Hematom a krvácení v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kkkamcatka
Nováček 10 příspěvků 08.05.19 15:21
Hematom a krvaceni v tehotenstvi

Ahoj holky, potrebuji mozna trochu uklidnit, mozna si s nekym popovidat a vedet, ze v tom nejsem sama. :( po dlouhem snazeni a hormonalni podpore ( jen clostyl- ne IVF) se nam s mamzelem podarilo druhe dite, v 6+3 jsem zacala spinit, tak jsem valila do spitalu, kde mi doktor sdelil, ze se jedna o zamlkle tehotenstvi, ze neni plod ani srdecni akce, tak jsem druhy den valila k memu dr- pri cteni zpravy mu spadla celist, protoze muj dr. nasel plod 8 mm i srdecni akci, tim to zacalo. :? Pote v 8+3 jsem zacala krvacet, tak jsem znova valila do nemocnice vzdy mi to vyjde na svatek nebo vikend :( a tam byla pani primarka uzasna, nasla hematom velky jen 1,6 cm nehospitalizovala me plod pry ok, predpisovy i srdecni akce a klid na luzku. Tak jsem brala leky ( ascorutin, utrogestan) a co nejvice odpocivala. Dnes 9+6 naraz tlak, neco prasklo a ja krvacela jak z kohoutku, krev ze me lila, tekla po nohach a vypadl ze me sileny kus neceho velikost nekolik cm, tak jsem to vzala jela zase do nemocnice, kde byla mlada nezkusena doktorka ( nebyla schopna najit plod ani srdecni akci- nakonec nasla a odpovida tydnu tehotenstvi), co mi potvrdila, ze to je hematom a plod je, ze zatim v deloze od te doby porad krvacim, neprestalo to, hematom tam porad mam jeste 1,3 cm. Pri navstiveni zachodu jen u curani ze me padaj kusy a furt krvacim. V nemocnici si me nenechali, pry mam doma lezet, ze semnou stejne nic neudelaj a pokud neprestanu krvacet mam prijit. Ale nikdo mi nerekl jak dlouho to mam sledovat nekolik dni, tydnu nebo jak? Mel jste taky nekdo tak, ze z Vas padaly kusy hematomu? Jsem nestastna, zoufala, mam strach o maleho. :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineVerun83
Echt Kelišová 9927 příspěvků 08.05.19 15:26

Take jsem mela hematom, postupne se vstrebal, trvalo to asi do 11tt. Stresem nic nevyresis, zkus odpocivat, a verit, ze se plod udrzi. Nezbyva nez cekat a doufat. Ze me padaly kusy v tom 7tt, pak uz mizel.

Kaci89
Zasloužilá kecalka 665 příspěvků 08.05.19 15:56

Taky jsem mela hematom 2×, krvacela jsem hodne ale kusy ze me nesly.

Kkkamcatka
Nováček 10 příspěvků 08.05.19 15:58
@Kaci89 píše:
Taky jsem mela hematom 2×, krvacela jsem hodne ale kusy ze me nesly.

@Kaci89 @Kaci89

Ze me prave jo a furt jdou ;( jak dlouho jsi krvacela nez ustalo?

Kaci89
Zasloužilá kecalka 665 příspěvků 08.05.19 16:00

@Kkkamcatka asi dva dny u kazdeho ale intenzivne tak hodinu, dve

Kkkamcatka
Nováček 10 příspěvků 08.05.19 16:09

@Kaci89
Dekuji moc

pe-terka
Neúnavná pisatelka 19445 příspěvků 08.05.19 16:09

Kamarádka taky měla hematom, krvácení bylo tak silné, že mslela, že potratila! Doktorka jí řekla, že plod žije a krvácí kvůli tomu hematomu :think: Pak to ustávalo a přešlo ve špinění! Dnes je v 14tt, dítě vydrželo a vypadá zdravé!

Kriss Tina
Extra třída :D 10778 příspěvků 08.05.19 16:31

Měla sem hematom ve 13tt, jak popisuješ jak když otocis kohoutkem, ihned na pohotovost, mimčo v pohodě, ale hned mě hospitalizovali. Krom ascorutinu a gynprodylu (stejné jako utrogestan) sem dostala kapacky na zastaveni krvácení. Pár dní klid na lůžku, mohla sem maximalne na záchod. Pak mě teprv pustili domu, když sem přestala krvácet. Doma sem měla klidový režim, ten se vyplatí dodržovat, stačilo mi si jít obrat jídlo, pár minut stát a začínala sem zas krvácet, ale už podstatně méně. Pak sem este tak 2 týdny spinila, další měsíc klidový režim a od té doby dobrý.

jana2381
Kecalka 362 příspěvků 08.05.19 16:32

Taky jsem mela hematom a k tomu nizko placentu. Krvacet (jak z kohoutku) jsem zacala ve 13 tt. Pak par dni klid a opet sileny tlak a uz to lilo. Pote jsem spinila (ze zacatku ne zrovna malo, takova slabsi menses) az do 22 tt, kde na velkem UTZ jeste byly zbytky hematomu videt. Byla jsem v hroznym stresu pri kazde navsteve zachodu. Drzim pesticky.

kelynka
Kelišová 6874 příspěvků 08.05.19 16:37

@Kkkamcatka ahoj, mela jsem to stejne. Taky ze me dr vytahl kus srazene krve a krvacela jsem hodne a trvalo to skoro az do 20tydne. Potom uz byl klid. Hlavne jen polehavej, drzim pesti :hug: :hug: :hug:

kelynka
Kelišová 6874 příspěvků 08.05.19 16:39

Jeste jsem si vzpomnela, ze mi pichali na zastavu i injekce dicynone a delaji se i v tabletach, ale je to na predpis…

Kkkamcatka
Nováček 10 příspěvků 08.05.19 16:40

@Kriss Tina právě, že mě zaráží to, že ze mě padají kusy koagulum a nikdo mě nehospitalizoval, prostě běžde domu, klidový režima je to, do zprávy pro jistotu napsali, že jsem z důvodu vitalního plodu hospitalizaci zatím odmítla, četla jsem to samozřejmě až doma. Od té doby ležím na gauči, chodim jen čůrat. :( jsem z toho na nervy.

Kriss Tina
Extra třída :D 10778 příspěvků 08.05.19 16:44

@Kkkamcatka kdybys měla jakoukoliv pochybnost, tak hned jed zpátky. Ale ono stejně ani v tej nemocnici neudělají nic moc navíc, max ty infuze proti krvácení, ale taky tam jenom lezis a zobes prášky. Akorát si víc pod kontrolou a člověk se třeba tolik nenervuje když má nějakou pomoc na dosah. Nicméně pises že jsi 10tt, oni ten první trimestr asi tolik neřeší protože není nic jisté, já už byla druhý trimestr a po screeningu, když mě hospitalizovali :think:

panikockova
Závislačka 3536 příspěvků 08.05.19 21:29

Mela jsem krvaceni a velikej hematom v 1.tehotenstvi, to nedopadlo dobre. Druhy teh. bylo uplne ok. Ve tretim jsem zacla v 10.tt v praci krvacet z niceho nic tak, ze to pres kalhoty proteklo az na zem, byl tam hematom asi 5×5cm, stridave jsem spinila a krvacela asi 2mes, pak uz to bylo dobry, kluk se narodil zdravej :)

klenott
Zasloužilá kecalka 574 příspěvků 08.05.19 22:14

@Kkkamcatka Ahoj, ja jsem taky mela hematom asi v 10 tt. Prislo to necekane, krve jak z vola a pak jsem jeste asi 3 tydny krvacela a spinila. Potom se vstrebal a od te doby je vse v poradku, ted jsem ve 21 tt. Drzim palce, vim jak je to narocne.. :hug:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama