Váha při 170cm (ženy)

• Fotoalbum (3)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
9.11.21 22:12

Váha při 170cm (ženy)

Před chvílí jsem se úplnou náhodou dozvěděla váhu kamarádky, která je téměř stejně vysoká, jako já (170cm), obě vypadáme zdravě, máme normální pěknou postavu, obě nosíme velikost S/M a různě si i měníme oblečení, takže i proporce jsou podobné. Co mě ale úplně vykolejilo je, že ona váží jen 59kg, já mám 71kg, takže obrovský rozdíl. Ona byla v šoku z mé váhy úplně stejně. Teď jsem prolítla internet a zjistila jsem, že některé ženské váží při mé výšce i 55kg, to si absolutně neumím představit, myslela bych si, že budou úplně vychrtlé. Domnívala jsem se, že to o těžkých kostech je jen takový nesmysl, co se říká mezi lidma, ale asi je to vážné pravda? Je tu někdo s normální zdravou postavou a výškou 170cm, kdo by se podělil o svou váhu? 8o :think: :dance:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
520
9.11.21 22:15
@Anonymní píše:
Před chvílí jsem se úplnou náhodou dozvěděla váhu kamarádky, která je téměř stejně vysoká, jako já (170cm), obě vypadáme zdravě, máme normální pěknou postavu, obě nosíme velikost S/M a různě si i měníme oblečení, takže i proporce jsou podobné. Co mě ale úplně vykolejilo je, že ona váží jen 59kg, já mám 71kg, takže obrovský rozdíl. Ona byla v šoku z mé váhy úplně stejně. Teď jsem prolítla internet a zjistila jsem, že některé ženské váží při mé výšce i 55kg, to si absolutně neumím představit, myslela bych si, že budou úplně vychrtlé. Domnívala jsem se, že to o těžkých kostech je jen takový nesmysl, co se říká mezi lidma, ale asi je to vážné pravda? Je tu někdo s normální zdravou postavou a výškou 170cm, kdo by se podělil o svou váhu? 8o :think: :dance:

Myslím že je velký rozdíl váha svalů. Teoreticky můžeš být asi svalnatější, a kamarádka má naopak minimum svalů ale má tuk. Ten tuk je lehčí a objemnější, svaly jsou zase těžké

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.21 22:19

Jako ja mam 178/72 kg a jsem tak akorát, jsem spis sportovni typ, ale trochu spicku na brise a zadku. Tak nevím, ty sportujes?

• Citovat
  • Nahlásit
739
9.11.21 22:19

Těžký kosti jsou nesmysl. Jak jste na tom se sportem? Já tedy měřím 175 cm, a dlouhá léta jsem vážila 75 kg, nikdo mi to nevěřil, hodně jsem ale sportovala, byly to svaly. Ta postava pak působí lehčím dojmem. Kde jsou ty časy :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.21 22:21

Já mám 170 a pohybuji se od 62 do 70. Mám sportovní postavu. Ostatní rozdíl ve váze nepoznají, oblékám i stejné oblečení. Postavu mi ostatní chválí. Já rozdíl poznám a vážit se kvůli tomu nemusím. V létě mám méně a v zimě více, protože se méně hýbu a jim kaloričtější jídla.

Během kojení jsem měla i 57, ale to jsem byla děsně vyhublá.

• Citovat
  • Nahlásit
361
9.11.21 22:22

177 a 56. Vyhublá určitě nejsem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
774
9.11.21 22:23

Já mám 170 cm. Při 60 kg jsem vypadala fakt dobře. Když mi klesla váha pod 60 kg, vypadala jsem už hrozně - vychrtlá, lezly mi kosti, jak nemocná. Teď mám 65 kg a vypadám jak tlustoprdka, tlusté ruce, špeky se mi valí přes kalhoty… Bohužel se mi nedaří zhubnout na těch 60, ale nevzdávám to. Podle mne je to opravdu individuální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.21 22:24
@Anonymní píše:
Jako ja mam 178/72 kg a jsem tak akorát, jsem spis sportovni typ, ale trochu spicku na brise a zadku. Tak nevím, ty sportujes?

Dřív jsem sportovala, teď během těhotenství a po moc ne, ale občas posiluju na ruce, nohy a zadek, a kojím teda, takže momentálně mám větší prsa, než normálně, ale ty asi moc neváží. Tuky moc nemám, břicho už stažené, tak co já vím, čím to je. Takový svalnatější typ možná jsem, ale třeba zadek mám menší, než právě tato kamarádka, co váží mnohem míň.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní

Já mám 172cm a váhu 54kg. Nad 58 jsem neměla nikdy mimo těhotenství. Sama si připadám nejlíp při cca 56

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
@AndulkaMa píše:
177 a 56. Vyhublá určitě nejsem.
8o
  • Citovat
  • Nahlásit
739
9.11.21 22:26

@AndulkaMa Tak to by mne zajímalo, to už mi treba prijde zase az moc málo, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.21 22:28
@Micilin píše:
@AndulkaMa Tak to by mne zajímalo, to už mi treba prijde zase az moc málo, ne?

To je strašně málo. Taky si myslím.

• Citovat
  • Nahlásit
739
9.11.21 22:28
@Anonymní píše:
Dřív jsem sportovala, teď během těhotenství a po moc ne, ale občas posiluju na ruce, nohy a zadek, a kojím teda, takže momentálně mám větší prsa, než normálně, ale ty asi moc neváží. Tuky moc nemám, břicho už stažené, tak co já vím, čím to je. Takový svalnatější typ možná jsem, ale třeba zadek mám menší, než právě tato kamarádka, co váží mnohem míň.

A nebo kámoška kecá :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.11.21 22:29

181cm a váhově se pohybují okolo 56-58kg, podle aktivity dle ročního období.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.21 22:32

178 / 66-67kg. Ideal by byl tak 64-65kg.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat