Antibiotika a riziko Covid 19

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
11.11.21 13:18

Antibiotika a riziko Covid 19

Dobrý den,
zajímal by mě Váš názor. Manželovi vyšel v úterý pozitivní PCR test, já jsem už měla od úterka stejné příznaky jako on (ne tak vysoké horečky jako on - max. 37,5), ale ve středu dělaný PCR test mi vyšel negativní (děti jsou bez příznaků a též negativní). Bohužel už cca 6 týdnů se u mě každé dva týdny opakuje neskutečná bolest krku + zřejmě zánět v dutinách (do 3 dnů je to pryč). Dnes jsem byla na ORL, CRP 55 a doktor diagnostikovat zánět hrtanu. Přiklonil se k ATB, ještě udělal stěr, ale výsledek bude až v pondělí. Já teď uvažuji, zda si mám ta ATB vzít, abych si nějak nerozhasila imunitu a koronaviru to neusnadnila. Kdyby nebylo riziko koronaviru, tak si ta ATB vezmu, ale takto váhám…
Děkuji za odpovědi. Anonym z důvodu zdravotního stavu…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36958
11.11.21 13:39
@Anonymní píše:
Dobrý den,
zajímal by mě Váš názor. Manželovi vyšel v úterý pozitivní PCR test, já jsem už měla od úterka stejné příznaky jako on (ne tak vysoké horečky jako on - max. 37,5), ale ve středu dělaný PCR test mi vyšel negativní (děti jsou bez příznaků a též negativní). Bohužel už cca 6 týdnů se u mě každé dva týdny opakuje neskutečná bolest krku + zřejmě zánět v dutinách (do 3 dnů je to pryč). Dnes jsem byla na ORL, CRP 55 a doktor diagnostikovat zánět hrtanu. Přiklonil se k ATB, ještě udělal stěr, ale výsledek bude až v pondělí. Já teď uvažuji, zda si mám ta ATB vzít, abych si nějak nerozhasila imunitu a koronaviru to neusnadnila. Kdyby nebylo riziko koronaviru, tak si ta ATB vezmu, ale takto váhám…
Děkuji za odpovědi. Anonym z důvodu zdravotního stavu…

Pokud máš bakteriální zánět, na viry ta antibiotika nepůsobí. Já bych se přeléčila, jsi oslabená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28114
11.11.21 14:07

Antibiotika samozřejmě využívej - chceš být zdravá nebo ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu