Reklama

Střední školy (multimédiální, filmové)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Esdeath
Nováček 7 příspěvků 24.09.18 20:14
Střední školy (multimédiální, filmové)

Ahoj, hledám jak můžu a pořád nemůžu najít tu školu, která by mě oslovila. Tedy, měl jsem vybranou jednu střední školu (Eduso) zaměřenou na multimediální a propagační tvorbu (grafika, film, kamera atd.), jenže je soukromá takže šance na takovou školu jsou už asi nulové. Takže.. hledám střední školu (v nejlepším případě v Praze) která by byla zaměřená podobně jako už výše zmíněná Eduso (film, grafika, střih atd.) a stále nemůžu žádnou najít. Už z toho docela šílím, prosím o pomoc.

Reklama

Reakce:

ivculka
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 24.09.18 21:02

Panská státní a Michael soukr. A proč myslíš, že na soukr. už není šance?

luci.no
Kecalka 337 příspěvků 24.09.18 21:05

@Esdeath Soukromá střední škola je na Praze 4 kousek od Litochlebského náměstí (tuším, že se jmenuje Michael) a pak je průmyslovka v Panské. Existují brožury se seznamem SŠ. Na každé ZŠ jsou k dispozici (nejčastěji u výchovného poradce nebo třídního učitele).

Esdeath
Nováček 7 příspěvků 24.09.18 22:02

No, protože peníze :D O střední škole Michael vím ale.. 45 000 školné? To ne. Každopádně máte nějaké informace k té panské jestli je dobrá nebo tak? Četl jsem recenzi a.. hrůza. Ale pokud víte i něco o té Eduso Střední škole (názory atd.) jistě to sem napište. Děkuji

ivculka
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 24.09.18 22:13

Na te Panske je teď ve středu den otevrenych dveří. Mrkni na jejich stránky. Taky tam jdeme. ;)
Jinak jsem slyšela, že je vyborna, ale trochu náročnější asi oproti těm soukromym…

ivculka
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 24.09.18 22:14

My se jdeme podivat na všechny 3 a uvidíme

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Honzík byl živé dítě! Hůlka a David vysvětlovali účast na pohřbu Jana Kočky

Okázale honosný pohřeb, který rodina Kočkových vystrojila svému korunnímu... číst dále >

Chtěla vyšší alimenty výměnou za podporu ve volbách, píše Parobek. Co na to Petra?

Měl to být velkolepý návrat do vrcholné politiky, místo toho ale bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >