Prášky na úzkost

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
72
10.11.21 20:31

Prášky na úzkost

Dobrý večer, nevím jestli to sem patří ale zkusim to chci se zeptat a poprosit o radu. Nevíte nebo nemáte nějaké zkušenosti z prášku bez receptu na úzkosti a stres? Poslední pul rok byl hodně stresující a přidalo se do toho pracovní problemy kvůli úzkosti a náladě tělo bez duše. Zdravotní problémy a partnerské. Nemate nějaké zkušenosti s prášky na volný prodej které pomáhají aby člověk normálně fungoval? Děkuji za jakékoliv rady nebo názory. Hezky večer

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
10.11.21 20:39

Já mám trezalku dražé a tryptofan.

• Citovat
  • Nahlásit
1859
10.11.21 20:43

Kamarád si chválí rozchodnici růžovou, druhý kratom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
128
10.11.21 20:59

L tryptofan. Pomohl mi hlavně se spánkem a s náladou, úzkosti nemám nijak výrazně. Nejsem příznivcem doplňků stravy, nic jsem od tohoto nečekala, příjemně mě to překvapilo. Akorát trvá asi 4 týdny, než zabere. Držím palce, ať je líp :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
404
10.11.21 21:04

L-tryptophan, ale jen před spaním byla sem pak unavená přes den a dvě hodiny před tím nejist, a zapít trochou teplého mléka, aby si z něho vzalo tělo to správné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18672
10.11.21 21:06

Na úzkost funguje psychoterapie. Usnadnit proces se dá antidepresivy, které mají efekt i na úzkost.

Přírodní doplňky budou fugovat spíš jen jako placebo, což chvíli vydrží, ale pokud nebudeš zvládat čelit své úzkosti a učit se problémy řešit (což umí psychoterapie, ne tabletky), tak to prostě nebude stačit (a nebudou stačit ani ta antidepresiva).

Pro začátek si kup tuhle knihu a začni s ní pracovat, mělo by to trošku zmírnit tvoje problémy

https://obchod.portal.cz/…e-z-uzkosti/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18672
10.11.21 21:08

@jezz1e pozor kratom je návykový a především umí křehčí psychiku fakt dost rozbít. Nazvdory kecům na internetu. To už je bezpečnější dát si alkohol. A i ten dlouhdobě psychiku zhoršuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1859
10.11.21 21:26

@Ou Sice to chlapovi tvrdím taky, ale teď zrovna odjel do zahraničí, zapomněl kratom doma a zrovna hlásil, že abstinenční příznaky má nulové. Ve srovnání s tím, jaké měl předtím problémy s alkoholem, jsem za kratom fakt ráda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
220
11.11.21 09:20

Kratom nepoužívejte. Můžete si ublížit.

Volné prodejný guajacuran, někdo bere na noc, může trochu uspavat.

Magnesium, vit D, jestli máte nízký v krvi, nízká hodnota škodí psychice a tělu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat