Střední školy (multimédiální, filmové)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Esdeath
Nováček 7 příspěvků 24.09.18 20:14
Střední školy (multimédiální, filmové)

Ahoj, hledám jak můžu a pořád nemůžu najít tu školu, která by mě oslovila. Tedy, měl jsem vybranou jednu střední školu (Eduso) zaměřenou na multimediální a propagační tvorbu (grafika, film, kamera atd.), jenže je soukromá takže šance na takovou školu jsou už asi nulové. Takže.. hledám střední školu (v nejlepším případě v Praze) která by byla zaměřená podobně jako už výše zmíněná Eduso (film, grafika, střih atd.) a stále nemůžu žádnou najít. Už z toho docela šílím, prosím o pomoc.

Reakce:
ivculka
Zasloužilá kecalka 706 příspěvků 24.09.18 21:02

Panská státní a Michael soukr. A proč myslíš, že na soukr. už není šance?

luci.no
Kecalka 478 příspěvků 24.09.18 21:05

@Esdeath Soukromá střední škola je na Praze 4 kousek od Litochlebského náměstí (tuším, že se jmenuje Michael) a pak je průmyslovka v Panské. Existují brožury se seznamem SŠ. Na každé ZŠ jsou k dispozici (nejčastěji u výchovného poradce nebo třídního učitele).

Esdeath
Nováček 7 příspěvků 24.09.18 22:02

No, protože peníze :D O střední škole Michael vím ale.. 45 000 školné? To ne. Každopádně máte nějaké informace k té panské jestli je dobrá nebo tak? Četl jsem recenzi a.. hrůza. Ale pokud víte i něco o té Eduso Střední škole (názory atd.) jistě to sem napište. Děkuji

ivculka
Zasloužilá kecalka 706 příspěvků 24.09.18 22:13

Na te Panske je teď ve středu den otevrenych dveří. Mrkni na jejich stránky. Taky tam jdeme. ;)
Jinak jsem slyšela, že je vyborna, ale trochu náročnější asi oproti těm soukromym…

ivculka
Zasloužilá kecalka 706 příspěvků 24.09.18 22:14

My se jdeme podivat na všechny 3 a uvidíme

SIMONA1234
Kelišová 7294 příspěvků 10.03.19 17:59

@Esdeath Na Eduso se teď dostala dcera, to školné je sice první rok 25 tisíc, ale pak je motivační dle výsledků (průměr známek) takže může od druháku klesnout na 17 tisíc. Je to mazec, ale povolují i splátkový kalendář. :)

Váš příspěvek
Reklama