Reklama

Oblíbená místa na výlet v ČR

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jowana
Echt Kelišová 9504 příspěvků 05.03.17 10:09
oblíbená místa na výlet v ČR

Ahoj, zrovna koukám po zábavných parcích/farmách pro děti v ČR a tak mne napadlo, že by to mohla být inspirace i pro ostatní, kam s dětmi do cca 10let věku vyrazit? Kde se vám a dětem líbilo, že se třeba rádi vrátíte na stejné místo? Popř. i třeba nějaká pěkná naučná stezka, místo kde toho je k vidění víc na jednom místě, dá se tam s dětmi pohodlně i dobře najíst. Momentálně jsem narazila na farmu Soběhrdy, tak až se ještě trochu oteplí, určitě vyrazíme. Hezké to bylo i v Mirakulu v Milovicích, Mamutíkův vodní park v Dolní Moravě, pěkné jsou i Techmania v Plzni nebo IQ park v Liberci.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Lama Lama
Hvězda diskuse 47850 příspěvků 05.03.17 10:18

Mě se z těch klasických zábavních parků asi nejvíc líbil www.zemeraj.cz
Jinak já ráda s dětmi sportuju, takže třeba moc hezké jsou singletreky v Novém městě na Moravě. V létě se chystáme na ferraty ve Víru. Hezké stezky s úkoly mají ve Špindlerově mlýně.
Moc hezké je Lipno - jezeroy, stezky na brusle, stezka v korunách stromů, lanový park, bobovka, nahoře taky zábavní hřiště pro děti, i ty větší.
Krapet mi zklamala Šťastná zem u Jičína.
Miraculum je na mě moc přelidnné.

kterk
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 05.03.17 10:21

@Lama Lama souhlas Stastna zeme na me pusobila jako udelal si na zahrade par blbin, prijdte a platte, nedodelane, nedotazene des… :roll: Mirakulum je na me moc komercni a prelidnene souhlas…my radi jezdime na Stare hrady, je to tam pekne pro deti a pak vyuzivame ruznych narazovych akci napr. rytirske slavnosti na hradech, prohlidky s princeznou a co je starsi vetsi uz davame I. klasicke vylety jako jeskyne, zamky, rozhledny atd

Anik6
Závislačka 3907 příspěvků 05.03.17 10:43

Nebyli jsme, ale mohl by byt dobry Duhovy park… www.duhovypark.cz

nozu
Extra třída :D 11481 příspěvků 05.03.17 10:45
@Anik6 píše:
Nebyli jsme, ale mohl by byt dobry Duhovy park… www.duhovypark.cz

ten je super. Děti 6 a 10 let byly nadšené.

Jinak se nám ještě líbilo na zámku Loučeň, jsou tam v parku úžasná bludiště.

nozu
Extra třída :D 11481 příspěvků 05.03.17 10:46

Ještě dodám, že se moc rádi vracíme do Mirákula. Pořád tam něco budují a pokaždé tam najdeme něco nového. jen se člověk musí smířit s těmi davy.

Anik6
Závislačka 3907 příspěvků 05.03.17 10:48

Me by zase zajimal spis tip na vylet, kam se da jet vlakem… nevite o necem? :-)

nozu
Extra třída :D 11481 příspěvků 05.03.17 10:49

Odkud kam? Bydlíme na Praze 5 a děti jezdí se školou vlakem na výlet do Berouna na medvědy.

kterk
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 05.03.17 10:52

@Anik6 loni bral manzel malou na hezky vylet, nastoupili v Mlade. Boleslavi na vlak, jeli do Starych splavu, tam na Machac na parnik a zase vlakem zpet a pak dom :palec:

lucenka
Vesmírná mluvilka 31635 příspěvků 05.03.17 11:02
@Anik6 píše:
Me by zase zajimal spis tip na vylet, kam se da jet vlakem… nevite o necem? :-)

Vlakem jezdime do cesko-saskeho švýcarska. Nebo krásné trasy vlakem s mnoha výlety jspu u jindřichova hradce na uzkokolejce (da se bydlet i přímo na nádraží), pak z Prahy taková klasika - směr Beroun, Karlštejn.

Jinak nám se líbí jeziskova cesta na Božím Daru. Ale jsme spíš na přírodu, hrady, zámky, rozhledny než zábavní parky.

jowana
Echt Kelišová 9504 příspěvků 05.03.17 11:05

Super, jen tak dál :D @Lama Lama jůů, zeměráj dávám do záložek, pěkné :palec: na kola se už taky těšíme, ale ještě potřebujeme, aby mladší trochu dorostl 8) Přelidněná místa taky nemusím, hodně času trávíme v přírodě, ale přeci jen občas změna je potřeba a zrovna to Mirakulum je pro děti fakt pěkné, užily si to. Ještě mám vyhlídnutý ekopark Liberec. @kterk tam jsme byli taky a bylo to docela pěkné. Jen ty loutky tedy moc mile nevypadají :)

Silwinka87
Generální žvanilka 22202 příspěvků 05.03.17 11:05
@Anik6 píše:
Me by zase zajimal spis tip na vylet, kam se da jet vlakem… nevite o necem? :-)

A kolik je dětem? A odkud jste?

Silwinka87
Generální žvanilka 22202 příspěvků 05.03.17 11:14

Jinak navrhuji. Vzít kola, jet vlakem do Břeclavi a projet si lednicko-valtický areál. Máme tu dobré cyklostezky..Přímo v Břeclavi máme i lanové centrum.¨

Jinak nám se líbilo na Lipně, byli jsme tam celý týden a fakt jsme se nenudili. Určitě si projít Stezku korunami stromů a projet se kolem Lipna na kole.Je to tam moc hezké.¨

Potom Dino park a Babiččin dvoreček ve Vyškově. Babiččin dvoreček je pecka, jsou tam volně vypuštěna domácí zvířata, fakt perfektní.

Znojmo, Katakomby.

Český Krumlov (Grafitový důl a Krokodýlí ZOO v Protivíně.)

My letos chceme navštívit Bouzov a Karlštejn(Do Prahy aspoň na dva dny- malý chce vidět Orloj a ZOO ve Tróji)

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33619 příspěvků 05.03.17 11:26

Sjezdila jsem celou ČR, ale nejvíc se vracím na Šumavu konktrétně Lipno, Třebon a Český Krumlov ten je u mě top. Krásné vzpomínky mám na Karleštějn, ale taky Housku a není na škodu ani Máchovo jezero.Loni jsem byla v Českém Švýcarsku a to mě nějak zklamalo až na místo kde se natáčeli Hrátky s čerty to místo bylo velice hezké, ale víc bych tam už nemusela. Jinak i Pha je velmi krásná, ale ty davy lidí mě zabíjejí. Včera jsem si zašla na Karlův most a musela jsem odejít nešlo skoro projít a to samé Kampa ta doba kdy tam člověk šel relaxovat je pryč.

dedrichov
Závislačka 2717 příspěvků 05.03.17 11:51

Botanicus ostrá u Lysé nad Labem - jsou tam krásné zahrady, možnost vyzkoušet různá řemesla, během roku různě zaměřené akce.
Dále poblíž Přerov nad Labem, tam je skanzen vesnička.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama