Antidepresiva a tetování

Anonymní
5.10.20 14:11

Antidepresiva a tetování

Dobrý den, beru sertralin 100mg už 10 let a zajímalo by mě jestli se může jít na tetování s antidepresivy? Někde na netu o tom nepisou tak mě zajímá jestli má někdo zkušenost a jestli to má vůbec na něco vliv ;) děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
156
5.10.20 14:15

Nenapadá mě, proč by nemohlo, v příbalovém letáku u běžných SSRI nic o tetování nepíšou, takže v pohodě. Na netu teda jo, ale taky v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60346
5.10.20 14:26
@Anonymní píše:
Dobrý den, beru sertralin 100mg už 10 let a zajímalo by mě jestli se může jít na tetování s antidepresivy? Někde na netu o tom nepisou tak mě zajímá jestli má někdo zkušenost a jestli to má vůbec na něco vliv ;) děkuji

Klidně jít můžeš :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.10.20 14:45
@Anonymní píše:
Dobrý den, beru sertralin 100mg už 10 let a zajímalo by mě jestli se může jít na tetování s antidepresivy? Někde na netu o tom nepisou tak mě zajímá jestli má někdo zkušenost a jestli to má vůbec na něco vliv ;) děkuji

Tak vliv to má, to tetování může dýl a silněji krvácet, hlaně když si před tím lupneš ještě něco na bolest. Ale tak jestli je to něco menšího, tak by neměl být problém

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6913
5.10.20 14:52
@Anonymní píše:

Mělo by to být v pořádku. Třeba ti to tetování pomůže k vyrovnanému stavu, některým lidem to pomáhá. Držím ti palce, ať najdeš, co hledáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1026
6.10.20 07:47

Pokud v letáku nemáš psáno, že léky mohou zvyšovat krvácivost apod., tak to vůbec nevadí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama