Angel sounds - kdy a jak ho používat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 17:07
Angel sounds

Ahooj holky koupila jsem si angel sounds ale je tam psáno mezi 21-28 týdnem jsem 26 TT a když si to položím na břicho slyším takové jemné ťukání neboli občas šum… Dávám to bez žádného oleje jen na holé bříško… Myslíte že je ještě na angel sounds brzy nebo čím bych to zesílila??

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 10161 příspěvků 08.05.19 17:11

Angelsounds se může i dřív :think: je to hlavně k tomu, aby maminka mohla poslouchat srdíčko dřív než cítí pohyby. Musíš přiložit na to místo kde je miminko, možná budeš muset chvíli hledat, kdyby bylo nějak neobvykle natočené :nevim: nicméně pokud už cítíš pohyby (což bys ve 26tt měla) tak je to podle mě zbytečná sranda…

lachtanice86
Echt Kelišová 7882 příspěvků 08.05.19 17:14

Já angel sounds používala někdy od 10tt do prvních pohybů. Pak už mi přišel zbytečný

debra.morgan
Echt Kelišová 8188 příspěvků 08.05.19 17:14

Tyjo, že to někdo kupuje už v 8tt, to jsem slyšela, ale touhle dobou už to spíš všichni prodávají ne? taky k čemu, když cítíš pohyby? nebo necítíš? :nevim: jsem 28tt a jsou to rány, jak kdyby se chtěl prokopat ven… nevím k čemu bych ted někde naháněla srdce, ja teda ne, ja bych to nekoupila nikdy, ale :nevim:

Sl.Kockova
Kecalka 299 příspěvků 08.05.19 17:16

Angel sound je od 12.tydne, kup si sono gel v lékárně, nese zvuk…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 17:25

Joo cítím ale mám placentu ve předu tak občas večer je to takové mírne a mám občas strach tak poslechnu…
Jen že je to mírně ten Agel sounds a napsáno že se má poslouchat Od 21-28 týdne rozmezí…

Kriss Tina
Extra třída :D 10161 příspěvků 08.05.19 17:29
@Anonymní píše:
Joo cítím ale mám placentu ve předu tak občas večer je to takové mírne a mám občas strach tak poslechnu…
Jen že je to mírně ten Agel sounds a napsáno že se má poslouchat Od 21-28 týdne rozmezí…

To budeš mít možná tlumené i přes tu placentu vpředu :think: jinak se může poslouchat dřív, od nějakého 12tt určitě, po tom 20 už to nemá moc smysl když většina cítí pohyby…

Sl.Kockova
Kecalka 299 příspěvků 08.05.19 17:30

Mam taky placentu vepredu, srdce slysim většinou jen ráno, jsem ve 13.tt…

mau-mau
Závislačka 3776 příspěvků 08.05.19 17:35

Holky, tam se musí něco dát, četly jste návod? Pokud není gel, což já taky nemám, použiju vodu. Namočím si bříško vodou nebo ten werk trochu do vody - ne potopit, jen tu stranu, co se dává na bříško, lehce smočit, a je to slyšet perfekt :palec: :palec: mám ho asi od 16.tt, teď jsem 25.tt, občas poslechnu :palec: Musí se to fakt namočit. Zkuste si to na vlastním srdci. Nejdřív mi to taky nešlo, ale pak manžel otevřel návod a mokré je to slyšet fakt perfekt :potlesk: :palec:

Sl.Kockova
Kecalka 299 příspěvků 08.05.19 17:37

@mau-mau vždyť jsem na začátku psala sono gel, stojí par korun..

mau-mau
Závislačka 3776 příspěvků 08.05.19 17:40
@Sl.Kockova píše:
@mau-mau vždyť jsem na začátku psala sono gel, stojí par korun..

No, ty jo.. :lol: Já to mám podrobněji popsané, navíc vodu má aktuálně doma každý. Stačí. Jen, že tam prostě musí být něco, co ten zvuk vede. Samotné přiložit je k prdu :palec:

Denina01
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 08.05.19 17:51

Taky poslouzi treba obycejnej olej na vareni :mrgreen: jinak brzy neni urcite, spis uz skoro pozde :nevim: ja poslouchala od 11 tydne

moncicak123456
Stálice 74 příspěvků 08.05.19 18:09

Koupila jsem si ho někdy v 16tt a srdíčko bylo slyšet hned. Půjčovala jsem ho i švagrové někdy od 13tt a taky našla hned. Vždy jsem našla srdíčko dole, i těd na konci těhotenství je spíš někde nad kalhotkami. Používám k tomu sono gel. Bez toho by to asi nešlo. Stál asi 20kč v lékárně :*

janka23
Ukecaná baba ;) 1972 příspěvků 08.05.19 18:41

Srdicko jsem nasla u stydne kosti uz na konci 11tt. A silene rychle :-D

hadraplanka
Kecalka 339 příspěvků 08.05.19 19:36
@Anonymní píše:
Ahooj holky koupila jsem si angel sounds ale je tam psáno mezi 21-28 týdnem jsem 26 TT a když si to položím na břicho slyším takové jemné ťukání neboli občas šum… Dávám to bez žádného oleje jen na holé bříško… Myslíte že je ještě na angel sounds brzy nebo čím bych to zesílila??

Hledej dole, skoro u chloupků a trochu napravo. I při větší velikosti je tam nejmíň „tlumičů“, takže největší pravděpodobnost, že dobře uslyšíš. A musíš pomalu, kousek po kousku, žádné rejdění ze strany na stranu. Sono gel nepotřebuješ, stačí lubrikační nebo olejíček.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama