Antidepresiva účinek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.19 17:34
Antidepresiva účinek

Ahoj všem, omlouvám se za anonym, ale snad chápete. 16den beru antidepresiva Elicea na panickou poruchu a chci se zeptat kdy bych měla cítit účinek? Je mi lépe než mi bylo, ale občas jsem nervózní hlavně ráno a večer a mám divný pocit v hlavě a žaludku a tlak na hrudi. Když jsem mimo domov je mi fajn. Neměl by se už účinek dostavit? Nemá s tím zkušenosti, ale četla jsem týden až 14dni. Děkuji.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
mmm.r
Povídálka 27 příspěvků 02.01.19 17:37

Ahoj,myslim,ze ucinek se dostavi treba po mesici…Jestli se stav trochu zlepsil,ale jeste to neni uplne ono,jeste bych treba tech 14 dni pockala a potom se domluvila s doktorem na navyseni..Predpokladam,ze zatim beres pulku..

Anonymka.D.
Kecalka 324 příspěvků 02.01.19 17:39

Ahoj, já jsem brala AD Cipralex, což je to samé, jak Elicea, a účinek se dostavil cca za měsíc. Vydrž, určitě Ti bude čím dál líp :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.19 18:29

@Anonymka.D. Beru už celou, půlku jsem brala 4 dny.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.19 18:31

. Beru už celou, půlku jsem brala 4 dny.

sepos
Kecalka 221 příspěvků 02.01.19 18:31

plný efekt za 4-6 týdnů. ;)

luci5
Závislačka 4209 příspěvků 02.01.19 19:07

Určitě vydrž, dříve jak za měsíc to nebude. U mě trvalo i déle a úplně v pohodě jsem byla za půl roku.

matpet
Kecalka 278 příspěvků 05.01.19 12:46

ahojky, mám už 2 AD, Mám celou již 14 dní / před tím 3/4 asi 3 týdny / a stejně se mi motá hlava a pociťuji stavy na omdlení asi ze stresu , občasné brnění a nevím, jak se toho zbavit, trochu zlepšení bylo, ale už mě to štve, jsem pořád jak v jiném světě. Ráno hrůza, večer lepší, v noci se budím, někdy už z toho i nespím, myslím, že je to tím, že jdu do práce, tak mám pořád podvědomě strach, jestli neomdlím....., nemohu se toho zbavit, i když si mám říkat, že to nevadí a přejít ty myšlenky, nevíte někdo jak z toho ven? děkuji

sepos
Kecalka 221 příspěvků 05.01.19 14:01

@matpet
jaká AD, v jaké síle a kdy během dne je užíváš? A jaké léky případně ještě bereš?

matpet
Kecalka 278 příspěvků 05.01.19 14:13

@sepos brala jsem itakem 10mg ráno, teď zoloft 50mg ráno , jako berličku jsem měla neurol 25mg - ale ten jsem se snažila vysadit na doporučení lékařky / teď 14 dnů neberu/ . Jinak nic kromě vitamínů - B, C,helicit,.Omega3…

sepos
Kecalka 221 příspěvků 05.01.19 14:42

@matpet
tak dávku už máte relativně vyšší, jinak helicid s odstupem od AD, nebrat dohromady. Možná by stálo za zvážení přidat na noc do kombinace další AD s tlumivým efektem, aby se Vám lépe spalo (Trittico, Mirtazapin,..).

matpet
Kecalka 278 příspěvků 05.01.19 15:14

@sepos moc děkuji, je možné brát AD i třeba v 11:00 místo hned ráno - mám totiž pocit , že je mi hůř tak do hodiny od braní léku a pak nemám chuť ani snídat…svačit…, helicit jsem brala skoro součastně, ani nevím, že na sebe mají tyto léky vliv :,(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.19 17:13
Vysazovani ad

Prosim nemate nekdo zkusenosti s vysazovanim paroxetinu.moc dekuji :potlesk:

sepos
Kecalka 221 příspěvků 05.01.19 17:18

@matpet
Problém to nebude, jen to užívejte po jídle a pravidelně. ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 19:14

Ještě se chci zeptat, hořko v puse muže být taky přechodného charakteru? Co beru Eliceu tak občas během dne mám hořký pocit v puse a tlačí mě i žaludek. Dnes beru 20 den.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama