Jak se chová histaminoliberátor

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
anjeliik
Povídálka 37 příspěvků 07.12.17 11:31
Jak se chová histaminoliberátor

Ahoj, dcerka (11 m) je atopik, v tuto chvíli naštěstí bez ložisek. Samozřejmě dodržujeme dietu, jenom mě zajímá, jak se vlastně histaminoliberátor chová při zpracování. Pokud projde úpravou, třeba do přesnídávky, je pro vás méně rizikový? Dcera zatím nezkouší z přesnídávek nic moc nového, ale ráda bych jí změnu dopřála. Je mi jasné, že procentuální zastoupení třeba jahod bývá maximálně kolem pětiny obsahu, ale přece jenom. Nebo ostatní kombinace s mangem, hrozny, malinami. Máte zkušenost?

Děkuji!

Příspěvek upraven 10.12.17 v 19:25

Reakce:
sara1000
Kelišová 5565 příspěvků 1 inzerát 07.12.17 12:08

@anjeliik
S dovolenim budu take sledovat.Mam 17mesicni dcerku s opravdu hodne osklivym ekzemem. A jsem dosti v koncich. Mazeme, na noc dostava Aerius.Ted nove i drzime dietu(kojim).
Presto cele telo plne ekzemu a v noci nespi a jen se skrabe a place. :,(

-Evka-
Závislačka 3728 příspěvků 09.12.17 08:12

Méně rizikový není.

Musíte zjistit zkoušením co vadí a co ne.

Bylo by dobré nastudovat si různé internetové stránky, najdete tam hodně informací.

anjeliik
Povídálka 37 příspěvků 10.12.17 19:28

Děkuji za reakci, věřte, že načteno mám. Já třeba nesnesu med v syrové podobě, upravený mi nevadí. Proto se ptám na osobní zkušenost s konkrétním alergenem.

-Evka-
Závislačka 3728 příspěvků 11.12.17 13:05

@anjeliik Jenže hist. intolerance je o reakci jedince. Někdo může, někdo nemůže, někdo může omezeně.

anjeliik
Povídálka 37 příspěvků 11.12.17 19:30

No jasně, já vím, i přesto mě zajímají zkušenosti ostatních.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Hokejista, který randí s Kovandovou: Prý nezapře podobu se slavným hercem

Vyplatilo se počkat! Česká Miss World Lucie Kovandová (25) byla dlouho věrná... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >