Reklama

Angličtina věčný začátečník

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mar80
Zasloužilá kecalka 577 příspěvků 03.10.18 21:04
Angličtina věčný začátečník

Ahoj prosím o radu. Jako druhý jazyk jsem se učila angličtinu a jsem jak se v dnešní době uvádí věčný začátečník. Potřebovala bych se posunout dál. Doporučuje prosím, kterým směrem se vydat?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10047 příspěvků 03.10.18 21:24

Mam tenhle problém s italštinou :mrgreen: nicméně mne docela pomáhá v tom jazyce číst. I pro úplné tupouny dělají knihy s aj textem na jedné a cj překladem na druhé straně. Od úrovně naprosteho základu. Tak to zkus :)

Jana206
Nadpozemská drbna 26370 příspěvků 03.10.18 21:34

www.umimeanglicky.cz. Tyto stranky nejsou špatné na procvicovani. Dále stránky anglictina bez biflovani, tam je přehled gramatiky, vsechny casy a jak se používají. www.anglictina-bez-biflovani.cz

Uživatel je onlinetulipán
Závislačka 2949 příspěvků 04.10.18 10:45

@Mar80 Me ted zaujaly videa Brona tecka cz. Me daly opravdu hodne.

Uživatel je onlineEmimin7
Echt Kelišová 8753 příspěvků 04.10.18 10:47

Mě nejvíc naučilo sledování filmů s titulkama.

Mar80
Zasloužilá kecalka 577 příspěvků 04.10.18 14:52

Děkuji za názory. Film s titulkama je na mě moc rychlý. I v pohádkách mluví moc rychle. :?

Závislačka 2949 příspěvků 04.10.18 18:47

@Mar80 Mozna to bude znit smesne, ale treba ted se zaval ucit syn ve skole a ucitelka jim pousti Super Simple Songs. Jsou tematicky zamerene a je to proste skvele. Ja jsem nikdy neumela popsat treba oblekani a v pisnicce je to pro mrnousy uplne polopaticky vysvetlene a hlavne se naucis spravne spojeni slovesa a podstatneho jmena i s vyslovnosti, za me pro zacatecnika proste super.

Echt Kelišová 8753 příspěvků 04.10.18 18:50
@Mar80 píše:
Děkuji za názory. Film s titulkama je na mě moc rychlý. I v pohádkách mluví moc rychle. :?

No jasne, to jde postupne. Za rok si bezdecne uvedomis, jak jsi pokrocila, aniz by jses snazila ucit se.

Mar80
Zasloužilá kecalka 577 příspěvků 04.10.18 20:12

@tulipán děkuji podívám se. Směšné určitě ne. Syn má angličtinu ve škole a já doufala, že se tím nějak nakopnu, ale oni mají pracovní sešity jen s obrázky bez vysvětlení a tak, takže to nic moc. On mi to taky nevysvětlí :mrgreen: ikdyz nosí jedničky :think:

Mar80
Zasloužilá kecalka 577 příspěvků 04.10.18 20:15

@Emimin7 tak rozhodně to nebude na škodu, ale jinak potřebuji vidět výsledky jinak nemám na nic vůli. :?

Echt Kelišová 8753 příspěvků 04.10.18 20:35
@Mar80 píše:
@Emimin7 tak rozhodně to nebude na škodu, ale jinak potřebuji vidět výsledky jinak nemám na nic vůli. :?

No, aspoň já to takhle měl. Najednou si řikám, vždyť já tomu rozumim. A to jsem dřív skoro vůbec nerozuměl.

Echt Kelišová 8753 příspěvků 04.10.18 20:36

Jo a pak mohou být dobré ty dvojjazyčné knihy, kde je vždy levá stránka česky a pravá anglicky.

Závislačka 2949 příspěvků 04.10.18 20:36
@Mar80 píše:
@tulipán děkuji podívám se. Směšné určitě ne. Syn má angličtinu ve škole a já doufala, že se tím nějak nakopnu, ale oni mají pracovní sešity jen s obrázky bez vysvětlení a tak, takže to nic moc. On mi to taky nevysvětlí :mrgreen: ikdyz nosí jedničky :think:

Synek si chtel zopakovat pisnicky a kdyz jsem prvni pustila, tak me smesne priysl (zpivajici loutky :mrgreen: ). Ale pak jsme pousteli dalsi a dalsi a jsem fakt nadsena. Uplne zaklady, ale v kontextu a spravnem spojeni. Zacatecnik nejsem, ale nasla jsem si nekolik chyb :oops: .

Jana206
Nadpozemská drbna 26370 příspěvků 04.10.18 20:39

Mám ucebnici pro samouky a ucebnici pro jazykove skoly,cesky výklad gramatiky. Já se ale neucim od zacatku,jen potrebuji po letech oprasit ke zkousce. U dvojjazycne povídky(jdou koupit v levnych knihach)bych se bála místního dialektu,ne vse musí být gramaticky správně.

Závislačka 2949 příspěvků 04.10.18 20:48

@Jana206 @Emimin7 Vcera jsem koukala uz zminena videa od brona tecka cz (ucitel aj z Brna) a prave zminoval uceni prostrednictvim cteni. Jmenoval typ anglicke literatury pro vyuku (zapomnela jsem, bohuzel, nazev), ktera se rozlisuje na nekolik urovni. Prvni uroven ma v textu obsazeno jen cca300 slov, dalsi uroven ma uz naucenych 300 z prvni urovne plus dalsich 200. Vzdy pouzito i v odpovidajicich vetach dane urovne, gramaticky spravne. Text je jen anglicky, ale jak na sebe urovne a slovicka navazuji, tak lze zvladnout (pry :mrgreen: ). K dostani na Kosmas cz.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co říká rodina Meghan Markle na královské dítě? Třepou se na něj jak supi

Je to den, co Kensingtonský palác vypustil šťastnou novinu do světa. Necelých... číst dále >

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >