Angína v 10 měsících

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Askarce
Povídálka 11 příspěvků 28.05.14 12:42
angina v 10 mesicich

Ahoj, chci se zeptat na toto - malý dostal před 2 dny anginu, doktorka předepsala atb Ospen. Říkala ze může během brání Ospenu přijít i průjem a doporučila jeste Kuliska a prebioticke kapičky. Antibiotika jsem vyzvedla v lékárně hned, kapičky a kuliska az dnes - museli mi to objednat. Ospen zabral rychle, ale mam pocit ze místo průjmu se u nás dostavila zácpa. Evidentne ho boli bříško, tak jsem hned nasadila ty kapičky. Mate s tím některá zkušenost? Za jak dlouho ty kapky zaberou? Diky

Reklama

Reklama

Reakce:

Halamka
Závislačka 2890 příspěvků 1 inzerát 28.05.14 13:17

Je důležité dávat probiotika minimálně s 2. hodinovým odstupem od dávky ATB.
jinak dcera má na začátku braní ATB pokaždé střevní problémy a do dvou dnů to většinou „sedne“.
Vydrž to ještě chvilku a pokud užívá ospen poprvé, zavolala bych si dr., třeba ho nemusí snášet. Oni ty sirupy ATB jsou samy o sobě hnusné.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Utýrala holčičku v pěstounské péči. Musíme teď zpřísnit zákony?

Tragický případ z minulého týdne nejspíš pohne českými zákony o pěstounské... číst dále >

Vybral jsem si Ekonomické stavby

Ruch velkoměsta, neustálý spěch, dopravní zácpy a žádné soukromí přivedly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devět pravidel, které vám pomohou zhubnout jednou provždy

Vyzkoušeli jste už nespočet různých „zaručených“ metod, jak zhubnout, ale... číst dále >

Naše pocity se promítají na našem zdraví, říká psycholožka Janáčková

Veselá mysl - půl zdraví. Platí to ovšem i naopak. Splíny a smutek na nás... číst dále >

Reklama