Ankety/dotazníky za peníze

16
2.3.21 13:23

ankety/dotazníky za peníze

Ahooj, mám hodně času a napadlo mě, že začnu vyplnovat online dotazníky. Chci se zeptat se kterými stránkami máte dobré zkušenosti a které naopak nemají cenu (nevyplácí peníze atd). Děkuju moc! :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7741
2.3.21 13:51

Tím si nic extra nevydělás. Já vyplňuji na českým národním panelu a mám tak 200 kč za půl roku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
2.3.21 15:28

Ahoj, jak píše Janca. Tímhle si moc nevyděláš. Dle mého škoda času :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.3.21 23:50

Já vyplňuju přes Ipsos, občas placený telefonát, dělala jsem u nich i mystery shopping a to dalo 100-300 za čtvrtletí.
u Ipsos můžeš dělat brigádně i operátorku a být tím, kdo volá ale to bych já nemohla (chce to klid doma i klid na ty lidi co jsou protivný :D )

taky jsem bývala v databázi na panelové diskuse a tam to bylo super, za jedno sezení klidně 500+1000, ale člověk musel sednout to potřebné škatulky a bylo to s dojezdem + můj čas, na což nemám teď čas, tak už se 2 roky neúčastním, bylo to ale dobrý přivýdělek při RD a nebo jsem si na to i vzala dovolenou, protože 250/hod čistého mi v práci nedali ;)

• Citovat
  • Nahlásit
18
4.3.21 12:41

Osobne si myslím, že je to stráta času :/ nic moc nevydeláš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.4.21 08:58

Já letos maturuji a tak místo brigády vyplňuji dotazníky, není to moc, jsem na pěti stránkách a okolo 500 Kč mi to měsíčně hodí, ale zabere to max. 2-3 hodinky týdně, snažím se teď nasbírat co nejvíce bodů, abych si jednorázově mohla vybrat 2K na léto (tenhle rok si chci užít prázdniny, a tak na brigádu místo celého léta půjdu jen týden, všude bude stejně napůl zavřeno a tohle mi na týden stanování a pobytu na naší chatě stačí…), ale přivýdělek to moc není :mavam:.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat