Noční bolesti od 4tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Elinka0034
Povídálka 11 příspěvků 15.03.19 09:51
Nocni bolesti od 4tt

Ahoj holky, jsem na zacatku 5tt a uz asi tyden me pres noc prepada bolest v pordbrisku. Asi se jedna o tvrdnuti, priznam se, ze jsem tvrdost nezkoumala. Trva par minut a pak to odejde. Dneska jsem si rekla, ze tomu pomuzu tim, ze se vycuram, ale to se mi vubec nepodarilo a naopak mi to vstavani udelalo hur a polilo me sileny horko… mate s tim nekdo takovou zkusenost? Volala jsem na gyndu, doktorka mi rekla, ze si mam koupit magnesium a ze to bude asi tvrdnuti, pokud nemam problemy dalsi s mocenim atp… dekuji za tipy :srdce:

Přečtěte si článek: Jak probíhá 5. týden těhotenství?

Reakce:
kve-tinka
Závislačka 4837 příspěvků 3 inzeráty 15.03.19 09:54

Ve 4tt jsem jeste ani nevedela ze jsem v tom. Vsechno nasvedcovalo tomu,ze dojde MS- bolest podbriska, navaly atd. Mozna jsem slupla i brufen :think: spise se ti roztahuje deloha ;)

Elinka0034
Povídálka 11 příspěvků 15.03.19 10:05

@kve-tinka dekuji, asi to bude ta tonizace delohy. Ale proc takhle v noci? Brala jsem clostik na ovu a ted beru dale gynprodyl, takze jsem vedela, kdy se otestovat a to bylo tohle utery. Ale jiz od predminule stredy jsem mela bolesti jako pred ms, jem se stupňuje ta nocni bolest… :think:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9935 příspěvků 1 inzerát 15.03.19 10:53

@Elinka0034 ber magnézium a poradím Ti tolik se nesledovat, chápu že to třeba trvalo déle otěhotnět nebo nějaké zdravotní problémy, ale jestli se budeš od začátku takhle sledovat tak Tě do porodu klepne.

Elinka0034
Povídálka 11 příspěvků 15.03.19 10:55

@Kristyna.Vechtova Děkuji, já vím, jsem až moc opatrná :D Díky za tip, zkusím magnesium, v pondělí jdu na utz před letem do USA, proberu s lékařem i to. A pokud vše bude ok, je to prostě jen noční příznak těhu :)

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9935 příspěvků 1 inzerát 15.03.19 12:08

@Elinka0034 věř že v těhotenství tě bude bolet spoustu věcí a 90% je zcela v pořádku, ale samozřejmě jak mi bylo říkáno v obou těhotenstvích jak OG tak v porodnici, radši 3× zbytečně než něco podcenit, ale zase člověk nemůže řešit každé píchnutí a každej prd, protože to by se za těch 40 týdnů +/- zbláznil :)

Váš příspěvek
Reklama