Covid test před setkáním?

Anonymní
20.3.21 10:33

Covid test pred setkanim?

Ted uz jsou bezne v lekarne testy na covid. Mam par doma. Chce k nam prijet kamaradka, bezne se vida s lidmi, kteri maji vse na haku. Poradaji party atd. Takze je u ni urcite riziko, ze by nas mohla nakazit. Ja se ted skoro s nikym nevidam, nebo jen venku. Je trapne po ni chtit aby si udelala pred navstevou u nas test? Pripada mi to obecne jako dobry kompromis - testy se delaji pravidelne ve firmach, my jsme obe na materske, tak prilezitost takovou nemame.. a chci ji videt ale chci mit i jistotu ze se od ni nenakazim.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14730
20.3.21 10:36

Hele mě to přijde trapné vytáhnout test hned mezi dveřmi. Pokud se bojíš, tak ji na návštěvu nezvi a je to jednoduše vyřešené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31027
20.3.21 10:44
@Anonymní píše:
Ted uz jsou bezne v lekarne testy na covid. Mam par doma. Chce k nam prijet kamaradka, bezne se vida s lidmi, kteri maji vse na haku. Poradaji party atd. Takze je u ni urcite riziko, ze by nas mohla nakazit. Ja se ted skoro s nikym nevidam, nebo jen venku. Je trapne po ni chtit aby si udelala pred navstevou u nas test? Pripada mi to obecne jako dobry kompromis - testy se delaji pravidelne ve firmach, my jsme obe na materske, tak prilezitost takovou nemame.. a chci ji videt ale chci mit i jistotu ze se od ni nenakazim.

Vytáhout na ni test je fakt nevhodné, ale zavolat jí a poprosit jestli by jí to nevadilo, nikoliv.
Bohužel ty testy nejsou moc spolehlivé. U nás už se několikrát satalo, že ráno test ok a včer příznaky :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3657
20.3.21 10:47

Takovou kamarádku bych si domů nezvala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14199
20.3.21 10:53
@Anonymní píše:

Neni to blbe. Ale domluv se s ni dopredu. Muze si sama zajit i na ag test na odberove misto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25035
20.3.21 11:06
@JOHNDENVER píše:
Takovou kamarádku bych si domů nezvala

Já taky tak. My si teda v dnešní době nezveme domů nikoho. Nemá cenu riskovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
354
20.3.21 11:12
@Anonymní píše:

Pokud teda nutně přijet musí, tak test je dobrý nápad, ale je dobrý, aby to věděla předem, ne že to na ni bafneš mezi dveřma. Když bude pozitivní, otočí se a pojede domů?
Zároveň počítej s tím, že to stejně není na sto procent.
A stejně si myslím, že by bylo lepší, aby nejezdila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31027
20.3.21 11:18
@Karamba2020 píše:
Pokud teda nutně přijet musí, tak test je dobrý nápad, ale je dobrý, aby to věděla předem, ne že to na ni bafneš mezi dveřma. Když bude pozitivní, otočí se a pojede domů?
Zároveň počítej s tím, že to stejně není na sto procent.
A stejně si myslím, že by bylo lepší, aby nejezdila.

Ne, přece by ji neposlala domů a na PCR test, když bude pozitivní, tak si spolu dají koktejl jedním brčkem. Co je to za dotaz? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3358
20.3.21 11:21

Test bude stejně negativní 8) tak ji nezvi a nemusíš se bát

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53018
20.3.21 11:23

Tak se s ní domluv. Ale počítej s tím, že spolehlivost těchhle testů je taková loterie. Pokud chceš být fakt na straně bezpečí, návštěvu odložte na lepší časy. A pokud už se s ní jó chceš vidět, tak jí prostě cinkni a vysvětli, že tě test uklidní. Ale počítej s tím, že negativní antigenní test je… jenom negativní antigenní test, nikoliv negativní člověk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
171
20.3.21 11:26

Mejdan u covidpojančenců se pořádá pouze ve skafandru s dětským pokojem předělaným na JIPku a vybaveným plicním ventilátorem!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31027
20.3.21 11:36
@gronan píše:
Mejdan u covidpojančenců se pořádá pouze ve skafandru s dětským pokojem předělaným na JIPku a vybaveným plicním ventilátorem!!!

Děsná sranda. Tak si přečti diskuze, kde se lidi vyrovnávají s tím, že jim na covid zemřel jeden z rodičů. Není jich tu málo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
171
20.3.21 11:46
@Bábrdl píše:
Děsná sranda. Tak si přečti diskuze, kde se lidi vyrovnávají s tím, že jim na covid zemřel jeden z rodičů. Není jich tu málo…

Mě umřeli oba…před 10 lety…v 82 - 85 letech. A já si nedělám srandu z Covidu, ale z lidí typu zakladatelky. Chce někoho zvát a lustrovat ho, jako kosmonauta pro let na Mars…tak, když se bojím, tak tam nezvu a nemusím se ztrapňovat nespolehlivejma testama a kecáním, že se stýká s kde kým podezřelým místo, aby chodila mezi své se tlačit do supermarketů. Copak se lidi polovina z vás na zeměkouli zbláznila?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31027
20.3.21 12:15
@gronan píše:
Mě umřeli oba…před 10 lety…v 82 - 85 letech. A já si nedělám srandu z Covidu, ale z lidí typu zakladatelky. Chce někoho zvát a lustrovat ho, jako kosmonauta pro let na Mars…tak, když se bojím, tak tam nezvu a nemusím se ztrapňovat nespolehlivejma testama a kecáním, že se stýká s kde kým podezřelým místo, aby chodila mezi své se tlačit do supermarketů. Copak se lidi polovina z vás na zeměkouli zbláznila?

Vždyť je to úplná drobnost. Každý to dělá v práci. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3704
20.3.21 12:29
@Anonymní píše:

Ano, je to trapný. Buď jí věříš, nebo ne. Ty s ní žiješ, že víš, kdy a s kým byla na párty? Když jdeš na nákup, tak taky každého lustruješ?

@gronan každá smrt je tragédie a přesně, protože jsem v dětství o jednoho z rodičů náhle přišla, je mi covidové šílenství dost jedno. Z našeho národa mám pocit, že covidová smrt je ta jediná tragická a ostatní jsou naprosto v pohodě a běžné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat