Angelsound - půjčení

129
27.3.16 15:27

Angelsound- pujcení

Ahoj, napadlo me, nemáte některá AngelSound, který zrovna nepotřebujete? Docela by se mi hodil, ale nechce se mi ho na par týdnu kupovat a pak zase prodavat:) klidne za nějakou úplatu:))) jsem si jistá, že nejsem jediná, komu by to pomohlo:)
Jsem z Prahy:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25496
27.3.16 15:49

Ahoj, já zrovna tento monitor dechu mám, ale nepůjčila bych ho nikomu cizímu. Až ho nebudeme potřebovat tak ho prodám, ale určitě nebudu řešit půjčování, to je jen pro zlost. Ty bys mi za půjčení dala pár drobných a až mi ho vrátíš rozbitý, tak co já s ním? To ho radši prodám a až ho nebude ten další potřebovat, může udělat to samé a pro mě je to bez rizika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6438
27.3.16 18:54

@Aspera To není monitor dechu, ale je na poslech srdíčka miminka v bříšku 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2879
27.3.16 19:11

@Aspera monitor dechu??? :D

Mám, ale ještě občas používám. Asi ti ho nikdo nepůjčí. To si kup raději za 500 a potom ho prodej zase dál :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1581
27.3.16 19:13

Si to asi plete @Aspera s Angelcare, což je monitor dechu a poměrně drahý, tak to chápu. Ale angelsounds se dá koupit na Ali nebo EBay za 380kč a půjčení jsem tady na netu našla za 200,– za měsíc, což mi přijde jako hloupost, když ho za takový směšný peníz lze koupit. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25496
27.3.16 21:11
@aklusim píše:
Si to asi plete @Aspera s Angelcare, což je monitor dechu a poměrně drahý, tak to chápu. Ale angelsounds se dá koupit na Ali nebo EBay za 380kč a půjčení jsem tady na netu našla za 200,– za měsíc, což mi přijde jako hloupost, když ho za takový směšný peníz lze koupit. ;)

Přesně tak, to je ono, tak to se omlouvám za omyl, ale nepůjčila bych ani poslech srdíčka. Radši bych ho prodala a mám klid. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1342
16.9.16 10:51

Angelsound - Koupím (Praha)

Ahoj, nemáte některá z vás na prodej angelsound? Bydlím na Praze 4, tak nejlépe někdo z blízkého okolí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3665
16.9.16 12:11
@Andrejka13 píše:
Ahoj, nemáte některá z vás na prodej angelsound? Bydlím na Praze 4, tak nejlépe někdo z blízkého okolí.

Prodám, už ho nebudu potřebovat ;) Malý už je na světě. Dnes nebo zítra budu na Zličíně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2857
20.9.17 11:02

Půjčení angelsound České Budějovice

Ahojte, ráda bych si přístroj půjčila na pár dní za malý popplatek nebo dáreček, nemá někdo doma aktuálně nepoužívaný? V okolí Českých BUdějovic.
Prosím, stanovte si podmínky podle vás (odvezu, přivezu, záloha atd.)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
10.11.19 12:47
@Aspera píše:
Přesně tak, to je ono, tak to se omlouvám za omyl, ale nepůjčila bych ani poslech srdíčka. Radši bych ho prodala a mám klid. :-)

Ty ses hodně postižená :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25496
10.11.19 16:20
@mamask478 píše:
Ty ses hodně postižená :mrgreen:

Proč myslíš? Že se pak nechci s někým nandrkovat, že to rozbil a nechce to uznat? Prodám a on až to nebude potřebovat, to většinou může za stejnou cenu poslat dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat