Andělské karty - každý den

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

uživatelka61
Povídálka 35 příspěvků 23.02.18 19:09
Andělské karty- každý den

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli existují nějaké karty které jsou v balíčku a vytáhnou si jednu když potřebuju? Že si pamatuju že moje babička nějaké takové má..Akorat na ně nikdo nesmí sáhnout jinak by už nefungovali..A když potřebuje tak si z balíčku vytáhne..Jsou trochu větší než normální karty..Já bych se babiny zeptala jenže bydlí na Slovensku, neznam adresu a ani nemám číslo…Já ji vydělá naposledy před 4 lety…A to byla u mě tety…Poradili by jste mi jestli nekdo nezná nějaké takové karty? Nebo nějaké které si mužů vyložit kazdy den? Jen ne tarotové..Ps: vím nepatří to sem ale chtěla jsem to zkusit jestli mi nekdo neporadí..

Reakce:

ThinkPositively
Kecalka 325 příspěvků 23.02.18 19:29

Od Doreen Virtue..? Vim ze nejake ma, ale netusim jestli zrovna takove co hledas. No nejlepsi je napsat si do vyhledavace a proste hledat :palec:

Tableta
Závislačka 4060 příspěvků 6 inzerátů 23.02.18 19:31

Na žádný karty by neměl sahat cizí člověk, aby v nich byla tvoje energie. Já mám něco jako cikánksý karty, jsou to karty Ivy Huttnerové. Doporučuju ti si o různých druzích přečíst a vybrat si tak na míru. Někomu sedí právě ty andělský karty, protože jsou takový milý a nikdy ti neřeknou nic negativního, prostě takový pohlazení po duši… Prostě každýmu sedí něco jinýho. Kartu dne můžeš tahat s jakýmakoliv kartama

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 23.02.18 20:01
@uživatelka61 píše:
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli existují nějaké karty které jsou v balíčku a vytáhnou si jednu když potřebuju? Že si pamatuju že moje babička nějaké takové má..Akorat na ně nikdo nesmí sáhnout jinak by už nefungovali..A když potřebuje tak si z balíčku vytáhne..Jsou trochu větší než normální karty..Já bych se babiny zeptala jenže bydlí na Slovensku, neznam adresu a ani nemám číslo…Já ji vydělá naposledy před 4 lety…A to byla u mě tety…Poradili by jste mi jestli nekdo nezná nějaké takové karty? Nebo nějaké které si mužů vyložit kazdy den? Jen ne tarotové..Ps: vím nepatří to sem ale chtěla jsem to zkusit jestli mi nekdo neporadí..

Já měla takové maličké v modré krabičce, takže jsem je v pohodě nosila i sebou v kabelce. Viděla jsem je i v knihkupectví a stojí do 200.

Příspěvek upraven 28.02.18 v 14:39

lucyinka
Povídálka 29 příspěvků 23.02.18 20:17
@uživatelka61 píše:

Já mám andělské karty od Doreen Virtue (Kouzelní delfíni a mořské víly). Ke kartám je knížečka s podrobnějším výkladem a návodem, jak s nimi pracovat a zacházet. Četla jsem, že by si měl člověk jednotlivé druhy karet prohlédnout a vybrat, které ho oslovují nejvíce. Já je ale dostala jako dárek od blízké osoby a jsem s nimi velmi spokojená. Tahám si kartu každý den a vždy mě pozitivně naladí (text i krásné obrázky). Měla jsem i karty od Ivy Hüttnerové, ale nejsou tolik pozitivní a nepřirostly ke mně tolik jako karty andělské. Ale každý to má jinak a je lepší se asi trochu porozhlédnout a vybrat si hlavně podle vlastního pocitu. :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Tenisová hvězdička Siniaková: Zbožňuje Rusko, fandí jí tajemný přítel!

Po dramatickém zápasu s Američankou Keninovou je z ní v podstatě národní... číst dále >

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >