená na ureoplasmu, poté na kvasinky, ale výtok pokračuje - nažloutlý, zapáchající (žádné jiné problémy). Podle doktorky mám jen překyselené pH, dala mi prášky a pak ať týden zavádím bílý jogurt a koupím si Ginexid pěnu. To jsem udělala, ale výtok stále je. Plánuju k ní znovu jít, i když mi nejspíš zase řekne, že už neví co se mnou.. Každopádně hledám i teď sama co by mohlo pomoct a tak se ptám. Mohl by zabrat ginexid výplach a globule? Nebo třeba i jen vaginální gel s tea tree olejíčkem? Máte s tím některá zkušenost? Případně co pomohlo vám?
Děkuji za veškeré odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13291
29.12.19 18:56

Mě pomohla výrazná úprava stravy. Ani gram cukru a bílé mouky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.12.19 19:09

A není to normální výtok? Já třeba patřím k ženám, které holt mají výtok trochu hojnější. Konzistence se mění v rámci cyklu. A bývá občas i nažloutlý. Ale nezapáchá tedy.
Je to opravdu zápach, co cítíš? Není to klasický zápach výtoku?
Dlouho jsem to řešila u gynekologa, přeléčovala a nakonec se ukázalo, že mám přemnoženého laktobacila, což prý vlastně ničemu nevadí. Ale doporučil mi na to výplachy rosalginem a pak zavádět Lactofeel. Trochu to pomohlo. Dál jsem to nijak nařešila.

• Nahlásit
  • Citovat
222
29.12.19 19:47

Jestli chces, napis mi sz. Mela jsem podobny problem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.12.19 19:59
@Anonymní píše:
A není to normální výtok? Já třeba patřím k ženám, které holt mají výtok trochu hojnější. Konzistence se mění v rámci cyklu. A bývá občas i nažloutlý. Ale nezapáchá tedy.
Je to opravdu zápach, co cítíš? Není to klasický zápach výtoku?
Dlouho jsem to řešila u gynekologa, přeléčovala a nakonec se ukázalo, že mám přemnoženého laktobacila, což prý vlastně ničemu nevadí. Ale doporučil mi na to výplachy rosalginem a pak zavádět Lactofeel. Trochu to pomohlo. Dál jsem to nijak nařešila.

Jsem si jistá, že ne, opravdu to není cítit jako normální výtok. Abych pravdu řekla, dlouho jsem nad tím rozmýšlela, ale nemyslím, pachově mi to nesedí.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama