Angina

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 01.09.09 13:38
Angina

Ahoj, omlouvám se , že zakládám téma. Ale doktorka už není v ordinaci a docela me vystrašila jedna věc.
Byli jsme včera na pohotovosti s malým, měl 40,5 a neslo to srazit. Má ošklivou anginu a dostal Ospen 400 po 8 hodinách. Stále má horečky, ale už ne tak veliký. Od rána jen spí, jist nechce (chápu), tak dávám aspon nějaké štávy, aby měl vitamíny. Ted jsem se u přebalování lekla, protože už u druhé plínky má moč hodně žlutou a páchnoucí. Je možné z toho Ospenu? On ten lék o sobě je žlutý, ale že to tak páchne :?: :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Eemii
Neúnavná pisatelka 17063 příspěvků 01.09.09 13:44

Ahoj,je to nejspis z Ospenu..taky jsem ho kdysi brala a z moci jako bych ty ATB citila..pokud synek pije normalne a moc nepachne z nedostatku tekutin,priklanela bych se k tomu..at je brzy lip :wink:

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.09 14:13

Ahoj Kykoušku malá měla Ospen na začátku prázdnin taky na angínu a taky jí hrozně páchla moč,tak to bude určitě z toho.Jinak přeji brzké uzdravení

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34280 příspěvků 01.09.09 14:21

jestli ma takove hoprecky, tak urcite potrebuje vic tekutin, jak pachnou ATB nevim, ale kazdopadne bych ho vic zalila, tim se nic nezkazi. Jinac po ATB by teplota podle me mela do dvou dnu alespon vyrazne klesnout, jinak bych si volala jestli nema dostat jina ATB, tak je to alespon u dospelych, u deti si nejsem tak jista.

Eemii
Neúnavná pisatelka 17063 příspěvků 01.09.09 14:27

Zni to podivne,kdyz se rekne,ze moc smrdi po ATB,ale je to tak,ja pila fakt hodne a moc byla zluta,kalna a pachla silne,tak jako jinak :roll:

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 01.09.09 15:42

On vlastně jen neustále pije. Proplachume hlavně ten krk a dočerpávám tekutiny taky, protože se hodně potí. Nechce nic jíst, tak aspon, že pije. Holky děkuju, asi ta moč bude z toho. Pindika červenýho nemá, bříško když mu prohmatám, tak nepláče. Tak jsem klidná. Vylekalo me to teda, ještě jsem se s tím nesetkala :roll:

Pudloslavo, my máme ty ATB od včerejška, tak snad se to do zitra zlepší. Když ne, tak cinknu mudře. Děkuju za myšlenku :wink:

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 01.09.09 20:27

Holky, ještě jeden asi hloupý dotaz, ale mám ho koupat? Slyšela jsem, že jak se potí, tak vypuzuje z těla škodlivé látky a ty by se měly umýt, než se zase vstřebají. Koupat, nebo nechat být?

farska
Vesmírná mluvilka 30178 příspěvků 01.09.09 20:38

AHOJ ,

ano,vykoupej ho,ja prave ze sezenim asi desetiminutovym v mirne teple vode srazim horecky nejmladsi Anicce…

No a holky,nemate nekdo napad , jaka muze byt pricina vysokych horecek(38_39) behem poslednich dvou tydnuu nejmladsi,nez ZUBY,ktere ji prokazatelne lezou-petky?

Podotykam,ze CRP mela 88,coz k zubum pry neni…A ani angina,ani ouska,ani mocove cesty…Pouze tydenni horecky s vysokym crp (88),zareagovaly na ATB takrka ihned…Po dobrani atb tyden a kus dobry,od vcera opet hoří…

Zakladatelko-omlouvam se,ze Ti trosku fusuju do dotazu,snad neva :oops: :wink:

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 01.09.09 20:52

Vubec nevadí, vždyt od toho to tady je :wink:
Tak já ho vykoupu a pujde do hajan.
Ale na tvojí otazku bohužel neznám odpověd :? , třeba někdo poradí…

Gabinka
Kelišová 6545 příspěvků 02.09.09 09:17
Kykoušek píše:
Holky, ještě jeden asi hloupý dotaz, ale mám ho koupat? Slyšela jsem, že jak se potí, tak vypuzuje z těla škodlivé látky a ty by se měly umýt, než se zase vstřebají. Koupat, nebo nechat být?

rozhodně koupat. Jedině když jim je opravdu moc špatně, tak výjimečně nekoupu, ale naopak při teplotách rozhodně koupu nebo sprchuju. Sráží to teplotu „nechemicky“, tak míň zatěžuju tělíčko ;)

Rézi
Kecalka 413 příspěvků 02.09.09 11:22

farska, teda nevím, jestli ti poradím, ale já měla asi před měsícem nějakou potvoru, měla jsem vysoké crp a nechutenství, ale jinak vše ostaní O.K. Mudra říkala, že teď něco divného lítá ve vzduchu, no ale nevím, jestli sebe můžu srovnávat s dětma. Já bych asi zašla znova na crp a když tak to prohlásila za zuby

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 02.09.09 11:33
Gabinka píše:
Kykoušek píše:
rozhodně koupat. Jedině když jim je opravdu moc špatně, tak výjimečně nekoupu, ale naopak při teplotách rozhodně koupu nebo sprchuju. Sráží to teplotu „nechemicky“, tak míň zatěžuju tělíčko ;)

Děkuju, tak budu sprchovat hned jak se zpotí, at ti neřádí se zpět nevstřebají.
Ted jsem trochu mimo mísu, jedna kamaradka mi zase řikala, že jak se zpotí, tak nechat být, že na kuži je ochrana proti dalším bacilum. Tak já už nevim, jak to je. Budu veřit vám :wink:

Gabinka
Kelišová 6545 příspěvků 02.09.09 12:30

tak já bych to ani nepřeháněla. Prostě tak normál plus když bude mít jo teplotu přes den, tak třebas. Ale mi zas když je jo zle, tak se sotva zvednu na záchod, tak se taky třeba jeden den prostě neumyju. Dala bych na dítko a instinkt

Eemii
Neúnavná pisatelka 17063 příspěvků 02.09.09 13:13

Ja bych minimalne otrela upoceny telicko zinkou,dyt je to neprijemny v tom byt..a ochrana pred bacily,mi teda prijde jako hloupost..

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 02.09.09 16:48

Dobře, tak lepší vykoupat. Taky se mi to zdálo divné, ale raději se poradim. Já už pak nevim co je a co neni dobře :nevim:
Dneska už je bez horeček, už má jen zvýšenou a moc se nepotil. Pořád je spavější, ale aspon že tak. Zaspí toho neřáda v krku.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >