Program Pohoda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kallya
Kecalka 112 příspěvků 27.09.18 17:33
program Pohoda

Dobrý večer, potřebuji pomoc. Pracuji ve firmě a dnes mi nainstalovali program Pohoda. No zas tak v pohodě to není :D
Potřebuji radu. Když mám přijatou fakturu s položkami, které potřebuji dostat do skladu a potom je postupně odepisovat. Jak na to? Přijatou fakturu napíši, do položek faktur zadám zboží, ale ve skladu se mi to neobjeví

Reakce:
jege
Ukecaná baba ;) 1592 příspěvků 27.09.18 17:56

Tohle jsem dělal již dávno, takže přesně si to nepamatuji, ale vím jistě, že nejdříve musíš mít založené Sklady, pak Skladové karty s kódem zboží a když zadáš při naskladnění kód zboží, tak se to naskladní do skladu, který vybereš.

terrka83
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 28.09.18 20:53

S pohodou dělám denně. Nejdříve musíš založit skladové karty všeho zboží, které máš v té faktuře. Pak to teprve přeneseš do té faktury. Pokud jsi na to ještě nepřišla, napiš, podrobně bych ti popsala popis

jege
Ukecaná baba ;) 1592 příspěvků 29.09.18 14:06

@terrka83 Předtím ale musí založit samotný sklad, jelikož těch může může mít několik a zboží mezi nimi různě přesouvat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >