Reklama

Slovinsko, Chorvatsko - nevím si rady

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ariadne
Echt Kelišová 8713 příspěvků 08.03.17 22:26
Slovinsko, Chorvatsko - nevím si rady

Pěkný večer,

přemýšlíme o krátké dovolené u moře - přelom srpna, září na cca týden. Manžel navrhuje Slovinsko, kamarádka mi zase doporučila Rabac v Chorvatsku. Projíždím booking.com a koukám na apartmány a hotely a jsem dost zmatená. Ve SLO se mi líbí město Izola.

Co se týče cesty, tak mi to přijde rychlejší a snazší cesta do Izoly než do Rabace.

Nevím, jestli vyjde výhodněji apartmán a vařit si (nakupovat tam) nebo hotel s jídlem. Když jsem hledala hotely, tak nikde nebyl all inclusive, jen tam byla poznámka o snídani v ceně. Nechci trávit dovolenou u vaření, ale něco rychlého se dá vždycky spíchnout.

Můžete mi prosím pomoct něco vybrat? Máte zkušenost s nějakými lokalitami, konkrétní apartmány, hotely, vyžití pro děti (hřiště, pláž).

Jsem fakt bezradná a nevím, jak se v tom vyznat :-)

díky moc :kytka:

Reklama

Reakce:

veria
Generální žvanilka 23255 příspěvků 1 inzerát 08.03.17 22:48

Slovinsko je moc hezké, ale spis ve vnitrozemí, krásne hory jezera, ale moře a pláže tam nestojí za nic. Pokud to má být koupací dovolená u moře, tak radši to Chorvatsko.
Pokud Slovinsko, tak Julske Alpy, jezera Bled, Bohinj, nádhera.

blabla123 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.17 23:28

Nám skoro každou dovolenou v Chorvatsku v září propršelo.

veria
Generální žvanilka 23255 příspěvků 1 inzerát 08.03.17 23:31

Jo, taky se mi to zda na Chorvatsko už pozdě. Muže být hezky ale vůbec nemusí. Dost risk.

velkyprcek
Nováček 2 příspěvky 08.03.17 23:43

Souhlasim s Veria. Slovinsko je krásná zeme, co se tyka turistiky, jezer, sjíždění řek, ale za mořem bych jela radeji do Chorvatska. Je to dál, ale určitě to stoji za to. Jinak k nejhezčím primorskym městům patří Koper a Portoroz, ale ani tam bych na dovolenou k mori nejela.

veria
Generální žvanilka 23255 příspěvků 1 inzerát 08.03.17 23:50

Souhlas, ta města jsou krásná, ale na koupání to tam moc není…

Uživatel je onlineManticora
Ukecaná baba ;) 1850 příspěvků 09.03.17 07:26

Ono to na koupani neni ani ve Slovinsku, ale v zari ani v Chorvatsku. Mozna ten prvni tyden v zari bude jeste slusne, ale vseobecne v zari hodne prsi, fouka ledovy vitr a nesviti slunicko. Je to na bundy. Na turistiku je slovinsko krasne.

Fíková
Kelišová 5323 příspěvků 09.03.17 07:53

Tak jsme asi měli štěstí, ale v září v Chorvatsku pršelo ze 14 dnů jen jeden a bylo krásně teplo celou dobu.

blabla123 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.17 08:24

Nám propršelo z cca 10 dnů nějakých 5

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama