Antidepresiva sertralin

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.19 16:36
Antidepresiva sertralin

Zdravím :mavam: chci se zeptat, dnes mi doktorka předepsala AD sertralin. Mate s nim nějaké zkušenosti? Děkuji :kytka:

Reakce:
Lollitka
Zasloužilá kecalka 895 příspěvků 28.08.19 16:49

Ahoj, ano, brala jsem sertralin 2-krát, jednou rok a jednou cca 3 roky, ale k němu ještě jiné léky. Pokaždé jsem brala až 300 mg. Ale určitě ti Dr. napsala nějakou menší dávku, na které je lepší začínat. NÚ jsem žádné neměla, sertralin jsem dobře snášela, jen mi úplně nepomohl. Na co ti ho Dr. předepsala?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.19 18:47

@Lollitka predepsala mi ho na úzkosti a deprese, panický záchvaty. Začínám na 50mg.

Lollitka
Zasloužilá kecalka 895 příspěvků 28.08.19 18:51

Tak snad ti pomůže. A chodíš na psychoterapii?

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 28.08.19 18:55

Mám 100mg, Zoloft, už rok a OK. Měla jsem na těžké poporodni deprese. První dva týdny se mi motala hlava, ale pak už pohoda…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.19 19:16

@Lollitka nene, chodila jsem pouze k psycholozce. A u psychiatricky jsem ted byla poprve.

luciie88
Kecalka 217 příspěvků 28.08.19 20:38
@Anonymní píše:
Zdravím :mavam: chci se zeptat, dnes mi doktorka předepsala AD sertralin. Mate s nim nějaké zkušenosti? Děkuji :kytka:

Ano, už 13 let a bez potíží, žádné nežádoucí účinky, zbavil mě panických atak, depresí a částečně úzkostí

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.19 21:30

@luciie88 Tak to doufám ze mi to taky zabere. Ja se nejvíc bojím toho abych z toho nebyla uplne „oblbnuta“ protoze ted nastupuji do maturitniho ročníku. Taky se bojím toho jak tam píšou ze v prvních dvou týdnech než to uplne zabere se můžou objevit myšlenky na sebevrazdu, které občas mívám taky :roll:

luciie88
Kecalka 217 příspěvků 28.08.19 22:06
@Anonymní píše:
@luciie88 Tak to doufám ze mi to taky zabere. Ja se nejvíc bojím toho abych z toho nebyla uplne „oblbnuta“ protoze ted nastupuji do maturitniho ročníku. Taky se bojím toho jak tam píšou ze v prvních dvou týdnech než to uplne zabere se můžou objevit myšlenky na sebevrazdu, které občas mívám taky :roll:

To píšou všude, ale třeba mě doktorka řekla, že se s tím ještě u nikoho nesetkala, tak žádný strach, určitě zaberou ;) já začínala s 50 mg, teď jsem na 100, brala jsem ale i 150 mg a nijak jsem nepociťovala, že by mě nějak výrazně tlumily, jsou to slabá AD

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.19 22:20

@luciie88 super, tak děkuji moc! :srdce:

Váš příspěvek
Reklama