Doprovod k lékaři test

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
14.4.21 10:49

Doprovod k lékaři test

Ahoj, mam otázku
Příští týden jdu na prvnotrimestriální screening. Při objednání mi sestřička řekla, že doprovod k vyšetření nepouští. Teď jsem se koukla na jejich webové stránky a tam píšou, že doprovod dovnitř může jen musí mít s sebou negativní test na Covid-19, ne starším než 48 hodin. Čím by jste se řídili? Manžela tam chci. Taky by mě zajímalo, kdo mu test musí udělat? Kolik to stojí? Nebo stačí ten obyčejný z lékárny a napsat čestné prohlášení..? Manžela testují v práci, ale žádný papír jako potvrzení, že není pozitivní nedostává.
Anonym z důvodu, že ještě nikdo neví, že jsem těhotná.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
41210
14.4.21 10:54

A v práci mu nemůžou dát papír s výsledkem? Jinak bych asi šla den před vyšetřením na oficiální odběrové místo, tam papír dávají. A pokud mu to vyjde i v době testu v práci, tak by to potvrzení ukázal i tam a nemusel by na test v práci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1709
14.4.21 11:01

Zavolala bych si k lekari znovu, ujistila se, ze s negativnim testem tam manzela opravdu pusti a jak ma byt dolozen. To je nejjednodussi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1908
14.4.21 11:07
@Kosopemi píše:
Zavolala bych si k lekari znovu, ujistila se, ze s negativnim testem tam manzela opravdu pusti a jak ma byt dolozen. To je nejjednodussi.

Přesně tak. Zavolej si a zeptej se jestli by ho vůbec pustili i kdyby potvrzení měl. Je možný, že nepustí ani tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2008
14.4.21 11:41

Zavolala bych tam, zeptala se, jak to tedy je, kdyz na webu je toto a dle toho se zaridila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1137
14.4.21 11:44

Tak jde o to, jestli chtějí pcr test, ten stoji tuším asi 1700 kč nebo jim stačí antigenní, ten je jednou týdně na pojišťovnu. Zavolala bych znovu a zeptala se jak to teda je. Ja jen, aby vam to za ty nervy a peníze stálo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat