Lockdown a veřejná WC

Anonymní
9.4.21 22:35

Lockdown a veřejná WC

Minulý týden, když bylo krásné počasí, jsme si s přítelem dali dvě velké kávy a sedli si kousek od náměstí na lavičku a povídali si. Po hodině už se mi začalo chtít na záchod ale protože jsem věděla, že na náměstí jsou veřejné WC, tak jsem to pořád odkládala. Když už to bylo hodně akutní vypravili jsme se s přítelem na náměstí. K mému zděšení jsem zjistila, že záchody jsou zavřené. Rychle jsme se vydali do kavárny, kde jsme si předtím koupili kávu, ale bohužel i tam byla cedulka WC mimo provoz. Podařilo se nám najít další kavárnu, ale neuspěli jsme ani tam  i když se je prosila se slzami v očích a museli na mě vidět, že už to mám na krajíčku, tak mě na záchod prostě nepustili. Jediné WC, kde by asi bylo otevřeno, bylo na nádraží, což bylo hodně daleko, tak jsme sedli na MHD a jeli domů. Tu cestu nikdy nezapomenu, to hrozné utrpení a strach, že to nevydržím a po…se v autobuse. Nakonec jsem se připočůrala až při čekání na výtah…

Zajímalo by mě, jestli jsem jediná, kdo má v téhle době problém se nedostupností veřejných WC, případně, jak to řešíte.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14825
9.4.21 22:39

Kdybys nevysedávala na lavičkách v parku s kafem, tak tento problém neřešíš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21076
9.4.21 22:40

Nedávám si venku žádné kafe :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1571
9.4.21 22:46

Jj, v Londyne, mame tu dalsi lockdown od zacatku prosince, ktery se konece uvolnuje od pondeli. Musela jsem na ambasadu, kvuli pasu, cesta od nas tam hodku a pul. Vzali jsme dceru s sebou (11 let), a pri prijezdu do centra Londyne, verejne zachody mino provoz, v kavarnach vas nepusti, zachranil to McDonald.
Minuly leto kdyz trochu rozvolnovali, tak se k nam sjelo plno lidi, bydlime u more, na plaze, ale zachody zavreny. Takze co lidi delali? Chodili na malou a velkou mezi utesy, dokonce pry i lidem do soukromych zahrad, bylo jim to jedno. Proste kdyz musis tak musis i na ukor ostatnich lidi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.4.21 22:47

No držím se celkem u baráku. Takže problem neresim. Jinak bych se držela někde v okolí nakupaku nebo parky kousek od firmy, kterou máme u centra a muzu si odskocit tam

• Citovat
  • Nahlásit
8359
9.4.21 22:52

Včera jsem byla v centru Brna po doktorech veřejné wc bylo normálně otevřeno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12184
9.4.21 22:54

Skočila bych do křoví :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.4.21 22:55
@Lenka76 píše:
Jj, v Londyne, mame tu dalsi lockdown od zacatku prosince, ktery se konece uvolnuje od pondeli. Musela jsem na ambasadu, kvuli pasu, cesta od nas tam hodku a pul. Vzali jsme dceru s sebou (11 let), a pri prijezdu do centra Londyne, verejne zachody mino provoz, v kavarnach vas nepusti, zachranil to McDonald.
Minuly leto kdyz trochu rozvolnovali, tak se k nam sjelo plno lidi, bydlime u more, na plaze, ale zachody zavreny. Takze co lidi delali? Chodili na malou a velkou mezi utesy, dokonce pry i lidem do soukromych zahrad, bylo jim to jedno. Proste kdyz musis tak musis i na ukor ostatnich lidi.

U nás byly záchody zavřené i v tom McDonaldu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.4.21 22:59
@iiiv píše:
Skočila bych do křoví :-D

To jsem chtěla, jenže tam křovíček moc nebylo a teď jsou ještě dost opadané a za popelnice mi to bylo trapné…

• Citovat
  • Nahlásit
17809
9.4.21 23:14

Kdyz musim, tak musim, klidne do krovi :nevim: ale ja kafe venku nepiju, jelikoz po nem jdu na malou nekolikrat :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3810
9.4.21 23:16
@Anonymní píše:
Minulý týden, když bylo krásné počasí, jsme si s přítelem dali dvě velké kávy a sedli si kousek od náměstí na lavičku a povídali si. Po hodině už se mi začalo chtít na záchod ale protože jsem věděla, že na náměstí jsou veřejné WC, tak jsem to pořád odkládala. Když už to bylo hodně akutní vypravili jsme se s přítelem na náměstí. K mému zděšení jsem zjistila, že záchody jsou zavřené. Rychle jsme se vydali do kavárny, kde jsme si předtím koupili kávu, ale bohužel i tam byla cedulka WC mimo provoz. Podařilo se nám najít další kavárnu, ale neuspěli jsme ani tam  i když se je prosila se slzami v očích a museli na mě vidět, že už to mám na krajíčku, tak mě na záchod prostě nepustili. Jediné WC, kde by asi bylo otevřeno, bylo na nádraží, což bylo hodně daleko, tak jsme sedli na MHD a jeli domů. Tu cestu nikdy nezapomenu, to hrozné utrpení a strach, že to nevydržím a po…se v autobuse. Nakonec jsem se připočůrala až při čekání na výtah…Zajímalo by mě, jestli jsem jediná, kdo má v téhle době problém se nedostupností veřejných WC, případně, jak to řešíte.

Ahoj, taky mě to štve, že nejsou dostupná wc. Mám hyperaktivní močový měchýř a na wc chodím co půl hodiny až hodinu. Je pro mě utrpení jít někam do parku apod., kde wc nefungují. Kafe si už venku nedávám a když někam vyrážím, tak se držím při metru, tam jsou většinou wc otevřená, nebo jdu v obchoďáku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.4.21 23:23
@Margery píše:
Kdyz musim, tak musim, klidne do krovi :nevim: ale ja kafe venku nepiju, jelikoz po nem jdu na malou nekolikrat :lol:

Už si ho venku taky nedám, ale počítala jsem, že ty záchody na náměstí budou otevřené, jako vždycky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.21 00:14

Mně se kdysi stalo, asi dva roky zpět. S dětma a manželem lese. Před tím byla strašná bouřka a mně pracovaly nervy. A pak vše povolilo a mně se chtělo v tom lese. Ale já věděla, ze to bude velký průjem. Z nervů to tak mám. Tak jsem musela čapnout v tom pohádkovém lese, kde byl totální a absolutní klid. Bohužel moc stromu tam nebylo. Vidět jsem byla a hlavně slyšet a možná i cítit ze všech stran. Že tam byli i jiní lidé, asi nemusím zmiňovat, chodí se tam dívat na lesní jezírko. Já si ani neměla čím utřít zadek, poněvadž to trvalo dlouho a děti se za mě styděly, tak i s manželem odešly. Mělo to několik vln… Stát se mi co tobě je po této zkušenosti vlastně nic :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
9758
10.4.21 06:31
@Anonymní píše:
To jsem chtěla, jenže tam křovíček moc nebylo a teď jsou ještě dost opadané a za popelnice mi to bylo trapné…

Co je na tom trapneho? Lepší se vycurat u popelnic, než se pocurat na náměstí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63703
10.4.21 07:05

Kafe si dávám na dlouhých cestách, kde to jistí benzinky. A nikdy to nenechávám na poslední chvíli :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat