Reklama

Dvouleté dítě a astmatický kašel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katkafaj
Stálice 69 příspěvků 1 inzerát 08.12.17 11:35
Dvouleté dítě-astmatický kašel

Ahoj holky.
Chtěla jsem se zeptat…dcera 27 měsíců dost hodně kašlala, až se dusila.Byly jsme u dětské doktorky a přiklonila se k astmatickému kašli. Dostala Xyzal a Prospan sirup. Já sama mám atopický ekzém, který se vyskytnul při učňáku na kadeřnici. Dcera chodí do miniškoličky, takže o bacily není nouze.
Jinak já ji kojila zhruba do měsíce a půl, pak už to nešlo. Xyzal ji zabral, ale kdyby zase něco tak ji vezmou krev.
Máme kočky, ale ona spíše kašlala venku než doma. Mě osobně kočky pomohly s ekzémem, respektive ten můj první kocour????může být ten astmatický kašel spojený s mým ekzémem nebo opakovaným nachlazením? Omlouvám se za román…ale kočkama to nebude, přeci je to už přes dva roky co s nimi vyrůstá. A když se s nimi mazlí tak nekašle…takže tuto variantu vylučuji

Přečtěte si článek: Co zabere na astma u dětí?

Reklama

Reakce:

Alyss1
Závislačka 2776 příspěvků 7 inzerátů 08.12.17 11:52

Pokud kaslala jednorazove - tedy par dni - priklonila bych se proste ke kasli. Proc hned astmaticky?! O tom bych uvazovala pei dlouhem trvani ci opakovanych potizich…

Preci to ze hodne kasle - ted - je normalni ne?

Katkafaj
Stálice 69 příspěvků 1 inzerát 08.12.17 12:43

@Alyss1 no jenže ona kašlala měsíc a den co den se dusila. Nepomohly žádné kapky až ten Xyzal

blumen
Hvězda diskuse 41213 příspěvků 08.12.17 13:08

No a ted ho jeste bere? Vyresi to testy na alergologii.

Lucella
Kecalka 357 příspěvků 08.12.17 13:12

Já bych se taky přimlouvala za alergologii. Syn 5 mi začal kašlat o prázdninách a kašlal skoro 2 měsíce v kuse, děsný. Po návštěvě alergo nasazen singulair a naprostá pohoda, do pár dní se to zklidnilo a funguje. A spustilo se to z ničeho nic.

Katkafaj
Stálice 69 příspěvků 1 inzerát 08.12.17 13:17

@blumen má to dobrat a pak se uvidí…ještě kašle, ale proti tomu co bylo předtím je to v pohodě :think:

blumen
Hvězda diskuse 41213 příspěvků 08.12.17 13:19

@Katkafaj tak uvidis, az ho vysadi… ono ty antihistaminika nekdy pomahaji i u klasickych infektu…

Ivuska23
Kelišová 5079 příspěvků 6 inzerátů 08.12.17 13:26

@Katkafaj šla bych na alergologii, nejlépe teď v zimě.. mě dcera kašlala od února až do října, než nás poslala doktorka to řešit na alergologii.. než jsme dostali výsledky, cca 3 týdny, tak se nám mala malém udusila a strávila před týden v nemocnici.. již tři roky má inhalator a astma, které bylo původně dost rozjete kvůli lhostejnosti doktorky :pocitac: :zed:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >