Úzkost po covidu?

Anonymní
11.4.21 08:15

Úzkost po covidu?

Ahoj, jsem dva měsíce po prodělání covid a mám podezření, že se u mě rozvinula úzkostná porucha. Už týden velké problémy se spánkem (to bývá úzkost nejhorší, stále se vracejí negativní myšlenky, návaly úzkosti mě vždy hodí do bdělého stavu těsně předtím, než zaberu), někdy (v posledním týdnu bohužel dost často) se tyto pocity dostavují i přes den. Prosím, máte s tím někdo nějakou zkušenost? Jsem z toho docela vyděšená, jak mám postupovat? Jít k praktikovi? Díky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1133
11.4.21 08:25

Já to mám i bez Covidu. Ano můžeš to mít po prodělání Covidu. Normálně běž za praktikem, pošle Tě asi za psychiatrem, aby Ti napsal antidepresiva třeba na půl roku než se Ti to srovná. A zajdi i za psychologem, terapie Ti taky pomůže to srovnat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.4.21 14:44

Ano i já to měla ale hned po covidu na začátku března mi končila karantena myslela jsem si že jsem ok ale v práci jsem vydržela 4 dny a to doufám že jsem nic neprovedla nemohla jsem se soustředit nic pořád pocit že něco pokazim. Jinak jsem měla lehký průběh :) ale psychicky mě to hodně semlelo :( teď už je to o dost lepší…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat