Aloe vera koncentrát a LR

4
24.7.15 14:02

aloe vera koncentrát a LR

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli je tu někdo se zkušenostmi hojení pomocí aloe vera koncentrátu. Konkrétně se jedná o stále otevírající se ránu na noze, která pořád ne a ne se zahojit. Mám objednáno od LR… pokud máte zkušenosti i s jinými produkty, sem s tím :-) já mám ozkoušeno colostrum pro děti a podle mě k nezaplacení…a doufám, že se naše diskuze nezvrhne do debaty o čestnosti či nečestnosti multilevel marketingu :D dííííky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24.7.15 14:14

Nevím, jestli je to placebo efekt, ale musím říct, že mám dobré zkušenosti s LR výrobky. i když jsou teda dražší, to je fakt

na malé rány a např. po epilaci používám Aloe Vera Spray první pomoci. stříknu si ho i když mám pocit, že mě začíná bolet v krku, a občas i na gynekologické potíže. na jizvičky po akné taky super. za zkoušku nic nedáš ;)… za mě palec nahoru, jen ta cena!!! uáááá 8o

Příspěvek upraven 24.07.15 v 14:19

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1692
24.7.15 14:16

Ahoj, já používám na jizvy po akné a jsem spokojená. Můj taťka používá na opary, ale musíš chytit hned v začátku. A když se mej babičce začal po x letech na noze otvírat znova bercák, tak ho taky používala a pěkně se to zase zatáhlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
24.7.15 14:19

Super, díky :) já jen měla strach, jestli ten koncentrát můžu dát přímo do rány, protože opravdu není moc hezká…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2996
24.7.15 14:59

Zrovna s tímhle zkušenost nemám, ale colostrum super, já jsem pila nějaký aloe drink, bylo to teda hnusný, ale pomohlo, no a kosmetiku už používám taky jen LR. A co zkusit živou aloe na tu ránu? Zrovna včera jsme to doma řešili, že jí asi koupíme a budeme používat, že je to dobrý na všechno možný. Jednou jsem si tím listem potírala fakt hnusnou spáleninu a krásně se mi to zahojilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama