Jak se chová histaminoliberátor

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anjeliik
Povídálka 35 příspěvků 07.12.17 11:31
Jak se chová histaminoliberátor

Ahoj, dcerka (11 m) je atopik, v tuto chvíli naštěstí bez ložisek. Samozřejmě dodržujeme dietu, jenom mě zajímá, jak se vlastně histaminoliberátor chová při zpracování. Pokud projde úpravou, třeba do přesnídávky, je pro vás méně rizikový? Dcera zatím nezkouší z přesnídávek nic moc nového, ale ráda bych jí změnu dopřála. Je mi jasné, že procentuální zastoupení třeba jahod bývá maximálně kolem pětiny obsahu, ale přece jenom. Nebo ostatní kombinace s mangem, hrozny, malinami. Máte zkušenost?

Děkuji!

Příspěvek upraven 10.12.17 v 19:25

Reklama

Reakce:

sara1000
Kelišová 5529 příspěvků 2 inzeráty 07.12.17 12:08

@anjeliik
S dovolenim budu take sledovat.Mam 17mesicni dcerku s opravdu hodne osklivym ekzemem. A jsem dosti v koncich. Mazeme, na noc dostava Aerius.Ted nove i drzime dietu(kojim).
Presto cele telo plne ekzemu a v noci nespi a jen se skrabe a place. :,(

-Evka-
Závislačka 3581 příspěvků 09.12.17 08:12

Méně rizikový není.

Musíte zjistit zkoušením co vadí a co ne.

Bylo by dobré nastudovat si různé internetové stránky, najdete tam hodně informací.

anjeliik
Povídálka 35 příspěvků 10.12.17 19:28

Děkuji za reakci, věřte, že načteno mám. Já třeba nesnesu med v syrové podobě, upravený mi nevadí. Proto se ptám na osobní zkušenost s konkrétním alergenem.

-Evka-
Závislačka 3581 příspěvků 11.12.17 13:05

@anjeliik Jenže hist. intolerance je o reakci jedince. Někdo může, někdo nemůže, někdo může omezeně.

anjeliik
Povídálka 35 příspěvků 11.12.17 19:30

No jasně, já vím, i přesto mě zajímají zkušenosti ostatních.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková přestává být poslušnou ženou a Plekancovi to vrací!

Když Tomáš Plekanec informoval o rozpadu manželství s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Kiki a Viki se vrací k rodině. Děti do dětských domovů nepatří

Sestry Kiki a Viki se po několika letech stěhování po ubytovnách a... číst dále >

Reklama