Komunikace s mrtvými

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Emay
Kecalka 126 příspěvků 07.02.18 00:17
Komunikace s mrtvými

Dobry den, neni tu mezi vami nekdo kdo je medium a komunikuje s mrtvymi? Nebo nevite kde nekoho takoveho sezenu? Pripadne vase zkusenosti a rady jak poznat podvodnika.. Dekuji :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

zelená7
Ukecaná baba ;) 1068 příspěvků 07.02.18 00:23

A ty se nebojíš s tím zahrávat? Já osobně bych nechala mrtvé na pokoji. K čemu ti to bude? Nevěřím tomu, že někdo dokáže komunikovat s mrtvými. :think:

Emay
Kecalka 126 příspěvků 07.02.18 00:59

Nebojim, je to dulezite, pro zabavu bych to nedelala

Halamka
Závislačka 3326 příspěvků 07.02.18 04:59

Ne, neni to dulezite. A ver, ze kdo opravdu ma nejake schopnosri, tohle nikdy neudela. Protoze vi, ze se tim da natahnout hodne spatna energie.

Alladina
Zasloužilá kecalka 676 příspěvků 07.02.18 07:03
@Emay píše:
Dobry den, neni tu mezi vami nekdo kdo je medium a komunikuje s mrtvymi? Nebo nevite kde nekoho takoveho sezenu? Pripadne vase zkusenosti a rady jak poznat podvodnika.. Dekuji :kytka:

Vzpomnela jsem si na popularni spiritisticke seance v 19.stoleti, jak jsi psala o podvodnicich :).
Jinak bych se do ničeho takového nepoustela. Nemyslim si, že mají takové činy dobre dusledky.

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 07.02.18 08:02

Vždyť se tomu nedá věřit jak někdo může mluvit s mrtvými akorát tahají z lidí peníze :roll:

arinecka
Závislačka 4509 příspěvků 07.02.18 08:06

@Emay Na FB je skupina- Paranormální jevy, tam by se určitě někdo našel kdo by to uměl, jen si myslím že jen tak do toho nikdo kdo opravdu ví o co jde nepůjde. Nikdy nevíš kdo přide… Nechala bych to být.

Swift
Závislačka 4097 příspěvků 07.02.18 08:20
@arinecka píše:
@Emay … Nechala bych to být.

Jitulinka.1
Zasloužilá kecalka 549 příspěvků 07.02.18 10:14

@Emay Myslím si že komunikovat zvládneš v pohodě i sama ;) Já s kamoškou to zkoušela a jako něco se stalo co nedokážeme racionálně vysvětlit ale nic se potom nedělo ;) Nejvíce zastrašují ti co s tím nemají žádné zkušenosti 8)

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1661 příspěvků 07.02.18 10:55

@Emay Největší problém podle mě je, že na tomhle vydělává strašlivě moc podvodníků, co chtějí z lidí vytáhnout peníze. Myslím si, že někdo, kdo ten talent opravdu má, se neprodává na internetu :,( Asi bych se spíš zkusila poptávat přes známé na osobní zkušenost, a i to může být zkleslené, protože kdo chce věřit, ten prostě uvěří i šarlatánovi.

zelená7
Ukecaná baba ;) 1068 příspěvků 07.02.18 12:04

@Petruna21 Taky si to myslím. Že je to nesmysl. Někdo jen dobře dokáže zblbnout lidi. Hrají, že jsou “ médium”, protože ví, že k ní/němu přijde zoufalý člověk, a ten tomu prostě chce věřit. Je to zneužívání zoufalství lidí. Už logicky je to prostě nesmysl se spojit s mrtvým. :zed:

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 07.02.18 12:09

@zelená7 Ale někdo na to asi věří jak tak koukám :think:. Ale jak sem psala tahají z lidí jen peníze a co jim nakonec řeknou? Samé hlouposti a dotyčný tomu uvěří nechala bych mrtvý mrtvými ať mají klid aspoň tam a na co je takhle jak bych to napsala vyvolávat já bych se toho i bála a nikdy by mě to nenapadlo. O tom je i jeden pořad v televizi TLC a tam tady je to Médium s Islandu to je kravina nad všechny kraviny :zed: :pocitac:

Emay
Kecalka 126 příspěvků 07.02.18 18:37

Diky za odpovedi, ale samozrejme hledat budu dal, nedelam to pro zabavu, mam k tomu duvod a je to pro mne dulezity.. Verim a vim, ze to neni nesmysl.. Na internetu toho moc neni, ale ozyvaji se mi lide, kteri teprve zacinaji objevovat svoje poslani, tedy nechteji za to penize a jsou radi za prilezitost stejne jako ja, ano nemusi to vyjit, ale s urcitou opatrnosti a respektem do toho jdu :nevim:

Ou
Závislačka 4738 příspěvků 08.02.18 12:38

Jak poznat podvodníka? To je jednoduché - řekne vám, že komunikuje s duchy a nechá si za to zaplatit. Pokud vám jen řekne že komunikuje s duchy a neprofituje na tom nijak, tak je to spíše případ pro psychiatra.

Pokud by trval na tom že není ani psychicky nemocný, ani podvodník, tak je nejjednodušší si dotyčného či dotyčnou nechat otestovat v paranormální výzvě - pokud dokáže, že komunikuje s mrtvými, tak k tomu ještě dostane kromě celosvětové slávy ještě 3 miliony korun - dobrý ne.

Jakmile začne o tom, že se to testovat nedá, tak je jasné, že je to podvodník.
 http://www.falesni-hraci.cz/…rmalni-vyzva

Speciálně šmejdi, co vydělávají na žalu pozůstalých a tahají z nich prachy jsou obzvláště nechutná sorta podvodníků. Rovni jim jsou snad jen šmejdi, co tahají prachy ze smrtelně nemocných lidí.

Jitulinka.1
Zasloužilá kecalka 549 příspěvků 08.02.18 14:36

Mě větší blbost příjde odvadění duší přes internet :roll: :lol: :lol: al to sem nepatří

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama