Menstruace zase

Anonymní
26.12.19 15:27

Menstruace zase

Ahoj holky pradte, dneska mám dostat menstruaci, včera mě Bolek podbrisek a chodila jsem často na malou, vzala jsem si brusinky s manozou a hodně pila cítím vlhko, když letům tak OK ale když jdu tak cítím podbrisek a bedra nejvíc to cítím když jdu na wc poraďte co si mám vzít? Včera jsem zkoušela ibalgin ale nic moc… díky predem

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
26.12.19 15:29

Když lezim…

• Nahlásit
  • Citovat
22048
26.12.19 16:02
@Anonymní píše:
Ahoj holky pradte, dneska mám dostat menstruaci, včera mě Bolek podbrisek a chodila jsem často na malou, vzala jsem si brusinky s manozou a hodně pila cítím vlhko, když letům tak OK ale když jdu tak cítím podbrisek a bedra nejvíc to cítím když jdu na wc poraďte co si mám vzít? Včera jsem zkoušela ibalgin ale nic moc… díky predem

Zkus se vyvětrat, jít na svižnou procházku. Já když ležím a myslím na to, bolí to o to víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.12.19 16:19

@Russet to se chystám ale když lezim tak je to dobry

• Nahlásit
  • Citovat
26.12.19 16:25
@Anonymní píše:
@Russet to se chystám ale když lezim tak je to dobry

Tak lež. Menstruační bolesti jsou nepříjemný, ale na ibalgin to má opravdu jen málo žen. Přece nebudeš celý plodný život brát tlumící léky. To to fakt nejde vydržet?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.12.19 17:26

Ale já to tak nemám pokaždé a ještě jsem to pravé nedostala tak bych to asi měla nějak podporit

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama