Reklama

Program Pohoda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kallya
Kecalka 112 příspěvků 27.09.18 17:33
program Pohoda

Dobrý večer, potřebuji pomoc. Pracuji ve firmě a dnes mi nainstalovali program Pohoda. No zas tak v pohodě to není :D
Potřebuji radu. Když mám přijatou fakturu s položkami, které potřebuji dostat do skladu a potom je postupně odepisovat. Jak na to? Přijatou fakturu napíši, do položek faktur zadám zboží, ale ve skladu se mi to neobjeví

Reklama

Reakce:

jege
Ukecaná baba ;) 1320 příspěvků 27.09.18 17:56

Tohle jsem dělal již dávno, takže přesně si to nepamatuji, ale vím jistě, že nejdříve musíš mít založené Sklady, pak Skladové karty s kódem zboží a když zadáš při naskladnění kód zboží, tak se to naskladní do skladu, který vybereš.

terrka83
Zasloužilá kecalka 642 příspěvků 28.09.18 20:53

S pohodou dělám denně. Nejdříve musíš založit skladové karty všeho zboží, které máš v té faktuře. Pak to teprve přeneseš do té faktury. Pokud jsi na to ještě nepřišla, napiš, podrobně bych ti popsala popis

jege
Ukecaná baba ;) 1320 příspěvků 29.09.18 14:06

@terrka83 Předtím ale musí založit samotný sklad, jelikož těch může může mít několik a zboží mezi nimi různě přesouvat.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >