Dvouleté dítě a astmatický kašel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Katkafaj
Stálice 84 příspěvků 08.12.17 11:35
Dvouleté dítě-astmatický kašel

Ahoj holky.
Chtěla jsem se zeptat…dcera 27 měsíců dost hodně kašlala, až se dusila.Byly jsme u dětské doktorky a přiklonila se k astmatickému kašli. Dostala Xyzal a Prospan sirup. Já sama mám atopický ekzém, který se vyskytnul při učňáku na kadeřnici. Dcera chodí do miniškoličky, takže o bacily není nouze.
Jinak já ji kojila zhruba do měsíce a půl, pak už to nešlo. Xyzal ji zabral, ale kdyby zase něco tak ji vezmou krev.
Máme kočky, ale ona spíše kašlala venku než doma. Mě osobně kočky pomohly s ekzémem, respektive ten můj první kocour????může být ten astmatický kašel spojený s mým ekzémem nebo opakovaným nachlazením? Omlouvám se za román…ale kočkama to nebude, přeci je to už přes dva roky co s nimi vyrůstá. A když se s nimi mazlí tak nekašle…takže tuto variantu vylučuji

Přečtěte si článek: Co zabere na astma u dětí?

Reakce:
Alyss1
Závislačka 2873 příspěvků 1 inzerát 08.12.17 11:52

Pokud kaslala jednorazove - tedy par dni - priklonila bych se proste ke kasli. Proc hned astmaticky?! O tom bych uvazovala pei dlouhem trvani ci opakovanych potizich…

Preci to ze hodne kasle - ted - je normalni ne?

Katkafaj
Stálice 84 příspěvků 08.12.17 12:43

@Alyss1 no jenže ona kašlala měsíc a den co den se dusila. Nepomohly žádné kapky až ten Xyzal

blumen
Hvězda diskuse 42936 příspěvků 08.12.17 13:08

No a ted ho jeste bere? Vyresi to testy na alergologii.

Lucella
Kecalka 358 příspěvků 08.12.17 13:12

Já bych se taky přimlouvala za alergologii. Syn 5 mi začal kašlat o prázdninách a kašlal skoro 2 měsíce v kuse, děsný. Po návštěvě alergo nasazen singulair a naprostá pohoda, do pár dní se to zklidnilo a funguje. A spustilo se to z ničeho nic.

Katkafaj
Stálice 84 příspěvků 08.12.17 13:17

@blumen má to dobrat a pak se uvidí…ještě kašle, ale proti tomu co bylo předtím je to v pohodě :think:

blumen
Hvězda diskuse 42936 příspěvků 08.12.17 13:19

@Katkafaj tak uvidis, az ho vysadi… ono ty antihistaminika nekdy pomahaji i u klasickych infektu…

Ivuska23
Kelišová 5079 příspěvků 3 inzeráty 08.12.17 13:26

@Katkafaj šla bych na alergologii, nejlépe teď v zimě.. mě dcera kašlala od února až do října, než nás poslala doktorka to řešit na alergologii.. než jsme dostali výsledky, cca 3 týdny, tak se nám mala malém udusila a strávila před týden v nemocnici.. již tři roky má inhalator a astma, které bylo původně dost rozjete kvůli lhostejnosti doktorky :pocitac: :zed:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam to spějeme?! Slováková má pár kilo navíc a je z toho oheň na střeše!

Přestože doba, kdy byly na kost vyhublé modelky na výsluní, snad konečně... číst dále >

10 hitů, kvůli kterým mohl Tuna na večírku dostat nakládačku (a vy jste další na řadě)

Metr piv, litry vína nebo bublin, případně panáky a jde se na věc! Odvahy je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >