Angličtina na netu

Anonymni
3.4.06 17:59

Angličtina na netu

Nemáte někdo tip na dobré stránky s výukou angličtiny??? 8O

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1512
3.4.06 18:06

http://www.english-online.cz/ TAHLE NIE JE DOBRA? vy cesi mate predsa vsetko na webe :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
200
3.4.06 18:08

Ahoj, zkus www.e-academy.cz. Myslím, že jsou good.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1740
3.4.06 18:14

Ahoj,

ja se ucim ze stranek BBC. Ty jsou ale cele v anglictine, takze to predpoklada znalost alespon zakladu. Tady je odkaz:

http://www.bbc.co.uk/…ningenglish/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
3.4.06 19:08

Mockrát dík. Hned se na to vrhnu.

• Nahlásit
  • Citovat
2114
3.4.06 19:12
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.4.17 16:49

Zábavná angličtina - je to stránka na Facebooku. Doporučuji! :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.10.17 15:51

Obnovuji diskusi, nechce se mi zakladat novou.
Muzete mi prosim poradit nejake stranky, kde jsou anglicke písničky prelozeny do cestiny? A treba tip na nejakou pisnicku, ktera je dobra na uceni anglictiny? Asi pred destei lety jsem chodila do rocniho kurzu, nedomluvim se, ale nejake ty zaklady mam a neco si jeste pamatuji. Dekuji moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22891
27.10.17 17:06
@lísteček1 píše:
Obnovuji diskusi, nechce se mi zakladat novou.
Muzete mi prosim poradit nejake stranky, kde jsou anglicke písničky prelozeny do cestiny? A treba tip na nejakou pisnicku, ktera je dobra na uceni anglictiny? Asi pred destei lety jsem chodila do rocniho kurzu, nedomluvim se, ale nejake ty zaklady mam a neco si jeste pamatuji. Dekuji moc.

Mně přijdou jednodušší písničky od Beatles, hlavně ty z jejicj začátků. Najdi si karaoketexty.cz. Měl by tam být i překlad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.10.17 17:21
@Russet píše:
Mně přijdou jednodušší písničky od Beatles, hlavně ty z jejicj začátků. Najdi si karaoketexty.cz. Měl by tam být i překlad.

Dekuji.
Na ty karaoketexty jsem koukla, je to tam prave hezky udelana - text v ang vlevo, text v cestine vpravo a nahore hraje pisen.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama