Antibiotika v 9+3tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.19 22:27
Antibiotika v 9+3tt

Dobry den. Chtěla bych se zeptat. Uz par dnu se nemohu zbavit bolesti v krku.. Septilen mi nepomáhá a ani čaj se zazvorem a medem.. Bojim se ze budu muset k doktorovi aby mi na to neco předepsal, ale bojim se aby to nebyli antibiotika.. Myslíte ze by to plod zvladnul? A kdyz jdu na gyndu tak jim to musim popřípadě nahlasit ze beru antibiotika? Dekuji vám za odpovědě, mam z toho strach :(

Přečtěte si článek: Jak probíhá 9. týden těhotenství?

Reakce:
Mišule86
Kecalka 191 příspěvků 15.03.19 22:36

K doktorovi určitě běž, on ví nejlíp, co ti může napsat. A na gyndě bych asi zmínila, co případně bereš..

Feny
Stálice 92 příspěvků 15.03.19 22:37

Ahoj, vim je to nepříjemné ale kdyz uz nic nezabira, tak mi vždycky zabere priznicuv zabal. Fakt staci parkrat podle toho jak je to uz rozjete a prestane to. Drzim palce :)

rozand
Závislačka 4387 příspěvků 15.03.19 22:39

Na anginu ti daj penicilin, muze se v tehotenstvi i pri kojeni. Vysoke teploty uskodi diteti vyrazne vic.

alilauter
Kecalka 373 příspěvků 1 inzerát 15.03.19 23:13

k doktorovi jdi, malý by antibiotika zvládlo. Já je tedy dostala na zánět moč. měchýře pozdeji - ve 14 tt a v pohodě. Ale známá byla čerstvě těhotná, ještě to ani nevěděla a brala nějakej antibiotickej dryjak kvůli zubum. A výsledek zdravá dvojčata.

luca241
Ukecaná baba ;) 1836 příspěvků 15.03.19 23:31
@Anonymní píše:
Dobry den. Chtěla bych se zeptat. Uz par dnu se nemohu zbavit bolesti v krku.. Septilen mi nepomáhá a ani čaj se zazvorem a medem.. Bojim se ze budu muset k doktorovi aby mi na to neco předepsal, ale bojim se aby to nebyli antibiotika.. Myslíte ze by to plod zvladnul? A kdyz jdu na gyndu tak jim to musim popřípadě nahlasit ze beru antibiotika? Dekuji vám za odpovědě, mam z toho strach :(

V klidu.brala jsem ve 13tt právě na angínu.Lepsi ATB než neléčená infekce.ta může nadělat mnohem víc škody.

Váš příspěvek
Reklama