Borelioza - just

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
19
10.11.21 11:33

Borelioza - just

Ahoj! 🙋

Je tu někdo kdo prodělal, má v sobě, boreliózu a zkoušel jí léčit přípravky Just? Po 3 letech se mi vrátily bolesti kolene, čelisti a prostředního prstu na ruce. Na orto mi doktor řekl, že koleno je sekundární, že to je nejspíš od čelisti a že ta se musí vyřešit jako první. Jsem objednaná na čelistní v prosinci ale s kolenem je to den ode dne horší. Známá mi doporučila i ze své zkušenosti nějaké produkty od Justu, tak by mě zajímalo, zda to někdo zkoušel a pomohlo mu to.

Díky :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3500
10.11.21 15:24

Co konkrétně ti doporučovala, zda mohu vědět? :think: ( mám neuroboreliózu ) :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
10.11.21 20:33

@shadowbabe aloe a k tomu na vnitřní užití tea tree jako antibiotikum

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
235
10.11.21 22:55

Ahoj, já bych být tebou šla raději na krev, zda Ti borelie opravdu klesly tak, jak měly - mně po borelioze klesaly ohromně dlouho a pomalu, antibiotika jsem brala 2×, a pak ještě chodila na krev, byla jsem i na neurologii, zvažovali jsme lumbálku..Trvalo to poměrně dlouho, než jsem se z toho dostala..A nemohla jsi mít klíště znovu?
Just znám, ale na boreliozu mě nenapadlo ho zkoušet, i když mně pro změnu dlouhodobě trnula noha ve stehně.. Ale Tea Tree a olej 31 jsou všeléky, asi jimi nic nezkazíš. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3500
11.11.21 09:10
@Ninull píše:
@shadowbabe aloe a k tomu na vnitřní užití tea tree jako antibiotikum

Ty éterické oleje se nedoporučují užívat vnitřně :think: Já se případně máznu Olejem 31, když bolí ty klouby. Nevím tedy v jakém stádiu to máš :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3500
11.11.21 09:13
@Floriska píše:
Ahoj, já bych být tebou šla raději na krev, zda Ti borelie opravdu klesly tak, jak měly - mně po borelioze klesaly ohromně dlouho a pomalu, antibiotika jsem brala 2×, a pak ještě chodila na krev, byla jsem i na neurologii, zvažovali jsme lumbálku..Trvalo to poměrně dlouho, než jsem se z toho dostala..A nemohla jsi mít klíště znovu?
Just znám, ale na boreliozu mě nenapadlo ho zkoušet, i když mně pro změnu dlouhodobě trnula noha ve stehně.. Ale Tea Tree a olej 31 jsou všeléky, asi jimi nic nezkazíš. 8)

Ahoj, právě proto sem se zakladatelky ptala, co jí bylo doporučeno z produktů. Ono vnitřní užití těch olejů jí může spíš uškodit, než pomoct. Proto sem to nikdy nikomu nedoporučovala a upozornila :nevim:
Jinak mi říkali na klinice, že to nemusí být pouze klíště. Tak kdoví, jaká potvůrka si na nás smlsla :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
11.11.21 10:39

@Floriska @shadowbab já jsem na krvi byla a borelie mám pořád téměř stejné, jako když mi tu boreliózu před 3 lety zjistili. Trápila jsem se s tou nohou dlouho, doktorka mi na to dala kortikoidy, u kterých mi řekla, že minimálně rok před tím, než budu chtít znovu otěhotnět je musím přestat brát. Takže jsem ty s prominutím sra*ky 8o brala asi 2 týdny, protože takhle dopředu jsem si to opravdu naplánovat nedokázala. A ejhle problémy se po nějaké době vyřešily samy, prostě to přestalo bolet. Teď je to ale bolest úplně jiná, která mě i budí. Byla jsem tehdy i na nějaké injekci, co jsem si zaplatila, jenže teď ještě pořád kojím a tím pádem nemůžu brát ani žádné léky. Proto se ohlížím po nějakých přírodních věcech. Měly byste třeba jinou radu, nápad co by mohlo pomoci, co vyzkoušet? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
235
11.11.21 11:17
@Ninull píše:
@Floriska @shadowbab já jsem na krvi byla a borelie mám pořád téměř stejné, jako když mi tu boreliózu před 3 lety zjistili. Trápila jsem se s tou nohou dlouho, doktorka mi na to dala kortikoidy, u kterých mi řekla, že minimálně rok před tím, než budu chtít znovu otěhotnět je musím přestat brát. Takže jsem ty s prominutím sra*ky 8o brala asi 2 týdny, protože takhle dopředu jsem si to opravdu naplánovat nedokázala. A ejhle problémy se po nějaké době vyřešily samy, prostě to přestalo bolet. Teď je to ale bolest úplně jiná, která mě i budí. Byla jsem tehdy i na nějaké injekci, co jsem si zaplatila, jenže teď ještě pořád kojím a tím pádem nemůžu brát ani žádné léky. Proto se ohlížím po nějakých přírodních věcech. Měly byste třeba jinou radu, nápad co by mohlo pomoci, co vyzkoušet? :think:

My jsme také plánovali mimčo, když jsem dostala boreliózu. A raději jsem brala dvakrát antibiotika než bych riskovala nějaký průšvih v těhu. Hledali jsme na to odborné studie a čekali jsme, až prostě borelie klesnou na hraniční a nižší hodnoty. Dost to trvalo.. Jinak se divím, že jsi tehdy nedostala antibiotika, ale jen kortikoidy, borelioza je strašně záludná. :( Já jsem tehdy dostala na neurologii v Motole nějaké prášky, co mi na tu nohu zabraly..Ale už bohužel nevím, co to bylo.
Jinak mazání Justem doporučuji, rodiče oba oleje používají na klouby, když je nejhůř, já trpím na nosohltan, tak jsem ty oleje (naředěné) i kloktala nebo si jimi mazala krk..Také můžeš zkusit masážní konopnou mast na klouby od Alpy. Mají hřejivou i chladivou. Zkoušelas, zda Ti na koleno dělají dobře spíše teplé nebo chladivé zábaly?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
11.11.21 12:01

@Floriska Mě atb dávali úplně na začátku, myslím taky 2× po sobě ale nicmoc žádný účinek neměly 🙄 Myslíš, že bych je měla zkusit znovu teď? Ale předpokládám, že typ co by mi na to dali, se nebude moct užívat při kojení. Ortoped mi řekl ať dávám priznic ale žádný účinek to nemá. Zkoušela jsem na něj dát hřejivou náplast a to bylo celkem příjemný, tak možná spíš ty teplé zábaly.
Just oleje tedy ten 31? Případně bych pořídila to teplé alpa mazání, mrknu na to a moc díky 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat