COVID očkování.

Anonymní
12.4.21 00:36

COVID očkování.

Dobrý den, potřebuje zdravotnický personál nějaké potvrzení k očkování na covid? Musí být nějaké konkrétní nebo stačí např. smlouva? Výplatní páska atp? Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
34285
12.4.21 06:05

Co se týče školství, chtějí potvrzení od zaměstnavatele, u nás je na webovkách formulář ke stažení. Jestli by stačila smlouva nebo výplatní páska, nevím. Co se týče chronických onemocnění, chtějí lékařskou zprávu z odborné ambulance. U každého očkovacího stolku je lékař a kontroluje to. Zároveň s člověkem krátce pohovoří o jeho zdravotním stavu.

A zdravotníky u nás většinou ockovali hromadně v práci. Procti si webovky očkovacího místa, určitě tam budou informace pro každou skupinu zvlášť.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3276
12.4.21 07:09

Ne. Jako zdravotnik jsi v systemu. Nepotrebujes nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.21 19:44

Dobrý den, původně jsem se očkovat nechtěla, nicméně jsem si to rozmyslela, když vidím k čemu to spěje (diskriminace neočkovaných).Ale už mám po 3 vyzývacích smskach… pravděpodobně mám už smůlu? Nespadám do kategorie 65+,pracuji ve zdravotnictví

• Citovat
  • Nahlásit
14283
3.5.21 09:47

Holky, mám dotaz…
Původně jsem chtěl naočkovat máti u praktickýho… Právě jsem se dozvěděl, že očkovat nebude, takže chci matku zaregistrovat do systému. do očkocentra…
Jde mi o to, jak je to s registrací, jestli jí můžu registrovat na svoje telefonní číslo, popř. i další lidi… Až budu mít nárok, budu registrovat i sebe… 8)
Proto chci vědět, jestli tam nebude nějaký zádrhel… :nevim: Máte s tím někdo osobní zkušenost - registrace víc lidí z jednoho telefonu???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55128
3.5.21 09:50
@bse.pedro píše:
Holky, mám dotaz…
Původně jsem chtěl naočkovat máti u praktickýho… Právě jsem se dozvěděl, že očkovat nebude, takže chci matku zaregistrovat do systému. do očkocentra…
Jde mi o to, jak je to s registrací, jestli jí můžu registrovat na svoje telefonní číslo, popř. i další lidi… Až budu mít nárok, budu registrovat i sebe… 8)
Proto chci vědět, jestli tam nebude nějaký zádrhel… :nevim: Máte s tím někdo osobní zkušenost - registrace víc lidí z jednoho telefonu???

Jojo, můžeš ji v pohodě zaregistrovat na svoje číslo. Až budeš registrovat sebe, tak bude jiné rodné číslo, takže v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14283
3.5.21 10:02
@aiwwa píše:
Jojo, můžeš ji v pohodě zaregistrovat na svoje číslo. Až budeš registrovat sebe, tak bude jiné rodné číslo, takže v pohodě.
@aiwwa píše:

OK, díky… :pankac: 8) Pokoušel jsem se dohledat, ale bylo by to na dlouho, takže jsem zvolil jednodušší cestu k potřebným informacím… :oops: 8) :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55128
3.5.21 10:08
@bse.pedro píše:
OK, díky… :pankac: 8) Pokoušel jsem se dohledat, ale bylo by to na dlouho, takže jsem zvolil jednodušší cestu k potřebným informacím… :oops: 8) :mavam:

Tady to máš oficiálně.
https://covid.gov.cz/…nictvi-ptate

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
5.5.21 22:17

Jak jistě víte, dnes spustilo MZ další sérii registrace věkových skupin, začíná se dostávat již na nás „mladší“ :mrgreen: čili 50 let výše. Nevím zda jsou zde již nějaké názory, připomínky, náměty na to, ale je zde někdo kdo do „toho šel“? :think: ;) U mne-ano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14283
6.5.21 05:59
@Vojta40 píše:
Jak jistě víte, dnes spustilo MZ další sérii registrace věkových skupin, začíná se dostávat již na nás „mladší“ :mrgreen: čili 50 let výše. Nevím zda jsou zde již nějaké názory, připomínky, náměty na to, ale je zde někdo kdo do „toho šel“? :think: ;) U mne-ano.

Příští týden vezu do očko centra matku /78/, protože jsme se minulý týden dozvěděli, že u nás praktici očkovat nebudou, krajští úředníci nás maj u prd.ele /Vysočina/… :roll: :nevim: 8) Pak se zaregistruju taky, ale chci mít časový odstup, aby nás náhodou nevzali ve stejný termín, kvůli případným vzácným příznakům očkování… Tady v kraji jednu paní asi 3 dny bolela ruka a jeden člověk měl den nebo dva teploty 38, tak kvůli případné péči o matku musím být fit, náhoda je vůl, nechci riskovat souběh… :nevim: 8)
Jinak jsem byl už dávno i s máti zapsaný u praktika, čekalo se, že budem očkovaní v dubnu, ale nakonec tady žádnýmu nedali vakcíny, SWINĚ… :nevim: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47486
6.5.21 06:32
@bse.pedro píše:
Holky, mám dotaz…

na svoje udaje (email, telefon) jsem registrovala nekolik lidi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14283
6.5.21 06:52
@matkabagristy píše:
na svoje udaje (email, telefon) jsem registrovala nekolik lidi

Jo, díky, už to mám odzkoušený, zatím jsem registroval máti, za pár dní sebe… 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47486
6.5.21 07:01

@bse.pedro to, jak udelali z obvodaku debily, jsem slysela. Preju obema hladky prubeh.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5801
6.5.21 07:19
@Anonymní píše:
Dobrý den, původně jsem se očkovat nechtěla, nicméně jsem si to rozmyslela, když vidím k čemu to spěje (diskriminace neočkovaných).Ale už mám po 3 vyzývacích smskach… pravděpodobně mám už smůlu? Nespadám do kategorie 65+,pracuji ve zdravotnictví

Jaká je diskriminace neockovanych?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.21 22:51
@Uslava píše:
Jaká je diskriminace neockovanych?

Už jen to, že chtějí omezit četnost testování

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek