Reklama

Anonymita po milionté

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1629 příspěvků 17.07.18 12:43
Anonymita po milionté

Vadí ty anonymy jen mě nebo se ke mě ještě někdo přidá…?!

Proč je každý druhý příspěvek anonymní, když tam není nic citlivého, nic strašného ani nic osobního? To adminům opravdu nevadí zneužívání anonymity? Napsat anonymně, že kočka nežere myši?? To jako fakt? Můžou mi adminé popsat svou náplň práce, co celé dny dělají?

Děkuji 8)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 928 příspěvků 17.07.18 12:47

@Andrea.Tom zrovna u tohoto příspěvku si myslím, že zakladatelka nechce pod svým nickem přiznat, že se ptá na hlouposti :D Jinak ano, vadí.
EDIT: neměla jsem to vložit pro jistotu anonymně? :lol:

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1629 příspěvků 17.07.18 12:48

No právě se mi zdát, že si tady anonymně z nás dělá srandu každý druhý… Už ty přezdívky jsou anonymita a ještě se anonymně ptát na blbosti… No jako… :zed:

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1629 příspěvků 17.07.18 12:50
@Čičorečka píše:
@Andrea.Tom zrovna u tohoto příspěvku si myslím, že zakladatelka nechce pod svým nickem přiznat, že se ptá na hlouposti :D Jinak ano, vadí. EDIT: neměla jsem to vložit pro jistotu anonymně? :lol:

Já si taky nejdřív říkala, že to vložím anonymně a napíšu " anonymita pro větší pochopení " :D

samá práce
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 17.07.18 12:50

@Andrea.Tom Co dělají admini? Zakládají anonymně diskuze, aby se více naklikalo reklam měli více kaček na vejplatě. Jiné vysvětlení tu ani není. ;)

carola
Kelišová 6674 příspěvků 17.07.18 12:51

Vadit mi to nevadí,ale také mi to přijde často ujeté. Občas mám nutkání se zeptat na důvod a pak si říkám,že na to kašlu.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1598 příspěvků 17.07.18 12:51

Mně by anonym ani tak nevadil,jen mě štve ta orientace v diskuzi,kde je hodně příspěvků. Kdyby se alespoň každý nějak označil a byl by klid. Téma,které je pro někoho normální může být druhým pokládáno za osobní,mezi tím se těžko rozhoduje. Je pravda,že někdo anonym používá automaticky i u témat, kde je to zbytečné.

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1629 příspěvků 17.07.18 12:53
@Aduš8 píše:
Mně by anonym ani tak nevadil,jen mě štve ta orientace v diskuzi,kde je hodně příspěvků. Kdyby se alespoň každý nějak označil a byl by klid. Téma,které je pro někoho normální může být druhým pokládáno za osobní,mezi tím se těžko rozhoduje. Je pravda,že někdo anonym používá automaticky i u témat, kde je to zbytečné.

PŘESNĚ! ta orientace v nějaké diskuzi, kde se najednou s něčím podobným, jako anonymní zakladatel svěří mnoho dalších anonymních a člověk pak neví, kdo na koho reaguje… To je kolikrát zmatek.. Kdyby ty diskuze radši schvalovali, tak je tu hned méně trolů a blbů :D

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1855 příspěvků 17.07.18 12:55

Ale zase si vezmi o jaké „perly“ by si přišla. :D Kdyby se anonymita zakázala, nebo striktně omezila, tak se tolik nenasměješ nad idiocií některých jedinců. :)

Apaji
Kelišová 5310 příspěvků 17.07.18 12:59

Jo, beru anonym u citlivých rodinných témat, zdravotních, tam, kde by mě mohl někdo z rodiny a známých rozpoznat, či se dovtípit přesněji, kde bydlím, tam,, kde jsou vloženy fotky.....Za celou dobu mého působení jsem zde anonym využila dvakrát.

Ale úplně mě točí, jak je tu opravdu každý druhý příspěvek anonym a opravdu NEJDE o nic citlivého (ačkoliv si to dotyčná/dotyčný zdůvodní, že pro NĚHO JE to citlivé :zed: :zed: ). A nejhorší je, pokud anonymně založenou diskuzi zaplevelí další anonymy, které se ani neobtěžují rozlišit :pocitac: A kde zakladatelka má opravdu k anonymitě důvod a ostatní nepopisují ani podobný příběh, jen něco vágně poradí, ale hlavně ANONYM :roll:

Ale tohle ani adminům nepiš, cokoliv nám vadí, tak je to super tuper a vynikající, viz nové „vylepšení“ upozornění :poblion: , na které si za chvíli zvykneme a budeme ho milovat :srdce: :srdce: :srdce: (ironie).

Protože, kdyby admini reflektovali názor uživatelů, tak navrhuji, aby po prvním upozornění, že anonymita byla využita bezdůvodně, následoval po druhém zneužití na 2 týdny ban, aby si to každý rozmyslel :jazyk: Ale vím, co admini odpoví - něco v tom smyslu, že posoudit citlivost je strááááášně složité, že uživatelka má opravdu nějaký osobní citlivý důvod a že pracují na vylepšení, aby se anonymy odlišovaly (ačkoliv téma je postaveno na zneužívání anonymů, zmatek a neodlišování je druhotný problém).

Elishka1
Závislačka 2573 příspěvků 17.07.18 13:01

mně vadí, že nepoznám v příspěvcích anonymního zakladatele diskuze, navrhovala jsem barevné podbarvení všech příspěvků zakladatele, admini psali, že na tom pracují, ale pořád nic :nevim:

tininas
Zasloužilá kecalka 696 příspěvků 17.07.18 13:13

Ahoj. Kdyby ses zeptala včera touto dobou, tak bych Ti také odepsala jasné - nechápu.

Ale dnes už jsem opatrnější. Já jsem na e-miminu ještě anonymitu nevyužila - za své názory se nestydím.
Ale… včera večer mi na mail přišlo oznámení, že můj FB účet je zablokovaný, prostě se do něj snažil někdo dostat. FB mám 10 let (používám ho minimálně a stejně tam nic nesdílím, připojení 2× za rok - nekecám :) ). A jsem asi 14 dní aktivní v diskuzích na e-miminu a hned toto. Možná blbá náhoda, ale já na náhody moc nevěřím. :)

Já si svou anonymitu snažím střežit, ale člověk neuhlídá všechno, že?… A kdo hledá, najde.

Takže odpověď na Tvou otázku - ano, anonymy chápu. :)

sissive
Kecalka 244 příspěvků 17.07.18 13:17

Nevadí mi to. Je mi jedno kdo příspěvky píše.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.18 13:24

Ano, vadí mi to a hodně :oops:
Nechte anonym, nebo smazat, je to pro mě citlivá informace :mrgreen:

Gortyna
Kecalka 374 příspěvků 17.07.18 13:30

Hele já píšu anonymně jen pokud jsem moc konkrétní co se týká rodiny a problémů v ni. Ale když se někdo ptá na velikost oblečení ve věku rok a půl, tak důvod nevidím.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Reklama