Léky proti bolesti, při vyhřezlé ploténce

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2
10.11.21 10:22

Léky proti bolesti, při vyhřezlé ploténce

Dobrý den,
Tahle otázka se týká přítele, protože už jsme bezradný. Přítelovi našel lékař vyhřezlou ploténku, byl na CT obstřicích (2× obě dvě strany). Ale ty nepomohly, když byl u lékaře aby mu napsal nějaké léky proti bolesti tak dostal Biofenac a Dimexol společně s Tramabene kapkama a nic nezabírá.
Neporadíte nám podle svých zkušeností? Děkuju. :)

Příspěvek upraven 11.11.21 v 09:49

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
651
10.11.21 10:33

Chápu a soucítím :-( Mám to za sebou a fuj, ta bolest je příšerná, to bych raději 20× rodila..
Za sebe bohužel nepotěším. V akutní fázi jsem toho brala tuny, ale ony ty léky člověka spíš otupí celkově, bolest je snesitelnější, ale stále přítomná :-(
Ať je brzy lépe..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3507
10.11.21 15:22

Zaldiar a fyzioterapie :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5788
10.11.21 15:44
@Eliss016 píše:
Dobrý den,
Tahle otázka se týká přítele, protože už jsme bezradný. Přítelovi našel lékař vyhřezlou ploténku, byl na ČT obstřicích (2× obě dvě strany). Ale ty nepomohly, když byl u lékaře aby mu napsal nějaké léky proti bolesti tak dostal Biofenac a Dimexol společně s Tramamene kapkama a nic nezabírá.
Neporadíte nám podle svých zkušeností? Děkuju. :)

Znam,..mne napsal ortoped voltaren injekce myslim ze na tyden..taky jsem lezla po zdi..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
11.11.21 18:15

Ja su cerstve po operaci.. rek bych ze je to nejlepsi (presneji v nejake fazi asi jedine a bezpecnejsi nez cekat az te tam doveze rychla) reseni.. kdyztak napis klidne soukr… nechce se mi to tu pitvat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
wo2
66
13.11.21 08:12
@Eliss016 píše:
Dobrý den,
Tahle otázka se týká přítele, protože už jsme bezradný. Přítelovi našel lékař vyhřezlou ploténku, byl na CT obstřicích (2× obě dvě strany). Ale ty nepomohly, když byl u lékaře aby mu napsal nějaké léky proti bolesti tak dostal Biofenac a Dimexol společně s Tramabene kapkama a nic nezabírá.
Neporadíte nám podle svých zkušeností? Děkuju. :)Příspěvek upraven 11.11.21 v 09:49

Tady to nebude na kvalifikovanou odpoved. Taky zalezi jak moc velky vyhrez a kde. Ale z vlastni zkusenosti:
L5/S1 - 3× injekce pod ultrazvukem, pred tim 10 infuzi v nemocnici nepomohlo.
Po injekcich fyzioterapie 10 navstev v nemocnici a poctive cviceni.
Casove: pulka kvetna to zacalo, po mesici injekce, fyzio a pomaly navrat do bezproblemoveho pohybu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54030
13.11.21 08:19
@Eliss016 píše:
Dobrý den,
Neporadíte nám podle svých zkušeností? Děkuju. :)Příspěvek upraven 11.11.21 v 09:49

Ma neco na neuropatickou bolest? Lyrica, Neurontin, Gabapentin, Pregabalin…..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat