Alergie po antibiotikách

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sokyy
Nováček 10 příspěvků 04.01.18 10:35
alergie po antibiotikách

Zdravím, mám takový dotaz. Mám jedenáctiměsíční dcerku, jako malinká trpěla na koliky, ty přestaly a než začly zuby, tak spala v noci jako dřevo, prakticky 11 hodin v kuse. Cca před měsícem musela pro několikaměsíční vleklé virozy brát antibiotika, to bylo vcelku bez problémů, ale potom, co je dobrala mám pocit, že noční koliky se vrátily. Probiotika dostávala celou dobu užívání a i potom, ale přišlo mi, že má po nich ještě větší křeče, tak jí je už nedávám, nicméně poslední dva tři týdny se mi prostě do dvou hodin po usnutí vzbudí jekotem, jako by ji na nože brali, propíná se do luku, je celá v křeči a tak vyvádí prakticky celou noc, chováním ji utiším, ale za chvíli ji opět vzbudí nová křeč a tak je to pořád dokola. Celý den je v pohodě, jen tu a tam trošku míň jí, ale nic zvláštního, stolici má každý den a to úplně normální, prostě nic nenasvědčuje tomu, že by měla mít nějaký problém. Ten přichází v noci, když v klidu leží a spí. Napadlo mně, jestli se jí po těch atb nemohla rozjet třeba potravinová alergie (je citlivá a trpí na ekzémy)? Na noc jí dávám kaši, kterou zdlábne úplně celou, cca od půl roku má pořád tu samou. Máte někdo zkušenosti? Chystám se k dr., ale vzhledem k tomu, že na mně vždycky koukají jakože proč tam lezu s úplně zdravým dítětem, tak ještě vyčkávám. Díky za reakce

Reakce:

Uživatel je onlineaiwwa
Neúnavná pisatelka 18501 příspěvků 04.01.18 10:47

Neporadím, alee zarazilo mě jedno - antibiotika na virozy? To je naprosto neúčinná a zbytečná léčba. Antibiotika jsem jen na bakterie.

sokyy
Nováček 10 příspěvků 04.01.18 11:33

No ona už z toho několikaměsíčního zahlenění měla náběh na zápal plic a tak nějak jí to pomohlo

Lenka_Hal
Kelišová 5609 příspěvků 04.01.18 12:00

Tak ja mam se strevy dost podobny problem, po jakekoliv strevni chripce, prujmu, atb mam pak nejakou dobu opravdu hoooodne bolavy streva i jako dospelak (jako mimco jsem trpela na koliky, ale nevim jiste, jestli to ma souvislost). Proste dokud se ty streva „nezabydli“ tou spravnou mikroflorou tak to nestoji za nic…ale mesic je teda uz docela dlouho. Zkusila bych jiny probiotika a zasla za doktorkou. :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >