Operace s teplotou

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
220
11.11.21 12:43

Operace s teplotou

Ahoj.. mám takový menší problém.. jsem v nemocnici a zítra mě čeká laparoskopie.. jenomže mám podezření, že mám teplotu.. bojím se zeptat sestry jestli by mě změřila, ale aby mi tu operaci ještě nezrušili.. :( covid nemám dělali mi tady test při příjmu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
18672
11.11.21 12:46

Tak jako tak tě budou měřit.

A teda rozhodně to řekni, protože lepší je zrušená operace, než smrt na přidružené komplikace ze zatajeného zdravotního problému.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12617
11.11.21 12:48

@Ivuska53 Neboj se a sestřičce to řekni. Na výkon jdeš až zítra, takže je čas s tím případně něco udělat. Nemůžeš to mít ze stresu? Já to tak mívám, před operací jsem měla lehce zvýšenou teplotu, a bylo to ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
220
11.11.21 12:49

@Ou a myslíš že by mi tu operaci udělali kdybych měla třeba jen 37,5?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2024
11.11.21 12:52

Oni tě stejně budou měřit. Mě měřili před operací snad 3× denně. S teplotou tě nejspíš operovat nebudou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
341
11.11.21 13:30

Me operovali zlomeninu a nikdo mi testy na covid nedělal ani mě nikdo nemeril

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4131
11.11.21 13:49

@Ivuska53 stejne te nerit budou tak jako tak, takze je jedno jestli to sestre reknes.Ja byla ted s dcerou na operaci a na prvni pokus nas taky poslali domu protoze mela trosicku rymu. Myslim ze ani s 37,5 te operovat nebudou.Ale treba teplotu ani nemas, mne prijde ze je v nemocnicich priserne pretopeno a proto mas mozna ten pocit. Dceri se minule taky ta ryma podle me tenkrat rozjela tam z toho jak tam bylo pretopeno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
220
11.11.21 15:01

Sestra mě měřila na čele a měla jsem 36,6 ale já stejně cítím horkost po těle i když mám čelo vlažný.. teď už mi dělají přípravu na ranní operaci tak snad mě nepošlou domu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.21 15:18
@Ivuska53 píše:
Sestra mě měřila na čele a měla jsem 36,6 ale já stejně cítím horkost po těle i když mám čelo vlažný.. teď už mi dělají přípravu na ranní operaci tak snad mě nepošlou domu..

Bohužel mám zkušenost takovou, že bezdotykovým teploměrem jsem měla 36.7 a rtuťovým skoro 39st.

Stalo se mi to až po operaci, cítila jsem zimnici, pak horkost. Zrovna přišli s teploměrem a nic, druhý den propuštění domů. Přišla jsem domů a během pár hodin stoupla teplota z 38 na 39st. Šla jsem zpět a v kartotéce bezdotykáč viz. výše. Nakonec někde sehnali digitální pod paži, kde bylo přes 38st. Moc mi to nepomohlo, měla jsem čekat co se z toho vyvrbí a za další dva dny se jiný lékař jen zhrozil, že nejednali a nechali infekci tak rozjet.

Takže já si pro případné příště balím do výbavy do nemocnice rtuťový teploměr.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat