Reklama

Jak se chová histaminoliberátor

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anjeliik
Povídálka 35 příspěvků 07.12.17 11:31
Jak se chová histaminoliberátor

Ahoj, dcerka (11 m) je atopik, v tuto chvíli naštěstí bez ložisek. Samozřejmě dodržujeme dietu, jenom mě zajímá, jak se vlastně histaminoliberátor chová při zpracování. Pokud projde úpravou, třeba do přesnídávky, je pro vás méně rizikový? Dcera zatím nezkouší z přesnídávek nic moc nového, ale ráda bych jí změnu dopřála. Je mi jasné, že procentuální zastoupení třeba jahod bývá maximálně kolem pětiny obsahu, ale přece jenom. Nebo ostatní kombinace s mangem, hrozny, malinami. Máte zkušenost?

Děkuji!

Příspěvek upraven 10.12.17 v 19:25

Reklama

Reakce:

sara1000
Kelišová 5549 příspěvků 1 inzerát 07.12.17 12:08

@anjeliik
S dovolenim budu take sledovat.Mam 17mesicni dcerku s opravdu hodne osklivym ekzemem. A jsem dosti v koncich. Mazeme, na noc dostava Aerius.Ted nove i drzime dietu(kojim).
Presto cele telo plne ekzemu a v noci nespi a jen se skrabe a place. :,(

-Evka-
Závislačka 3644 příspěvků 09.12.17 08:12

Méně rizikový není.

Musíte zjistit zkoušením co vadí a co ne.

Bylo by dobré nastudovat si různé internetové stránky, najdete tam hodně informací.

anjeliik
Povídálka 35 příspěvků 10.12.17 19:28

Děkuji za reakci, věřte, že načteno mám. Já třeba nesnesu med v syrové podobě, upravený mi nevadí. Proto se ptám na osobní zkušenost s konkrétním alergenem.

-Evka-
Závislačka 3644 příspěvků 11.12.17 13:05

@anjeliik Jenže hist. intolerance je o reakci jedince. Někdo může, někdo nemůže, někdo může omezeně.

anjeliik
Povídálka 35 příspěvků 11.12.17 19:30

No jasně, já vím, i přesto mě zajímají zkušenosti ostatních.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečka Kristen Bell kritizuje Sněhurku: Dává to dětem špatný příklad

Pokud máte někdy pocit, že se lidstvo řítí do záhuby, tento článek vás o tom... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >