Antigénni test a pcr + karantény

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
49
12.1.22 17:46

Antigénni test a pcr + karantény

Ahoj vyšli mi antigénni testy pozitivně. Dnes ráno jsem byla na pcr a čekám na výsledek. Nevíte jestli mi přijde ještě teď večer nebo až zítra?

Měli jste někdo pozitivní ag a pcr negativní?

Pokud by byla karanténa počítá se to od jakého dne? Kdy jsem se dozvěděla že mám pcr pozitivny nebo od dnes co nejsem v práci? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35792
12.1.22 17:50
@Mag1996 píše:
Ahoj vyšli mi antigénni testy pozitivně. Dnes ráno jsem byla na pcr a čekám na výsledek. Nevíte jestli mi přijde ještě teď večer nebo až zítra?

Měli jste někdo pozitivní ag a pcr negativní?

Pokud by byla karanténa počítá se to od jakého dne? Kdy jsem se dozvěděla že mám pcr pozitivny nebo od dnes co nejsem v práci? Děkuji

jak ti můžeme říct, kdy ti to přijde. Záleží na laborce, ze stejných odběrových míst máme různě dlouhé zpracování. Karanténa se počítá od antigenního testu nově, ty máš zároven i PCR, tak to je bez dohadů. Je to od data odběru. Hromada antigenů je potom negativní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27438
12.1.22 18:09

Kdy ti přijde nevíme, mají na to 48 hodin. My byli ráno a přišel odpol, ale je to místo od místa. V případě pozitivity se ti izolace počítá ode dneska.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
250
12.1.22 18:13

Jestli jsi byla dnes, izolace by ti měla v případě pozitivity končit 17. (Datum odběru nultý den + 5 dnů, když pak nebudeš mít příznaky). Takové info máme z hygieny z dneška.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2421
12.1.22 20:59

S výsledkem záleží jak na laborce, tak na tom, kolik toho aktuálně mají. U stejné jsme čekali jednou 10 hodin, jindy 28. Jinak PCR test může být negativní, syn to tak po pozitivním antigenním testu ve škole měl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat