Antibiotika a jídlo v noci

Anonymní
22.11.19 00:49

Antb a jidlo v noci

Ahoj, dostala jsem dnes antb na zanet tam dole, maji se brat po 12h a ja se rozhodla je brat vzdy v 1, jsem po nich jak prejeta obvykle tak v 1 chodim spat a odpoledne mam obed a pauzu.. no a v letacku je ze zapijet vyhradne s jidlem, tak se ptam jestli ted staci si dat bezlaktozovy jogurt? :nevim: nedokazu si predstavit do sebe ted rvat pecivo nebo treba kasi.. nebo jestli by bohate stacilo trosku zeleniny?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

640
22.11.19 01:22
@Anonymní píše:
Ahoj, dostala jsem dnes antb na zanet tam dole, maji se brat po 12h a ja se rozhodla je brat vzdy v 1, jsem po nich jak prejeta obvykle tak v 1 chodim spat a odpoledne mam obed a pauzu.. no a v letacku je ze zapijet vyhradne s jidlem, tak se ptam jestli ted staci si dat bezlaktozovy jogurt? :nevim: nedokazu si predstavit do sebe ted rvat pecivo nebo treba kasi.. nebo jestli by bohate stacilo trosku zeleniny?

Když píšou s jídlem, bohatě postačí ten jogurt, klidně i 2piskoty, mysli se to hlavně kvůli dráždění žaludku. Ikdyz naposledy jsem brala jakási ATB a taky bez jídla a v pohodě( též se měli vzit s jídlem), musíš vyzkoušet.
Jo a bacha, nějaké ATB se nesnáší s mlecnymi výrobky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.11.19 01:25

@garda ja si prave kvuli tomu koupila vegansky, piskoty jsou super napad, zitra koupim :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
1269
22.11.19 01:33

Ja si vzdycky dala lzici nutelly, je to prasarna v noci, ale zabiralo to i na tu pachut toho prasku, jak pises taky sem tak 40minut jak tele po prvni rane

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama