Přestože je antigenní test negativní, má příznaky

Anonymní
21.3.21 11:09

Antigenni test 2

Ahoj máme karanténu zatím týden zitra jdeme na pcr test a před čtyřmi dny jsme si s manželem dělaly antigenni test vyšel negativní u mě je to v pořádku ale manžel si myslím očividně covid prodělal a ještě teď leží podotýkám už sedm dní spí kašel je unavený bolí ho všechno. kdyz má normální chřipku leží dva dny a stačí mu to teď je to horší tak předpokládám že ten covid má ale ten test antigenni je prostě negativní…máte s tom někdo zkušenost že jeden test je tak a druhý je tak…doufám že zitra bude pozitivní a tu karanténu si odbudeme když už v ní jsme…prosím o zkušenost

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7421
21.3.21 11:12

Tak antigenní testy nemají 100% přesnost. Řeší se to pořád. Az těch pcr testu budete mít jistotu.

A karanténu máte nařízenou podle čeho teda? Pokud bude mít pozitivní test, tak od toho testu platí 14 dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.3.21 11:16

Máme covid v rodině a manžel s nima byl ve styku tak jsme museli do karanteny a na pcr testy jdeme zítra a udělali je si tý antigenni a byli negativní ale manžel je opravdu vyrizeny…
Takhle nikdy pri chřipce neni

• Citovat
  • Nahlásit
997
21.3.21 11:17

Antigenní testy jsou extrémně nekvalitní, to už ví snad všichni, divím se, že jsi překvapená, mají víc jak 50% falešný výsledek. Zkušenost z práce mého kamaráda z min. týdne, 20 kolegů z antigenního testu pozitivních, okamžitě na PCR-jelikož je nemohli pustit do práce a všichni byli negativní. Pozor ale, i několik PCR testů po sobě může vyjít s různým výsledkem. Tyto testy nejsou určeny primárně na Covid testování, což říká i výrobce. Proto počty nakažených každý den není směrodatný výsledek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1501
21.3.21 11:17

Antig. Testy napachaji vic skody nez uzitku. Absolutne nespolehlive, spousta lidi se neciti dobre, ale covid nemaji, protoze test v praci prece dopadl dobre, a hura mezi lidi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2904
21.3.21 11:20

Možná hste si ten antigenní test udělali prostě brzo. Proto se chodi na PCR testy až 5-7 den. A taky ty antigenní testy mají menší spolehlivost.
A pokud bude(te) pozitivní, už nemáte karanténu, ale izolaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.3.21 11:20

No manžel mi teď říká že jestli zitra neukáze test že je pozitivní tak bude akorát nasranej myslel že to má za sebou a s takovým průběhem…Ty pcr testy ukážou jen pozitivní výsledek nebo i to že už to člověk aspoň prodělal?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.3.21 11:21

@Murka jo.jo to vím dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
52919
21.3.21 11:23

Ani antigenní, ani PCR testy nejsou 100 %. Ale z těch dvou je PCR výrazně spolehlivější. Falešně negativní se můžou ukázat oba, ale u antigenního je to jedna velká loterie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7421
21.3.21 11:23
@Anonymní píše:
No manžel mi teď říká že jestli zitra neukáze test že je pozitivní tak bude akorát nasranej myslel že to má za sebou a s takovým průběhem…Ty pcr testy ukážou jen pozitivní výsledek nebo i to že už to člověk aspoň prodělal?

Ty testy nejsou jistota. Ať si pak nechá udělat testy na protilátky. Z toho bude vědět určitě jestli ten covid prodělal nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.3.21 11:25

@Cenarius A tý se dělají kde

• Citovat
  • Nahlásit
2747
21.3.21 11:25
@Anonymní píše:

PCR ukáže, jestli to aktuálně má. Jestli to prodělal dřív, by ukázal test na protilátky, který se dělá z krve. Antigenní testy jsou poměrně nespolehlivé, tak 40-60%, udivuje mě, že to někteří lidé ještě nezaznamenali, když se o tom normálně mluví i v TV.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2747
21.3.21 11:26
@Anonymní píše:

Ve většině klasických laboratoří, kde se dělají krevní testy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2747
21.3.21 11:27
@Anonymní píše:

Ale test na protilátky si musíš zaplatit, stojí kolem 700Kč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52919
21.3.21 11:40

Mně ten test na protilátky přijde trošku zbytečnej, prostě se dozvíš, že to máš za sebou a co. Budoucí karantény tě to stejně neušetří, od opakované infekce tě to taky ochránit nemusí, respirátor budeš muset nosit furt. Ale jinak to dělá hromada laborek, stojí to kolem 500. Pojišťovna 211 má studii, kdy zaplatíš 600 a 500 ti vrátí. Zkusila jsem to ze zvědavosti dva měsíce po prokazatelně prodělaném covidu a protilátky negativní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat