Antidepresivum - účinky?

13.3.17 20:46

Antidepresivum - ucinky

Ahoj vsem. Kvuli dlouhodobym potizim jsem se rozhodla, ze zacnu uzivat antidepresiva, ktere mi predepsal lekar. Konkretne se chci zeptat, mivam ze stresu zavrate-houpani, vznaseni, pocit na lodi, mekka puda pod nohama, apod. Pomohl nekomu primo na tohle? Dekuji. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2706
13.3.17 21:05

Nepomohly na nic. Tohle neni na antidepresiva, nechybi ti nejake vitaminy? Tohle mivam pri nedostatku B12 a zeleza.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2706
13.3.17 21:06

Jinak na stres je vyborna relaxa comfort- prirodni pripravek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.3.17 21:22

@zudina ja mam pocit, ze to mam hlavne po velkem psychickem vypeti a stresu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2706
13.3.17 21:29

@Leonka88 aha zkus teda treba tu relaxu a taky allegru comfort. Ja brala antidepresiva nekolikrat za zivot a nikdy mi nepomohly akorat jsem mela vedlejsi ucinky. Relaxa a allegra comfort mi pomohly tak treba zkus nejdriv to? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.3.17 21:43

@zudina ok, zeptam se na to. Diky ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.3.17 22:06

Tak pokud ti doktor napsal antidepresiva tak je ber. On ví proč ti je napsal. Mě teda pomohli bez nich bych byla v pytli

• Nahlásit
  • Citovat
14.3.17 12:00
@zudina píše:
@Leonka88 aha zkus teda treba tu relaxu a taky allegru comfort. Ja brala antidepresiva nekolikrat za zivot a nikdy mi nepomohly akorat jsem mela vedlejsi ucinky. Relaxa a allegra comfort mi pomohly tak treba zkus nejdriv to? :think:

ahoj, můžu se zeptat tu allegru comfort si brala zhruba jak dlouho? a ta relaxa comfort je spíš pro takové nárazové užití, chápu to správně? díky moc :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2706
14.3.17 12:34

@luci.jejeje Ahoj, ja tu allegru comfort beru porad (beru ji uz asi rok). Na letaku je napsano ze se ma brat 2 denne, ja je beru najednou 2 pilulky po ranu - trpim uzkostma a tohle mi pomuze v tom ze se jakoby po ranu zharmonizuju a prejde ten stav uzkosti a deprese. Podle letaku se to muze brat dlouhodobe, je to prirodni a nevznika na to navyk. Relaxu si beru kdykoliv se citim hodne ve stresu nebo treba se deji nejake spatne veci a ja mam problem to rozdychat, tak si vezmu 1-2 pilulky (podle zavaznosti stavu) a okamzite me to uklidni (ale neuspi).

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
14.3.17 12:39

@zudina … díky… a jak je to v těhotenství s těmato dvěma přípravkama??? :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2706
14.3.17 12:50

@luci.jejeje Ja jsem ted tehotna a beru to celou dobu od zacatku tehotenstvi. Na letaku je napsano ze se to v tehotenstvi doporucuje pouze se souhlasem lekare (nebo vubec ne, ted nevim), ale kdyz jsem hledala vic informaci tak vyrobce rika ze tam neni zadna latka ktera by byla v tehotenstvi nevhodna, jen na to neni zadna studie a proto se to tam takhle musi uvest. Ja to teda beru dal a jsem ve 4 mesici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
14.3.17 12:58

@zudina … takže s žádným psychiatrem (příp. gynekologem) si braní těchto dvou přípravků nekonzultovala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2706
14.3.17 13:03
  • Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
5.6.17 16:18

Citalopram

Beru citalopram na úzkosti již 4 měsíc. Poslední měsíc a půl beru 20mg, ale ještě se někdy necítím úplně ve své kůži. Je to normální, nebo bude nutné zvýšit dávku a popřípadě změnit antidepresivum? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.6.17 16:19

Citalopram

Beru citalopram na úzkosti již 4 měsíc. Poslední měsíc a půl beru 20mg, ale ještě se někdy necítím úplně ve své kůži. Je to normální, nebo bude nutné zvýšit dávku a popřípadě změnit antidepresivum? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama