Andělská naděje

Anonymní
1.11.19 20:31

Andělská naděje

Ahoj,
Prosím nemá někdo zkušenost s andelskou terapií? Nebo znáte? Vložila bych sem stránku, ale nevím, zda se to smí. Jsem už v dost zoufalé situaci a nevím si rady. Ale nevím zda už je to na psychologa nebo zkusit jinou alternativu.
Ptám se, protože to samozřejmě není zadarmo a nechci vyhodit peníze z okna. Ve zkratce můj problém: dvouleté dítě nespí, přes den vubec a večer, co večer hystericky pláč, řev, kopání…Snažím se unavit přes den, vysvětlovat, mazlit, číst pohádky…nic nepomáhá. Když usne, je vyhráno a celkem spí až do rána. Ja už jsem z toho vynervovaná, poslední dobou i zbytečně hnusná na partnera. A vlastně si nevím rady ani se sebou a jak celou situaci i to mé vypětí řešit.
Děkuji za přectení a případné odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
LiveDream
1.11.19 20:55

Zkus reiki, bachovy esence, homeopatika. Rozhodně to stojí za to a pak bych až šla do andělské terapie. Hodně se o to zajímám a mám mnoho vlastních zkušeností. Zkusila jsem kde co a nejen na sobě :)

• Citovat
  • Nahlásit
1002
1.11.19 21:02
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1002
1.11.19 21:05

Jako nejsem žádný rejpal, ale o homeo si myslim svoje, věř a víra tvá té uzdraví, což je vlastně fajn na jednu stranu. Andělské karty mám doma a proti takovým věcem nejsem, ale asi bych začala normální psycholožkou pro začátek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
lebambule
1.11.19 21:06

Tyjo, taky si vybavuji, ze nas syn v nějakém období silel, když měl jit spat. Mozna davas moc brzy? Každopádně myslim, ze časem to přejde, vydrz! :dance:

• Citovat
  • Nahlásit
31234
1.11.19 21:18
@Anonymní píše:
Ahoj,
Prosím nemá někdo zkušenost s andelskou terapií? Nebo znáte? Vložila bych sem stránku, ale nevím, zda se to smí. Jsem už v dost zoufalé situaci a nevím si rady. Ale nevím zda už je to na psychologa nebo zkusit jinou alternativu.
Ptám se, protože to samozřejmě není zadarmo a nechci vyhodit peníze z okna. Ve zkratce můj problém: dvouleté dítě nespí, přes den vubec a večer, co večer hystericky pláč, řev, kopání…Snažím se unavit přes den, vysvětlovat, mazlit, číst pohádky…nic nepomáhá. Když usne, je vyhráno a celkem spí až do rána. Ja už jsem z toho vynervovaná, poslední dobou i zbytečně hnusná na partnera. A vlastně si nevím rady ani se sebou a jak celou situaci i to mé vypětí řešit.
Děkuji za přectení a případné odpovědi.

A zkusil ho uspávat manžel?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1358
1.11.19 21:26

Andělé tomu fakt nepomůžou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.11.19 21:30
@lebambule píše:
Tyjo, taky si vybavuji, ze nas syn v nějakém období silel, když měl jit spat. Mozna davas moc brzy? Každopádně myslim, ze časem to přejde, vydrz! :dance:

Vstavá v 7 a vecer ještě v 9 šílený řev. Opravdu mi to normální nepřijde a mám strach

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.11.19 21:31
@Russet píše:
A zkusil ho uspávat manžel?

To je jeste větší prusvih.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.11.19 21:33
@Zuzanec píše:
Jako nejsem žádný rejpal, ale o homeo si myslim svoje, věř a víra tvá té uzdraví, což je vlastně fajn na jednu stranu. Andělské karty mám doma a proti takovým věcem nejsem, ale asi bych začala normální psycholožkou pro začátek.
@Zuzanec píše:
https://www.idnes.cz/…345_veda_pka

Tak Oscillo jsem naší malé dávala preventivne, když začala chodit do kolektivu a opravdu nemocná nebyla.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.11.19 21:34
@LuciMik94 píše:
Zkus reiki, bachovy esence, homeopatika. Rozhodně to stojí za to a pak bych až šla do andělské terapie. Hodně se o to zajímám a mám mnoho vlastních zkušeností. Zkusila jsem kde co a nejen na sobě :)

A konkrétní doporučení?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.11.19 21:35
@evulinda79 píše:
Andělé tomu fakt nepomůžou

Nám nepomůže asi nic

• Citovat
  • Nahlásit
31234
1.11.19 21:35
@Anonymní píše:
Vstavá v 7 a vecer ještě v 9 šílený řev. Opravdu mi to normální nepřijde a mám strach

Zkus mu nepouštět televizi, nedávat večer mobil, dávat ho klidně později spát. Jestli se přes den chová normálně, nechala bych to být, on se ten spánek u dětí dost mění :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9480
1.11.19 21:37

Mně na tom nepřijde nic zas tak divného. Dcera kolem dvou let taky už přes den nespala a večerní usínání jí trvalo dlouho a občas u toho byl šílený řev.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.11.19 21:41
@sakota píše:
Mně na tom nepřijde nic zas tak divného. Dcera kolem dvou let taky už přes den nespala a večerní usínání jí trvalo dlouho a občas u toho byl šílený řev.

Vážně? Já si ale už i říkám, co si pomyslí sousedi. Vzdyť to je denodenně takový utrapeny pláč, jako kdybychom jí týrali. Trvá to už 4 měsíce

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat