Drahé kameny, minerály

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 18.01.18 21:55
Drahé kameny, minerály atd.

Ahoj holky,
mám teď docela vypjaté období. Stres a hlavně hodně, ale opravdu hodně negativní energie a připadám si jak vycucaný citron. Navíc mám v těsné blízkosti člověka, který ze mě během dvou minut dokáže vycucnout energii na celý den, někdy i na několik dní. Kontakt omezit nechci, je to blízký člověk, kterého mám moc ráda, ale neustále jenom je vše špatně, nic se mu nedaří, nic se mu nepovede, všechno skončí špatně, samé katastrofické scénáře. Navíc všichni všechno děláme špatně, vyčítá osobní věci daného člověka, do kterých mu nic není, vnucuje svoje názory, které jediné jsou správné a když člověk nesouhlasí je uráží se. Prostě fakt po pár minutách jsem jak by mě vysál upír. Na netu jsem narazila na povídání o tom, že prý pomáhá mít nějaký svůj osobní minerál nebo polodrahokam. Když jsem si je vyhledala na netu je jich strašně moc a absolutně netuším, který bych si měla pořídit. Máte některá zkušenost? Opravdu to funguje?

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.18 22:04

@LimitedEdition klasický kříž, křesťanský

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 18.01.18 22:08
@Anonymní píše:
@LimitedEdition klasický kříž, křesťanský

Mám stříbrný a nosím na krku neustále.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27045 příspěvků 9 inzerátů 18.01.18 23:27

@LimitedEdition nejčastěji se jako ochranné kameny proti negativní energii používají onyx a turmalín… a potom fluorit…

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 18.01.18 23:29
@Regina Hero píše:
@LimitedEdition nejčastěji se jako ochranné kameny proti negativní energii používají onyx a turmalín… a potom fluorit…

Děkuji :kytka:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27045 příspěvků 9 inzerátů 18.01.18 23:31

@LimitedEdition a ještě maličkost, když si je koupíš, tak je nejdřív vyčisti - nech je chvíli pod tekoucí vodou - než je začneš nosit nebo používat…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková promluvila o poměru s Hádkem: Mým bytem prošlo mnoho mužů!

Stojí za rozpadem manželství Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance zpěvaččiny... číst dále >

StarDance začaly tréninky a něco navíc. Kdo se dá letos dohromady?

Nové díly pořadu StarDance se nezadržitelně blíží, známé české osobnosti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama