ANEX kočárek a autosedačka

12
25.3.20 12:37

ANEX kočárek a autosedačka

Ahoj holky, ráda bych se zeptala na zkušenosti s ANEX Kombinovaným kočárkem m/type 2v1 Foxy, pokud se tu najde někdo, kdo ho vlastní a má ho vyzkoušený. A také na případné zkušenosti s ANEX autosedačkou. Je to klasická s isofixovou základnou, bez základny autosedačku určitě nechceme. Je dostatečně kvalitní a bezpečná? Nebo byste raději volili značky jako je například Cybex, BeSafe, Maxi-Cosi atd..? Návrhy na konkrétní autosedačky, se kterými jste opravdu spokojené uvítám. Myslím, že autosedačka je zrovna jedna z věcí na které se opravdu šetřit nevyplatí, takže budu ráda za všechny rady.
Předem děkuji za všechny odpovědi. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

501
25.3.20 12:44

Podívala bych se na testy Adac.de (ale je to nemecky), Anex neznám. Obecně podle těch testů bezpečnost vůbec nekoreluje s cenou, se značkou trochu jo, ale i tak má často jedna značka jednu sedačku super a další špatnou. Najdi si ty testy.
Vajíčko jsme měli recaro, ale znovu bych ho nechtěla, byly s ním potíže a reklamace. Druhou a třetí máme Römer a super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3566
25.3.20 12:59

Mrkni na britax kočárky. My měli motion 4+ jako sporták a byl super. Korbičku na něj koupíš a dáš pomoci adapteru. A sedačku od romeru dáš na něj taky s adaptery. A můžeš vybírat sedačky. Myslím i cybex na něj se dá dat s adaptery.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
501
25.3.20 13:08

Britax a romar je myslim jedna firma, jen kočárky jsou jako britax a sedačky pod znackou Römer, tak myslím, že by to mělo jít dohromady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3566
25.3.20 13:10
@Platanka píše:
Britax a romar je myslim jedna firma, jen kočárky jsou jako britax a sedačky pod znackou Römer, tak myslím, že by to mělo jít dohromady

Ano britax a romer jdou. To je jedná firma. Ale nevím jeslti jde ten cybex na to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
488
18.5.20 16:21

@Emma1624 ahoj, pořídila si nakonec kočárek anex? Můžu poprosit jak si spokojená? A jakou sedačku si vybrala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17640
20.5.20 10:07

@Lulucii recenze na kočárky Anex jsou zde ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
488
20.5.20 10:27

@Káťa19 ahoj, děkuji již jsem četla všechny starší recenze i tyto, zkoušela jsem zda se nenajde ještě něco nového :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
26.5.20 16:51

@Lulucii
Ahojky, nakonec jsme se rozhodli pro kočárek úplně jiný, naživo mě dost zklamal, především mělkou korbičkou, věděla jsem, že bude mít užší rozměr, ale na hloubku teda taky nic moc, vzhledem k tomu, že budu vozit především na podzim a v zimě, tak nevím nevím, jak bych tam nacpala mimčo i s fusakem :D navíc, když jsem si ho zkoušela po obchodě, tak nejdříve mi tak nějak kolečka divně drhla, až nakonec upadla úplně, asi to byl vadný kus a bůhví jak dlouho ho tam měli vystavený, ale nějak jsem i díky tomuto o něj ztratila zájem, prostě celkově se mi více líbí na fotkách na netu a naživo zklamání :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
26.5.20 16:56

@Lulucii
Jo a autosedačku jsem teda taky nakonec vybrala úplně jinou, po prostudování německých testů u nás vyhrála Peg-Pérego Primo Viaggio i-Size, má skvělé hodnocení, talže kupujeme tu. Jediné co, tak nám nebude pasovat na podvozek kočárku, ale usoudila jsem, že mi na tom až tak nezáleží, každopádně pro někoho nezbytnost :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
488
26.5.20 18:31

@Emma1624 děkuji za názor :pray_tone2: :blush: a jaký kočárek zvítězil? O této sedačce slyším poprvé, určitě se na ni podívám :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
26.5.20 20:34

@Lulucii
Nakonec jsme vybrali od české značky Tudore, konkrétně variantu RANGER v béžové barvě. Hrozně se mi líbí, že je korbička opravdu prostorná a že povrch je v ekokůži, takže super na údržbu i přesto, že je světlý (ale dá se vybrat i v látkové variantě) :) jako další velké plusy mi přišla gelová kolečka a že pokud se něco pokazí, tak nabízí servis až domů, takže žádné posílání bůh ví kam a následné dlouhé čekání na reklamaci. Přikládám obrázek, abys měla představu, je to taková ta klasika no, ale myslím, že moc hezký :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
488
26.5.20 23:45

@Emma1624 moc děkuji za info, tak to je velmi dobrá volba - mě se líbil anex kvůli té ekokuzi a provedení a myslím že tento je mu dost podobný :dance: určitě uložím i s autosedačkou a mrknu po tom naživo v obchodě :thumbsup_tone2: ještě jednou moc děkuji :pray_tone2:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama