Alpy v zimě pro nelyžaře?

42715
11.3.17 18:40

Alpy v zimě pro nelyžaře?

Zdravím, chtěla bych se zeptat, je tu někdo, kdo je nelyžař, přesto rád jezdí v zimě Alpy?

Asi se to tluče :think: :mrgreen: No nicméně, nemáte nějaký tip, kde se vám líbilo a kde by bylo nějaké vyžití i pro nelyžaře, hlavně menší děti (krom aquaparků?) - cokoliv venku :think:

Pro lyžaře mě nezajímají ani tak sjezdovky, jako běžecké trasy a omezila bych to na Rakousko.. nepotřebujeme žádné vyhlášené středisko, klidně něco klidnějšího, ale s hezkou přírodou :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11.3.17 18:45

Jestli se vám líbí bezky tak hezké a jednoduché tratě jsou v Obertilliachu. A hezke sjezdove lyzovani je kousek pd tama v Sillianu. To je kousek od hranice s Italii takze můžete delat výlety i tam. Ale teda o aquaparcich nic nevím.
Ale na obou místech je i dost myšleno na deti, jsou tam sněhová hřiště a v restauracich dětské koutky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42715
11.3.17 18:56

@Tšekkin Kulpa no my jsme spíš nelyžaři, možná na běžky bychom párkrát vyrazili, ale nebylo by to to hlavní. Spíš jsme přemýšleli o tom, že bychom to pojmuli jako relax, procházky, sáňkování, ale zas na druhou stranu nechceme být zavření v hotelovým welness a děti v hernách :think: Termály jsou tam všude, to není problém najít, spíš mi jde o nějakou destinaci, kde je krom toho lyžování co podniknout :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.3.17 19:13

@Moise Jako urcite jsou tam nějaké welness hotely. My třeba jezdili občas dobre Italie jsou to prijemn městečka. Ale to i v tom Rakousku. Nicméně deti nemam a jsem lyžař tak znám jen tuhle stránku. Ale věřím kdyz budeš hledat tak v té oblasti neco najdeš. Rodin s dětmi tam je vždycky dost.
Da se tam v údolí chodit na procházky. Je tam cokoladovna a nějaká továrna na susenky a na syry…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
647
11.3.17 19:15

@Moise pozri si kde su sanskarske drahy a mozete sa vybrat tam. My sme ako deti chodili do tatier a moja mama nikdy nelyzovala a tak travila dni sankovanim, kratkymi vyletmi k plesam alebo len tak vychadzkami. Vela ludi co poznam co chodili do tatier tak nelyzovali a aj tak sa mali fajn.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.8.17 13:13
@Moise píše:
Zdravím, chtěla bych se zeptat, je tu někdo, kdo je nelyžař, přesto rád jezdí v zimě Alpy?

Asi se to tluče :think: :mrgreen: No nicméně, nemáte nějaký tip, kde se vám líbilo a kde by bylo nějaké vyžití i pro nelyžaře, hlavně menší děti (krom aquaparků?) - cokoliv venku :think:

Pro lyžaře mě nezajímají ani tak sjezdovky, jako běžecké trasy a omezila bych to na Rakousko.. nepotřebujeme žádné vyhlášené středisko, klidně něco klidnějšího, ale s hezkou přírodou :think:

my nelyžujeme. jezdíme každé jarní prázdniny na Šumavu do Železné Rudy, kde podnikáme pěší výlety. Je tam krásně, mají tam i pěknou kavárnu s dětským koutkem, je tam i hotel, kde je menší bazén na vykoupání. takže my jste také nelyžaři, ale hory máme rádi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama