Antigenni testy k ničemu?

1676
16.4.21 17:54

Antigenni testy k ničemu?

Zdravím dámy, jaký máte názor na antigenni testy? Jsou nepřesné a lidi posílají na PČR testy. U nás v práci z 10 lidí pozitivních antigennich testů jsou nakonec pozitivní 4 lidi. Je to otravné, jezdit několikrát do měsíce na PČR testy.
Jak je to u vás v zaměstnání nebo třeba ve školách, kde je více lidí pohromadě a všichni se testují. To se budeme testovat už pořád?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
53452
16.4.21 18:01

Muž byl pár dní zpět na antigen. u obvodního a test byl pozitivní. Moje kolegyně bez příznaků v prosinci odhalil taky antigenní test. PCR to potvrdil.

Ve škole se chodíme testovat do kanceláře. Ale postupně lidí ubývá, protože je překročen limit dva týdny po druhém očkování. Pak se nemusíme testovat.
Takže testování půjde stranou, až bude hodně lidí očkovaných.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20097
16.4.21 18:01

Můj názor je, že díky bohu za ně. Kdyby nebyly, tak ty čtyři lidi chodí do práce dál a nakazí další. Nikdo tady nechce lockdown, tak snad ty testy přežijem, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31213
16.4.21 18:13

U nás nikdo zatím pozitivni po masivním testování nebyl. Nikdo nemá příznaky choroby. Testovala jsem se dávno předtím, než to nakázal stát a vzdy negativní. Kovid jsem neprodělala.

Testování 2× týdně ve školkách je trochu opruz, ale první týden 0 nemocných.

Pokud jsou testy kvalitní, falešně pozitivní by být neměli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.21 18:17

Na prd. Manžel v pátek v práci antigen negativní, v neděli příznaky jak blazen, v pondělí pozitivní pcr.

• Citovat
  • Nahlásit
6253
16.4.21 18:17

Testujeme nekolik set zamestnancu tydne, zachyt 0.
Dokonce to nezachytilo ani osoby, kterym uz pri antigennim testu bylo rano nedobre, antigen negativni a za par hodin PCR pozitivni.
Vyhozene penize, je s tim spousta casu, energie, odpadnu a vysledek zadny, jen klamny pocit, jak je vse ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28554
16.4.21 18:20
@Russet píše:
U nás nikdo zatím pozitivni po masivním testování nebyl. Nikdo nemá příznaky choroby. Testovala jsem se dávno předtím, než to nakázal stát a vzdy negativní. Kovid jsem neprodělala.

Testování 2× týdně ve školkách je trochu opruz, ale první týden 0 nemocných.

Pokud jsou testy kvalitní, falešně pozitivní by být neměli.

Jenomže ty testy kvalitní nejsou. Vždyt i tady byla diskuse, že bylo dítě ve školce pozitivní, přitom PCR negativní. Znám i lidi, co se takto testovali v práci. POzitivní antigen, negativní PCR. I Arenberger dnes říkal, že v některých okresech takových případů ze školy bylo víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1676
16.4.21 18:21

Dříve v práci nám dělali z nosu jiné testy než včera a nakažený nebyl nikdo max. 1.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31213
16.4.21 18:31
@vokishka píše:
Jenomže ty testy kvalitní nejsou. Vždyt i tady byla diskuse, že bylo dítě ve školce pozitivní, přitom PCR negativní. Znám i lidi, co se takto testovali v práci. POzitivní antigen, negativní PCR. I Arenberger dnes říkal, že v některých okresech takových případů ze školy bylo víc.

Já nemám přehled v celé firmě, ale v nejbližšim okolí negativni nejsou teď doma s kovidem. Jen ti pozitivní už s obyč antigennim testem. Ve školce je taky klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
912
16.4.21 18:31

U nás v práci (cca 500 zaměstnanců) od doby povinného testování odhalil 3 lidi. PCR to i potvrdil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6079
16.4.21 18:38
@Janli píše:
Můj názor je, že díky bohu za ně. Kdyby nebyly, tak ty čtyři lidi chodí do práce dál a nakazí další. Nikdo tady nechce lockdown, tak snad ty testy přežijem, ne?

Nenakazí protože u antigenich testů je většinou pozitivita falešná. U nás v práci každou chvíli někdo pozitivní antigen následně PCR samozřejmě negativní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14588
16.4.21 18:50
@Anonymní píše:
Na prd. Manžel v pátek v práci antigen negativní, v neděli příznaky jak blazen, v pondělí pozitivní pcr.

A??? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2107
16.4.21 18:50

Testujeme se v práci a jsem ráda. Děláme s lidmi, takhle vím, že jsem v pořádku a nedotáhnu nic domů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9108
16.4.21 19:11
@Anonymní píše:
Na prd. Manžel v pátek v práci antigen negativní, v neděli příznaky jak blazen, v pondělí pozitivní pcr.

To není ale chyba testu. Já měla ve čtvrtek PCR negativní a v sobotu, v neděli bych ho mela pozorování. Příznaky jsem měla až o víkendu a v pondělí PCR pozitivní. Prostě někdy se ty příznaky rozjedou později.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.21 19:19

Testy jsou k ničemu. Tchyně v práci ve středu negativní test, od čtvrtka příznaky, druhý antigenni test v sobotu také negativní, i když už měla horečku, zvracela atd. Až PCR v ten samý den nákazu potvrdil. To samé její kolegyně. Takže za mě je to jen zbytečně drahá sranda, která absolutně nic neřeší. Ale i tak to respektuji.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat